Скільки даних використовує Pandora і що робити, якщо вона виходить з ладу

Pandora Radio або просто Pandora - це додаток для потокової передачі музики, тому для належної роботи йому потрібне з’єднання з Інтернетом. Потокове передавання працює незалежно від того, на мобільному Інтернеті чи підключеному до Інтернету через Wi-Fi. Ви можете користуватися послугою безкоштовно, але якщо ви аудіофіл, прослуховування музики з бітрейтом 128 Кбіт може вас не задовольнити. Саме тому багато користувачів платять за преміум-сервіс, який пропонує вищий бітрейт та інші функції.

БрендНайкращий передплачений планОсновні моментиЦіна
Телло"Чорна п’ятниця"
 • 4 Гб + необмежена кількість розмов та текстових повідомлень БЕЗКОШТОВНО
 • Ні контракту, ні зобов’язань
 • Оновіть або поновіть будь-коли
 • Перевірити ціну

  * Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

  У цій публікації я надам вам деяку інформацію про те, скільки даних використовує Pandora Radio під час трансляції та як це виправити, коли воно починає замерзати чи закриватися. Ми отримали досить багато звітів від наших читачів про цю програму, яка з незрозумілих причин продовжує збій. Ми розглянемо таку проблему в цій статті. Отже, якщо ви один з користувачів, у яких виникають проблеми з деякими проблемами, продовжуйте читати, оскільки ця стаття може вам допомогти.

  Перш ніж продовжити, якщо ви шукаєте рішення проблеми з телефоном, спробуйте переглянути наші сторінки з усунення несправностей, щоб перевірити, чи підтримуємо ми ваш пристрій. Якщо ваш телефон є у списку підтримуваних пристроїв, перейдіть на сторінку усунення несправностей та знайдіть подібні проблеми. Не соромтеся використовувати наші рішення та обхідні шляхи. Не хвилюйтеся, це безкоштовно. Але якщо ви все ще потребуєте нашої допомоги, заповніть анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

  Скільки даних використовує Pandora?

  Завжди пам’ятайте, що чим вища якість звуку, тим більший бітрейт; чим вище бітрейт, тим вище використовуються дані. Дозвольте мені спробувати пояснити це цифрами ...

  • Pandora Free Edition через Wi-Fi - якщо ви слухаєте свою улюблену радіостанцію за допомогою безкоштовної версії програми через Wi-Fi, тоді бітрейт за замовчуванням становить 128 Кбіт / с і більше або менше програма буде використовувати близько 60 до 70 МБ на годину.
  • Pandora Free Edition через мобільну передачу даних - за замовчуванням радіостанція Pandora передаватиме музику зі швидкістю 64 Кбіт / с, коли виявить, що телефон підключений до Інтернету через стільникові дані. Отже, він буде використовувати приблизно 30 МБ на годину безперервного потокового передавання.
  • Pandora Premium Edition - якщо у вас є преміум-акаунт, швидкість передачі даних буде 192 Кбіт / с, незалежно від того, перебуваєте ви на стільниковій мережі чи Wi-Fi. Хоча означає, що ви будете використовувати близько 90 МБ на годину.

  Можливо, ви не відчуєте впливу використання даних цього додатка, якщо трансліруєте лише годину-дві. Але спробуйте потокове передавання через стільникові дані протягом доби або близько того, і ви б знали, що навіть якщо максимальна швидкість становить 64 Кбіт / с, все одно було б не ідеально використовувати таку послугу, якщо ви не користуєтеся Wi-Fi.

  Як виправити Пандору, яка продовжує збій?

  Аварії додатків трапляються постійно і частіше за все, проблема обмежується лише додатком. Однак є й інші фактори, які, можливо, вам доведеться врахувати, як проблема сумісності, а також фактори, спричинені мікропрограмою. Отже, щоб вирішити проблему Pandora, яка частіше аварійно завершує роботу, ось що вам потрібно зробити…

  1. Спочатку перезапустіть телефон - перш ніж виконувати будь-яку процедуру усунення несправностей, найкраще витратити хвилину чи дві на примусову перезавантаження, щоб виключити можливість того, що проблема виникла лише через незначні збої системи. Залежно від вашого пристрою, можливо, вам доведеться натиснути і утримувати кнопку зменшення гучності та клавішу живлення разом протягом декількох секунд. На інших пристроях вам може знадобитися лише натиснути та утримувати клавішу живлення протягом хвилини-двох.
  2. Скинути програму Pandora - після примусового перезапуску і програма Pandora все ще продовжує збій або закриватися, тоді ви повинні скинути її, очистивши кеш та дані. Ви можете зробити це, перейшовши в Налаштування та зайшовши до менеджера програм вашого телефону. Це видалить весь накопичений кеш програми та файли даних. Якщо проблема полягає лише в додатку, то цієї процедури має бути достатньо для її виправлення. Однак якщо після цього він все ще не працює належним чином, спробуйте наступну процедуру.
  3. Видаліть / переінсталюйте Pandora - це вирішить можливість того, що програма більше не сумісна з прошивкою або її потрібно оновити для належної роботи. Замість того, щоб просто оновлювати програму, найкраще видалити її, щоб видалити всі її асоціації з прошивкою та іншими програмами, а також видалити всі, можливо, пошкоджені файли даних. Після чого відкрийте Play Store і знову завантажте Pandora.

  Цих трьох процедур часто буває достатньо, щоб вирішити проблеми, пов'язані з додатками. Я сподіваюся, вони будуть працювати і на вас.

  Я сподіваюся, що ця інструкція допомогла вам так чи інакше. Будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись цим дописом із друзями або людьми, які також можуть мати подібні проблеми. Дякуємо за читання!

  Зв’яжіться з нами

  Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

  БрендНайкращий передплачений планОсновні моментиЦіна
  Телло"Чорна п’ятниця"
 • 4 Гб + необмежена кількість розмов та текстових повідомлень БЕЗКОШТОВНО
 • Ні контракту, ні зобов’язань
 • Оновіть або поновіть будь-коли
 • Перевірити ціну

  * Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.