Усунення несправностей вашого Chromebook 14 HP, який не заряджається [Посібник з усунення несправностей]

Найчастіше ми можемо знати лише, що наш ноутбук не заряджається, коли заряд батареї опускається нижче 10%, оскільки саме тоді він починає попереджати вас про те, що заряд батареї низький. Але коли ви підключаєте до нього зарядний пристрій, він не заряджається, і тоді ви починаєте шукати рішення. Це стосується деяких наших читачів, які володіють HP Chromebook 14. Вони зв’язалися з нами, оскільки їхні ноутбуки більше не реагують на відповідні зарядні пристрої.

Отже, у цій публікації я розповім вам, як вирішити проблему з вашим Chromebook, який не заряджається, але насправді тут є дві ситуації; ми спробуємо усунути неполадки вашого ноутбука, який не заряджається, але все ще має заряд батареї, і той, який уже вимкнувся, оскільки акумулятор уже розряджений. Отже, якщо ви є одним із власників цього ноутбука, і в даний час вас турбує схожа проблема, продовжуйте читати цю публікацію, оскільки ми можемо вам допомогти.

Але перш ніж перейти до нашого способу вирішення проблем, якщо ви шукаєте рішення іншої проблеми, завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей HP Chromebook 14, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим ноутбуком. Шанси на те, що на нашому веб-сайті вже є рішення, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють, або якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету та натисніть "подати", щоб зв'язатися з нами. Ми будемо більш ніж готові допомогти вам у вирішенні вашої проблеми.

Chromebook 14 HP не заряджається і не вистачає енергії

У цьому розділі ми розглянемо усунення несправностей вашого Chromebook, який уже вимкнувся після розрядження всієї батареї та з якихось причин не зарядки. Найпоширенішим сценарієм є те, що ви залишили свій Chromebook HP на низький заряд батареї на ніч, і коли ви прокидаєтесь вранці, він не вмикається, коли ви відкриваєте кришку, і не заряджається, коли ви підключаєте його до зарядного пристрою. Для вирішення цієї проблеми ось що вам потрібно зробити:

Крок 1: Переконайтеся, що зарядний пристрій підключено до працюючої розетки

Перше, що вам потрібно перевірити, це зарядний пристрій, особливо якщо ця проблема виникає вперше. Бувають випадки, коли ми думаємо, що адаптер змінного струму підключений до розетки, коли це не так. Тоді також трапляються випадки, коли він підключений до непрацюючої торгової точки. Якщо у вас немає тестера, щоб перевірити, чи справді розетка забезпечує електроенергією, краще підключити адаптер до розетки, яка працює. Наприклад, ви можете використовувати розетку, до якої підключений телевізор, лише для того, щоб переконатися.

Крім того, адаптер змінного струму фактично складається з двох кабелів. Перший кабель - це той, який ви підключаєте до розетки, який також потрібно правильно підключити до самого адаптера. Другий кабель - це той, який має адаптер на одному кінці, а другий кінець повинен бути підключений до вашого ноутбука. Всі вони повинні бути належним чином підключені до мережі.

Крок 2: Дізнайтеся, чи загоряється світлодіодний індикатор заряду акумулятора під час підключення зарядного пристрою

Зазвичай світлодіодний індикатор батареї повинен світитися, коли до нього підключено зарядний пристрій. Коли він заряджається, частіше ви бачите бурштинове світло. Якщо, однак, ви бачите зелене світло, зачекайте, поки воно не стане жовтим, і залиште комп'ютер заряджати акумулятор, перш ніж намагатись увімкнути його.

Якщо індикатор не світиться, залиште його зарядженим на десять хвилин, оскільки бувають випадки, коли акумулятор не реагує негайно, особливо коли він повністю розряджений. Але також пам’ятайте, якщо нижня частина ноутбука нагрівається, тому що якщо це так, негайно від’єднайте його від зарядного пристрою, щоб уникнути подальших ускладнень.

Крок 3: Виконайте скидання вбудованого контролера (EC)

Є ймовірність, що ваш Chromebook просто заморожений, тому він не реагує, коли зарядний пристрій підключено. Скидаючи EC, ви насправді намагаєтеся розморозити його, але робіть це, поки ноутбук підключений до зарядного пристрою.

Для цього натисніть і утримуйте кнопки оновлення та живлення протягом 3 секунд. Якщо ноутбук завантажується, проблема вирішена, інакше прийшов час принести його в магазин і нехай технік вирішить проблему за вас.

Ми можемо зробити так багато з ноутбуком, який не вмикається і не заряджається, тож нехай професіонал це виправить.

