Найкраща програма для вимірювання стрічки для Android в 2020 році: огляд програми для вимірювання

Ви коли-небудь потрапляли в ситуацію, коли вам потрібно було щось виміряти - можливо, плінтус чи віконну раму, - але вас спіймали без рулетки? О ні! Що ти робиш? Рішення насправді дуже просте: завантажте безкоштовну вимірювальну програму для Android. Так, ви можете легко використовувати свій смартфон для точних вимірювань - вам не завжди потрібно тримати рулетку біля себе.

Тож якщо ви готові почати використовувати свій телефон для вимірювань, обов’язково дотримуйтесь наведених нижче інструкцій - ми зібрали тут усі найкращі програми для вимірювання рулетки, доступні на Android. Ці програми використовують камеру на вашому телефоні та в поєднанні з технологією доповненої реальності для вимірювання розміру об’єкта, а потім вимірюють відстань, щоб підібрати розмір об’єкта, який ви хочете.

Кращий додаток для рулетки для Android

рулетка додаток

1. Додаток ARCore Ruler - рулетка камери

Спершу ми подивимось на додаток Ruler - рулетка камери. Це один з найпотужніших та простих у використанні інструментів для вимірювання рулетки на Android, використовуючи технологію доповненої реальності для точного вимірювання.

Ця програма насправді дозволяє проводити вимірювання в дюймах, см, м, футах і навіть ярдах. Мало того, ARCore дозволить вам проводити вимірювання відстані, вимірювання кута, довжини шляху, висоти щодо визнаної послуги та навіть площі та периметрів. Вам також не доведеться турбуватися про точність - поки ваші маркери точно вирівняні, програма ARCore Ruler дасть вам щось таке саме точне, як використання рулетки.

Завантажте зараз: Google Play

рулетка додаток

2. Зміряти

Moasure може бути не сумісним з усіма смартфонами, але ми вважаємо, що це одна з найкращих програм для вимірювання рулетки на ринку. Це рулетка 300 метрів або 1000 футів, лінійка, кутомір і кутомір, все в одному додатку.

Використовувати Moasure настільки ж просто, як і інші програми для вимірювання рулетки - просто перемістіть телефон з однієї точки в іншу, а потім Moasure - використовуючи деякі кулуарні хитрощі, відображає відстань або різницю висот між цими двома точками, або кут між ними. Moasure насправді використовує акселерометри та гіроскопи телефону, щоб точно виміряти, наскільки далеко ви просунули телефон, і проводить вимірювання від цього.

Завантажте зараз: Google Play

рулетка додаток

3. CamToPlan

CamToPlan - це ще одна програма для вимірювання камери та доповненої реальності. Ви можете легко виміряти площу практично будь-якої поверхні, довжину, відстань тощо. Це цифрова лінійка, яка ніколи вас не підведе. Однак, оскільки він використовує доповнену реальність та технологію ARCore від Google, є лише деякі телефони, які працюватимуть з CamToPlan,

Завантажте зараз: Google Play

рулетка додаток

4. AirMeasure - рулетка та лінійка AR

Далі в нашому списку є ще один інструмент для вимірювання рулетки доповненої реальності: AirMeasure. Використовуючи потужність вашого смартфона, AirMeasure дозволить вам миттєво виміряти майже все. Все, що вам потрібно зробити, це зробити фотографію за допомогою камери вашого смартфона. З AirMeasure вас більше ніколи не застануть без лінійки або рулетки - вона завжди буде у вас у кишені. Поки ви отримуєте точні точки та маркери правильно - і у вас є пристрій, що підтримується - AirMeasure може робити вимірювання настільки точними, як рулетка.

Завантажте зараз: Google Play

рулетка додаток

5. Додаток AR Ruler - рулетка та кулачок для панорамування

Подібно до ARCore у багатьох відношеннях, це ще один, який здатний вміло використовувати технологію доповненої реальності, щоб дати точні вимірювання на різних площинах. Якщо ви помітите ці маркери в потрібний ряд, програма AR Ruler може бути точно такою ж точною, як рулетка. Так само, як ARCore, ви можете вимірювати в дюймах, см, м, футах і навіть ярдах.

Площі та периметри не становлять проблем для програми AR Ruler, як і вимірювання тривимірних об’єктів. На цьому навіть є надзвичайно зручний вимірювач відстані.

Завантажте зараз: Google Play

рулетка додаток

6. Рулетка

Здатність цього вимірювати залежить від типу смартфона, яким ви користуєтесь - є деякі телефони, які не підтримуються, хоча багато хто з нових, доступних сьогодні, усі підтримуються. Tape Measure використовує камеру вашого телефону, поєднану з деякими технологіями доповненої реальності, для отримання вимірювань.

Це може бути трохи вимогливо, вимагаючи від вас тримати телефон на рівні очей, щоб робити вимірювання. Якщо ви отримаєте маркери в самий раз, рулетка може бути настільки точною, як і будь-яка фізична рулетка.

Завантажте зараз: Google Play

рулетка додаток

7. Лінійка від NixGame

Наш улюблений вибір - це програма, яка повертається до основ - так, ми говоримо про Ruler від NixGame. Цей не використовує вашу камеру для вимірювання, тому насправді це просто стандартна лінійка.

Це означає, що вам доведеться ставити телефон поруч із об'єктом, який ви вимірюєте, але через обмеження розмірів екрану одночасно ви можете вимірювати лише близько 10 дюймів. Додаток NixGame Ruler дозволяє змінити тип вимірювання, дозволяючи захоплювати вимірювання в сантиметрах, метрах і футах.

Завантажте зараз: Google Play

Вердикт найкращого рулетка

Як бачите, для Android існує безліч чудових рулетних додатків, які використовують доповнену реальність . Кожен із цих додатків на рулетку досить унікальний, що дозволяє проводити вимірювання різними способами. Тим не менш, якщо ви шукаєте крем врожаю в вимірювальних технологіях, то ви не можете помилитися з ARCore, додатком, який використовує технологію доповненої реальності, щоб дати вам максимально точне вимірювання. Тільки не забудьте дотримуватися умов використання кожного додатка.

У вас є улюблений додаток, який ви використовуєте як рулетку? Повідомте нас, що це таке, у розділі коментарів нижче. Ми хотіли б почути від вас!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.