Як екранувати дзеркало на телевізор на Galaxy S10 за допомогою програми Samsung Smart View

#Samsung #Galaxy # S10 - останній флагманський телефон південнокорейської компанії, який нещодавно вийшов на ринок. Це значне оновлення порівняно з минулорічним флагманським пристроєм, який використовує більш потужні апаратні компоненти. Зараз цей пристрій використовує великий 6,1-дюймовий Super AMOLED-дисплей, має потрійну систему задньої камери та використовує найновіший процесор Snapdragon 855 у парі з 8 ГБ оперативної пам'яті.

Нові власники цього пристрою, як правило, хочуть поділитися вмістом телефону з кількома людьми або просто хочуть переглянути відео, що зберігаються в пристрої, на значно більшому дисплеї. Існує простий спосіб зробити це, і це називається дзеркальним відображенням екрана (іноді його ще називають кастингом екрану). Це робить те, що відображає вміст телефону на екрані телевізора. Вам потрібно буде використовувати телевізор, що дозволяє віддзеркалювати екран. Це може бути одна з новіших моделей телевізорів Samsung або будь-який телевізор із Chromecast, підключеним до порту HDMI.

Передумови: переконайтеся, що телевізор і телефон підключені до однієї мережі Wi-Fi. Деякі моделі телевізорів також вимагають перемикання режиму введення вручну або ввімкнення дзеркального відображення екрана.

Як екранувати дзеркало на телевізор на Galaxy S10 за допомогою програми Samsung Smart View

    • Проведіть двома пальцями вниз від верхньої частини екрана.
    • Знайдіть піктограму розумного перегляду, а потім натисніть на неї.
    • Натисніть на пристрій (назва телевізора з’явиться на екрані телефону), до якого потрібно підключити телефон.
    • Після підключення екран вашого мобільного пристрою тепер відображатиметься на телевізорі.

Тепер ви можете переглядати вміст, який є на вашому телефоні, на телевізорі. Це дозволяє відображати відео, фотографії або навіть ігри на значно більший екран. Зверніть увагу, що існує деяка затримка між діями, здійсненими на телефоні, та появою на телевізорі, тому, можливо, ви не захочете використовувати дзеркало екрана під час гри у швидкі темпи гри.