Chromebook 14 HP не заряджається, але все ще має живлення

Зараз ми спробуємо усунути несправності вашого Chromebook 14 HP, який не заряджається, але все ще залишається трохи батареї та працює належним чином. Я теж зіткнувся з такою проблемою, і мені вдалося її виправити, виконавши деякі дії, які, напевно, не вірять. Але перед цим обов’язково дотримуйтесь інструкцій на першому кроці вище, щоб переконатися, що ви підключили зарядний пристрій до справної розетки та чи всі кабелі встановлені належним чином. Після цього виконайте ці дії, оскільки вони працювали для мене вже кілька разів:

 1. Вимкніть свій Chromebook 14 HP, а потім закрийте кришку.
 2. Від'єднайте зарядний пристрій від розетки та відключіть від нього ноутбук.
 3. Знову підключіть свій Chromebook до зарядного пристрою, а потім підключіть адаптер змінного струму до справної настінної розетки.
 4. Тримайте кришку закритою.
 5. Індикатор заряду акумулятора може не переходити в жовтий, що означає, що ваш Chromebook заряджається.
 6. Залиште його зарядженим протягом години, не відкриваючи кришку, і після цього все повинно працювати.

Якщо, однак, після цього ваш ноутбук не заряджатиметься, настав час усунути неполадки.

Крок 1: Виконайте скидання EC на своєму Chromebook

Натисніть і утримуйте кнопки оновлення та живлення протягом 3 секунд, після чого ваш ноутбук завантажиться (звичайно, це стосується лише тих випадків, коли досі залишається достатньо заряду акумулятора). Після чого спробуйте зарядити його ще раз, і якщо він все ще не заряджається, перейдіть до наступного кроку.

Крок 2: Переконайтеся, що адаптер змінного струму фактично заряджає акумулятор

Процес зарядки в chromebook досить простий, і Chrome відіграє лише незначну роль, коли справа доходить до зарядки, але він може сказати вам, чи адаптер змінного струму насправді підштовхує струм до акумулятора вашого ноутбука. Ось як дізнатись ...

 1. Підключіть адаптер до розетки, а другий кінець підключіть до ноутбука.
 2. Увімкніть ноутбук, якщо він все ще вимкнений.
 3. Натисніть клавіші ctrl + alt + t, щоб відкрити хрест.
 4. Введіть battery_test 1 у хрест і натисніть Enter.
 5. Перевірте результат, щоб переконатися, що акумулятор заряджається.

У ньому повинно бути написано "Акумулятор заряджається", коли він насправді це робиться. Якщо воно відображається, адаптер живлення не заряджає акумулятор вашого ноутбука. Від'єднайте адаптер від розетки та фізично огляньте його на наявність обривів. Якщо все виглядає добре, спробуйте інший зарядний пристрій, лише якщо він є в наявності, якщо його немає, то час принести його до магазину і дозволити техніці перевірити його для вас, але я також пропоную зробити наступний крок, щоб бути ретельним у нашому вирішення проблем.

Крок 3: Перевірте швидкість розряду акумулятора

Ми фактично перевіряємо справність акумулятора тут, і тест, який ми повинні пройти, може мати такі результати:

 • Якщо відсоток роботи акумулятора перевищує 50%, батарея перебуває у межах очікуваних меж зносу.
 • Якщо відсоток працездатності акумулятора дорівнює або менший за 50%, а батареї менше року, батарея перевищує очікувані межі зносу, і, можливо, її потрібно буде замінити.
 • Якщо результати тесту показують Акумулятор невідомий, можливо, потрібно буде замінити акумулятор.

Ось як ви перевіряєте справність акумулятора на вашому HP Chromebook 14…

 1. Від'єднайте зарядний кабель від Chromebook.
 2. Увімкніть Chromebook і увійдіть у свій обліковий запис.
 3. Закрийте будь-які відкриті програми або вкладки та зменште яскравість екрану до найнижчого рівня.
 4. Відкрийте браузер Chrome і введіть chrome: // extensions / в універсальне вікно пошуку (адресний рядок браузера), а потім натисніть клавішу enter.
 5. Зніміть галочки поруч із пунктом Увімкнено, щоб вимкнути всі розширення.
 6. Натисніть клавіші ctrl + alt + t, щоб відкрити хрест.
 7. Введіть battery_test 1 у хрест, а потім натисніть клавішу enter.
 8. На екрані відображається поточний стан батареї та рівень розрядки.

Залежно від результату, можливо, доведеться замінити акумулятор, оскільки це може бути причиною того, що він більше не заряджається.

Сподіваюся, що цей посібник з усунення несправностей може допомогти вам вирішити проблему не заряджання з вашим Chromebook 14. HP. Удачі!

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.