Виправлення Samsung Galaxy S5 не розпізнає випуск картки microSD

Одним із способів розширити пам’ять пристрою Android є використання карти microSD. Власники #Samsung Galaxy # S5, наприклад, можуть переміщати свої особисті дані, такі як музика, фільми, фотографії та документи, на microSD, щоб на внутрішньому сховищі телефону було більше місця для важливих речей (наприклад, ігрових додатків). Камеру телефону можна також налаштувати на автоматичне збереження фотографій та відео на карту microSD, тим самим заощаджуючи деякий внутрішній простір.

Samsung Galaxy S5

Однак бувають випадки, коли доступ до картки microSD неможливий, і це те, що ми будемо виправляти сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо Galaxy S5, який не розпізнає проблему з картою microSD.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S5 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Окрім надсилання електронного листа, ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S5 Не розпізнає карту microSD

Проблема: Коли я вставляю свою карту micro SD і заходжу в пам’ять у своїх налаштуваннях, це навіть не показує, що у мене є SD-карта.

Рішення: Переконайтесь, що картка правильно вставлена ​​у ваш телефон. Вийміть картку та вставте її знову. Зверніть увагу на орієнтацію картки microSD, коли її вставляєте. Всуньте картку у гніздо для карти, доки не відчуєте опору.

Якщо карта microSD все ще не відображається на вашому телефоні, спробуйте перезапустити пристрій.

Вам також слід перевірити, чи справді працює карта microSD, вставивши її в інший телефон або змусивши її прочитати комп’ютер.

Переконавшись, що карта microSD працює, вставте її назад у свій телефон.

Перевірте, чи ця проблема не виникла через збій у програмному забезпеченні телефону, зробивши резервну копію даних телефону (використовуйте Kies для цього) та скинувши заводські налаштування.

Якщо після відновлення заводських налаштувань проблема не зникає, віднесіть телефон до авторизованого сервісного центру та попросіть його перевірити.

S5 Не читає карту microSD

Проблема. Сьогодні прокинувся від деяких програм, недоступних. Перевірка SD-картки на наявність помилок. Препринт SD-картки, відповіді немає. Повторно запущений з ним вхід і вихід, повністю вимкнений з ним вхід і вихід, не читає SD-карту; не буде живити минулий червоний екран Verizon з ним. Без пошкоджень води, не впав телефон, не перегрівся за ніч.

Рішення: Оскільки ваш телефон не завантажується повністю із вставленою картою microSD, можливо, карта вже несправна. Спробуйте вставити цю картку в інший телефон або нехай ваш комп’ютер її читає. Якщо є можливість отримати дані, що зберігаються на карті microSD, зробіть це. Це можна зробити за допомогою комп’ютера, скопіювавши файли, для яких потрібно створити резервну копію, та збереживши їх у своєму комп’ютері.

Щоб вирішити цю проблему, я пропоную вам придбати нову карту microSD.

Фотографії S5 відсутні на картці microSD

Проблема: Я втратив фотографії, збережені на SD-картці. Фотографії можна робити та зберігати, але тоді сіра картка, як виповзає знизу фотографії, знищує їх. Це відбувається на S5, який був замінений Verizon з тієї ж причини. Я змінив sd-карти з Sandisk на samsung 64GB для всіх трьох замін. Це божеволіє.

Рішення. Оскільки ця проблема виникає, незважаючи на заміну пристрою та використання трьох різних карт microSD, це може бути спричинено програмою, встановленою у вашому телефоні. Вам слід провести експеримент протягом декількох днів і перевірити, чи це так. Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування. Не встановлюйте на свій телефон жодних програм. Використовуйте свій телефон, як зазвичай, і робіть з ним фотографії. Перевірте, чи фотографії все ще не пошкоджені. Якщо це не пошкоджується, проблема, швидше за все, спричинена стороннім додатком. Щоб дізнатись, який додаток спричиняє проблему, встановіть по черзі звичні програми на телефоні. Після кожного встановлення програми перевіряйте свої фотографії. Як тільки фотографії пошкоджуються після встановлення певної програми, ця програма викликає проблему.

S5 Не передає дані на microSD

Проблема: У мене є карта microSD, і мій телефон її читає, але нічого не переносьте на неї і не дозволяйте мені нічого переносити на неї. Якого біса? Як так, я не можу нічого відправити на свою SD-карту?

Рішення. Якщо у вас є якісь особисті дані, що зберігаються на карті microSD, спершу зробіть їх резервну копію. Ви можете використовувати комп’ютер для резервного копіювання даних. Щоб вирішити цю проблему, спробуйте відформатувати карту microSD за допомогою телефону, а потім перевірте, чи можете ви перенести на неї дані.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами, використовуючи цю форму. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.