Samsung Galaxy S7 Немає звуку під час отримання текстових повідомлень Проблема та інші супутні проблеми

#Samsung #Galaxy # S7 є одним з найбільш продаваних смартфонів 2016 року. Причиною цього є низка факторів, починаючи з його міцного дизайну, потужного обладнання, чудового програмного забезпечення та чудових функцій. Багато людей описують цей пристрій як S6, що мало б бути, оскільки, схоже, його попередник ще має кілька функцій, яких не було в попередній моделі, таких як гідроізоляція та наявність слота для карт microSD. Хоча багато людей, які користуються цим телефоном, не мали жодних проблем з ним, все ще існують випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми будемо вирішувати. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми вирішимо відсутність звуку Galaxy S7 при отриманні текстових повідомлень та інших пов'язаних з цим проблем.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S7 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S7 Без звуку під час отримання текстових повідомлень

Проблема: Привіт, мій батько має проблеми зі своєю галактикою S7 із текстовими сповіщеннями та обертанням екрана. Якщо бути більш конкретним, я перевірив усі звуки та сповіщення в налаштуваннях, і всі вони ввімкнені настільки голосно, наскільки це можливо, я змінив його звук сповіщення про повідомлення, і все ще нічого. Його телефон не сповістить його звуком, якщо він отримає текстове повідомлення. Також меню прокрутки більше не доступне, телефон нічого не робить при спробі прокрутити вниз. Нарешті, картинки на його телефоні не будуть обертатися, коли телефон увімкнено збоку. Дякуємо за будь-яку допомогу заздалегідь.

Рішення. Оскільки ви вже переконалися, що рівень гучності встановлений на максимум, то ви хочете зробити наступне - переконатися, що перемикач сповіщень увімкнено для програми обміну повідомленнями. Для цього відкрийте програму Повідомлення, а потім торкніться опції Більше (три крапки у верхньому правому куті). Переконайтеся, що тут увімкнено сповіщення. Ви також можете перейти до опції Звук сповіщення, а потім змінити звук, який він буде відтворювати для кожного отриманого повідомлення.

Якщо проблема не зникає, виконайте наступні кроки з усунення несправностей, перелічені нижче. Після виконання кожного кроку переконайтеся, що проблема все ще не виникає, і якщо вона трапляється, перейдіть до наступного кроку.

 • Очистьте кеш-пам’ять та дані програми обміну повідомленнями з диспетчера програм.
 • Увімкніть телефон у безпечному режимі. Чи виникає проблема в цьому режимі? Якщо це не так, це може бути спричинено завантаженою вами програмою. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.
 • Витріть розділ кешу телефону з режиму відновлення.
 • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування.

Що стосується питання щодо фотографій, які не будуть обертатися, вам просто потрібно переконатися, що функція автоматичного повороту телефону знаходиться в увімкненому положенні.

 • Потягніть вниз рядок стану, щоб відобразити меню швидких налаштувань.
 • Торкніться значка Автоповорот, щоб увімкнути або вимкнути опцію.

S7 Помилка надсилання повідомлення

Проблема: У мене є Samsung s7. У мене це було близько 3 місяців. Раптом протягом останніх 3 тижнів я отримую повідомлення "не вдалося", коли надсилаю текст. Однак я знаю, що текст отримав одержувач. У мене кілька техніків дивляться на це, і вони спантеличені. Я зробив завод, і проблема не зникає.

Рішення. Якщо відновлення заводських налаштувань не вирішує проблему, ми можемо безпечно усунути програмне забезпечення як можливого винуватця. Наступним кроком з усунення несправностей, який ви повинні зробити, є перевірити, чи не викликає проблему мережа. Для цього просто вийміть SIM-карту з телефону та вставте її в інший пристрій. Помістивши SIM-карту в інший пристрій, слід перевірити, чи не виникає та сама помилка. Якщо це сталося, вам потрібно зв’язатися з вашим оператором щодо цього питання. Якщо проблема не виникає, проблема може бути викликана якоюсь проблемою з апаратним забезпеченням телефону, і в цьому випадку вам потрібно буде доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.

S7 Не отримує код текстового повідомлення від банку

Проблема: при покупці в Інтернеті за допомогою іспанської банківської картки не надходить текстове повідомлення з кодом для здійснення переказу, але коли я використовую свою картку в магазині, я отримую текстове повідомлення з підтвердженням використання моєї картки в магазині або винесення грошей з каси

Рішення: Оскільки ваш телефон здатний отримувати текстові повідомлення зі спеціальних номерів, то спершу потрібно перевірити, чи не внесли ви номер банку в список блокування вашого телефону.

 • На будь-якому головному екрані торкніться Повідомлення.
 • Торкніться значка Меню або БІЛЬШЕ.
 • Торкніться Налаштування.
 • Торкніться Блокувати повідомлення, щоб встановити прапорець.
 • Натисніть Блокувати список або Блокувати номер.
 • Торкніться знака мінус поруч із номером, який потрібно видалити.
 • Закінчивши, натисніть стрілку назад.

Процедура, перелічена вище, застосовується лише в тому випадку, якщо номер є у списку блоків. Після того, як номер буде видалено, перевірте, чи можете ви бачити текстове повідомлення.

Якщо номер відсутній у списку блоків, вам слід підтвердити цю проблему у своєму банку. Можливо, у вашому обліковому записі зареєстровано неправильний номер, тому ви не отримуєте текстові повідомлення. Інша можливість полягає в тому, що проблему може спричинити мережевий збій, і в цьому випадку вам доведеться узгодити цю ситуацію зі своїм оператором.

Мітка часу текстового повідомлення S7 відображає час, який надійшов, а не надіслано

Проблема: Я щойно перевів із галактики s4 на s7 пару тижнів тому. Якщо я отримую текст, коли телефон вимкнено, коли я вмикаю телефон, він повідомляє час увімкнення телефону замість часу надсилання тексту. Це робить те саме, якщо я отримую його, коли у мене немає послуги, час, коли я отримую послугу і текст проходить, - це час, який показано. Наприклад, припустимо, що мій телефон вимкнений о 5:00, і хтось надіслав мені повідомлення, якщо я знову ввімкну телефон о 6:00, текст скаже, що його було надіслано о 6:00 замість фактичного часу. Будівля, де я працюю, має жахливий сервіс, тому нічого не проходить, поки я не виїжджаю, дуже неприємно не знати, коли повідомлення насправді були відправлені. У мене ніколи не було цієї проблеми з моїм s4, лише після оновлення до s7.

Рішення: Насправді так працює нова версія програмного забезпечення, де фактичний час, коли телефон отримав повідомлення, - це той час, який вказаний у позначці часу. Детальне пояснення, чому вказаний час - це не час його відправлення, а час, коли його було отримано, пояснюється за цим посиланням.

S7 SMS показує, що надсилання не вдалося, навіть якщо вони відправляються

Проблема: Я щойно оновив програмне забезпечення. Телефон надсилатиме та отримуватиме як SMS, так і MMS. Проблема полягає в тому, що, незважаючи на те, що SMS-повідомлення надходять до одержувача, усі надіслані SMS відображаються як "невдалі". MMS надсилається без будь-яких проблем.

Рішення. У цьому випадку вам спочатку потрібно буде очистити кеш-пам’ять та дані програми обміну текстовими повідомленнями з диспетчера програм. Як тільки це буде зроблено, слід перезавантажити телефон. Якщо проблема все ще виникає після цього, це може бути спричинено деякою формою старих даних програмного забезпечення, які не були повністю видалені під час процесу оновлення. Зараз ви захочете зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування.