Як виправити Samsung Galaxy S7, який ваш ПК не виявляє та не розпізнає [Посібник з усунення несправностей]

Хоча #Samsung Galaxy S7 (# GalaxyS7) має слот для карт #microSD для розширення сховища, деякі користувачі все ще використовують свої комп’ютери або ноутбуки для резервного копіювання деяких своїх файлів, особливо своїх фотографій, музики та відео. Але що ви зробите, якщо ваш телефон не може бути розпізнаний чи розпізнаний комп’ютером?

Galaxy-S7-не виявлено-usb

Такий випадок з деякими нашими читачами, які повідомили, що вони більше не можуть передавати свої файли на свої комп’ютери або зі своїх комп’ютерів, оскільки, коли вони підключають свої телефони, звичайне сповіщення про те, що щось підключено, більше не з’являється. Спробуємо детальніше розглянути цю проблему, але перед цим ось одне з фактичних повідомлень, яке ми отримали від наших читачів, яке найкраще описує цю проблему.

Гей, хлопці. Мені потрібна ваша допомога, оскільки я насправді не людина технічна. Мій Galaxy S7 працював нормально, але з моменту оновлення я помітив, що він почав сповільнюватися, і навіть були випадки зависання та зависання під час використання деяких програм. Пару разів пристрій перезапускався самостійно, тому я наче переживаю. Я хочу скинути налаштування телефону, і я фактично роблю резервну копію своїх файлів, але справа в тому, що у мене закінчилася SD-карта об’ємом 64 Гб, тому я не можу перенести в неї багато своїх відео. Я хочу скопіювати їх на свій ноутбук, але, здається, комп’ютер не може розпізнати або розпізнати телефон при підключенні. Я вже спробував підключитися до іншого порту USB, але все той же результат. Що я можу з цим зробити? Допоможіть, будь ласка. Дякую. "

Для наших читачів, які мають інші занепокоєння, обов’язково відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S7, оскільки ми вже вирішували багато проблем із цим пристроєм. Можливо, вже вирішені ваші проблеми, тож, не поспішаючи переглядайте сторінку. Ви також можете зв’язатися з нами через нашу анкету з питань Android, якщо вам коли-небудь знадобиться подальша допомога.

Тепер перейдемо до нашого способу усунення несправностей ...

Перш за все, що стосується підключення до комп’ютера таких смартфонів, як Galaxy S7, потрібні необхідні драйвери, щоб комп’ютер міг розпізнати пристрій. Зазвичай, якщо пристрій підключено до ноутбука або робочого столу, він негайно виявить його, але якщо необхідні драйвери не встановлені, комп’ютер може не розпізнати і не зв’язатись з ним.

Драйвери - це невеликі програми, які взаємодіють між вашим пристроєм і комп'ютером і часто доступні на веб-сайті виробника пристрою. Отже, у випадку з Galaxy S7, якщо ваш комп’ютер не може його розпізнати, слід негайно зайти на веб-сайт Samsung і завантажити драйвери. Щоб швидко це зробити, ось посилання на сторінку підтримки Galaxy S7 / Edge. Для власників Mac потрібно встановити Android File Transfer, щоб телефон міг спілкуватися з Mac.

Крім того, ви можете просто завантажити Smart Switch і встановити його на свій комп’ютер, щоб передача даних була простішою. Він також постачається з необхідними драйверами для вашого пристрою, тому після встановлення ви можете бути впевнені, що ваш комп’ютер буде правильно розпізнаний, а передача даних та файлів ніколи не стане простішою.

В основному, після того, як ви встановили необхідні драйвери або програми, ви все готові, і ви могли б передати свої файли зараз. Однак, якщо проблема полягає в тому, що ваш комп’ютер не розпізнає ваш пристрій, то ці речі не спрацюють.

Отже, що ви зробите, якщо ви вже встановили драйвери, але ваш телефон все ще не виявляється вашим комп’ютером?

По-перше, "не виявлено" - це не те саме, що "не розпізнано". Ось чому ми завжди просимо наших читачів, щоб описуючи проблему, використовували якомога точніший термін, наскільки це можливо, щоб уникнути плутанини і щоб ми могли надати більш точні рішення. Ось одне з заплутаних повідомлень, яке ми отримали, пов’язане з проблемою, яку ми тут вирішуємо ...

« Я більше не можу передавати свої фотографії на комп’ютер, оскільки він не розпізнає мій пристрій. Я не знаю, що я робив чи ні, але до цього мій комп’ютер може відразу розпізнати мій пристрій, і я можу негайно передати свої файли та зображення. Але зараз це просто не бачить. Коли я підключаю телефон, комп’ютер не бачить його. Можеш допомогти мені? "

Як бачите, наш читач використовував термін «розпізнавати», але згодом використовував «комп’ютер не бачить», що означає, що комп’ютер не може «виявити» його, коли підключений до мережі. Отже, в основному, нам потрібно знайти Рішення Galaxy S7 не виявляється комп’ютером, і я хочу спробувати одну річ, яка може просто негайно вирішити проблему - змінити варіант підключення через USB. Ось як ви це робите ...

 1. Переконайтеся, що телефон підключений до комп’ютера за допомогою оригінального кабелю USB та що він увімкнений.
 2. Від верхнього краю екрана проведіть пальцем вниз, щоб витягнути панель сповіщень.
 3. Ви повинні бачити опції USB, тому торкніться їх, щоб переглянути інші опції.
 4. Торкніться мультимедійного пристрою (MTP), щоб мати можливість передавати мультимедійні файли.
 5. Або ви можете торкнутися Камера (PTP), якщо просто хочете передати фотографії за допомогою програми Камера.

Після того, як ви закінчите змінювати параметр, комп'ютер негайно виявить пристрій і, якщо встановлені драйвери, розпізнає його.

Що робити, якщо ви не змогли знайти опцію USB на панелі сповіщень?

 • Переконайтесь, що ви використовуєте оригінальний кабель USB або замінник, який має ті самі характеристики.
 • Спробуйте підключити телефон до інших портів USB на вашому комп'ютері, щоб виключити можливість підключення його до несправного порту.
 • Вийміть USB-кабель, вимкніть телефон, залиште його без живлення на 30 секунд, знову увімкніть, підключіть кабель і підключіть до комп’ютера.
 • Ви також можете перезавантажити комп'ютер, особливо якщо ви щойно встановили драйвери.
 • Якщо телефон все ще не виявлено, спробуйте утримувати його під певним кутом або положенням, оскільки можливо, з'єднання в порту USB на вашому телефоні розімкнуто, і кабель не може встановити належний контакт.

Якщо всі ці речі не спрацювали, спробуйте скористатися картою microSD для резервного копіювання даних і виконайте генеральний скидання, щоб виключити можливість проблеми з мікропрограмою.

 1. Видаліть свій обліковий запис Google.
 2. Вимкніть блокування екрану.
 3. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 4. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 5. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 6. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.
 7. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 8. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 9. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 10. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 11. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Якщо скидання також не вдалося, проблема виходить за рамки вашої можливості виправити. Вам слід відправити телефон для перевірки та / або ремонту, особливо якщо телефон зазнав рідини або фізичного пошкодження.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.