11 найкращих програм для керування файлами для Android у 2020 році Хлопець-дроїд

Файлові менеджери є необхідним товаром для кожного телефону Android. Насправді, незважаючи на відсутність файлового менеджера деякий час, Apple врешті запропонувала власну версію для iOS. Але користувачі Android завжди мали свободу завантажувати будь-яку програму керування файлами, щоб допомогти переміщатися по файлах або створювати нові папки або підпапки у вашому внутрішньому сховищі або сховищі microSD. Але яка сьогодні найкраща програма для керування файлами? Ну, є багато, і ми поговоримо про все нижче. Ми вибрали 13 найкращих програм для керування файлами для Android, які точно стануть в нагоді кожному користувачеві Android. Тож давайте подивимось.

Найкраща програма для керування файлами для Android

найкращий додаток файлового менеджера для android

1) Файловий менеджер X-plore

Це дуже зручна програма для керування файлами, яку повинен перевірити кожен користувач. Він оснащений спрощеним користувальницьким інтерфейсом та легкодоступними функціями, а також багаторівневий вигляд, що дозволяє переміщати файли між папками в режимі реального часу. Традиційно програми вимагають копіювати чи вирізати вміст, а потім перейти до потрібної папки, щоб вставити його туди. Метод, використовуваний X-plore File Manager, економить багато часу для користувачів, а також робить його зручним у використанні на планшетах Android.

Ви також можете отримати доступ до хмарних сховищ, таких як Google Drive, Box, Dropbox тощо. Він також підтримує створення улюблених папок для швидкого доступу. Крім того, сумісність з USB OTG дозволяє передавати файли з більшого USB-пристрою, наприклад, з жорсткого диска. Як і будь-яка інша програма в Play Store, X-plore File Manager пропонує деякі додаткові функції, хоча користувачі повинні платити або робити пожертви, щоб використовувати їх. Серед цих функцій - виділений музичний плеєр, відеоплеєр із підтримкою субтитрів, обмін файлами Wi-Fi та передача файлів SSH. Однак рекомендується спочатку спробувати безкоштовну версію програми. Додаток сумісний зі смартфонами та планшетами під управлінням Android 4.3 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток файлового менеджера для android

2) Total Commander

Для тих, хто знайомий з настільними файловими менеджерами, Total Commander - це фантастичний додаток, який також має версію Android з однойменною назвою. Як і настільна версія, це дуже універсальна пропозиція, що дозволяє користувачам робити різноманітні речі, включаючи медіаплеєр, який може передавати потоки безпосередньо з локальних мереж, WebDAV та хмарних плагінів. Total Commander також дозволяє надсилати файли через Bluetooth (OBEX), одночасно дозволяючи архівувати, розпаковувати та / або архівувати RAR-файли на своєму смартфоні.

Звичайно, хмарні сервіси підтримуються і тут, хоча у формі плагінів. В даний час Total Commander пропонує плагіни для Google Drive, Microsoft Live, а також Dropbox. Як і слід було очікувати, це безкоштовний додаток, у якому немає покупок у програмі. Однак є оголошення, які, за словами розробників, є лише посиланням на "Додати плагіни (завантажити)". Не забудьте перевірити цю програму з магазину Play.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток файлового менеджера для android

3) MK Explorer

Це вишуканий файловий менеджер, який відповідає улюбленому інтерфейсом Google Material Design UI, який дещо змінився з новими версіями Android. Він також добре упакований з точки зору функцій, пропонуючи підтримку подвійної панелі для швидкого копіювання / вставлення вмісту між папками. Також є вбудований текстовий редактор, галерея, а також музичний плеєр. Додаток також постачається з пошуковою системою, яка дозволяє швидко шукати файли за допомогою лише ключових слів або тегів.

Крім того, якщо у вас пристрій Android 5.0+, ви також отримуєте повну підтримку SD-карти. Зручні ярлики можна розмістити на головному екрані, щоб забезпечити швидкий доступ до ваших улюблених папок. Це безкоштовний додаток у Google Play Store, але він постачається із покупками через додаток. Однак оголошень немає. Додаток працює на пристроях з ОС Android 4.0 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток файлового менеджера для android

4) Менеджер файлів Solid Explorer

Це надійний і надійний файловий менеджер, який на перший план висуває купу важливих функцій безпеки. Клієнти можуть або використовувати захисний код, або навіть вбудований сканер відбитків пальців для захисту папки та файлів на вашому пристрої. Це чудовий спосіб захистити свій приватний вміст від сторонніх поглядів або від тих, хто часто позичає ваш телефон. Менеджер файлів також підтримує перетягування файлів і папок, подібно до більшості доступних сьогодні менеджерів файлів.

Ви можете додати більше функцій до цієї програми для керування файлами, завантаживши плагіни з магазину Play. Ви також отримаєте гідний медіа-браузер на цьому файловому менеджері. Усі ваші файли зашифровані Solid Explorer, пропонуючи вам той додатковий рівень безпеки, який не може запропонувати багато програм. Додаток підтримується рекламою. Це безкоштовний додаток у магазині Play і постачається з покупками в додатку. Додаток сумісний з такими пристроями, як Android 4.1, охоплюючи таким чином значну частину населення Android.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток файлового менеджера для android

5) Провідник файлів Cx

Це чудово розроблений файловий менеджер, який робить перегляд файлів приємним досвідом. В основному завдяки кольоровій гамі та великим піктограм, легше бачити весь необхідний вміст на одному екрані. Тут є музичний програвач разом із відеопрогравачем, таким чином покриваючи всі ваші потреби у даних. Це відмінна заміна відеопрогравачів за замовчуванням, які пропонуються з більшістю телефонів.

Мені особисто подобається той факт, що програма пропонує візуалізований аналіз сховища, який дозволяє переглядати простір, що залишився на вашому смартфоні, допомагаючи очищати пристрій від небажаних файлів у процесі. Звичайно, ви можете робити все те, що очікуєте від файлового менеджера, включаючи копіювання, архівування, стиснення та розпакування файлів. Користувачі також можуть отримати доступ до всіх популярних хмарних служб зберігання даних, включаючи такі, як Google Drive, Dropbox тощо. Цей додаток можна безкоштовно завантажити в Google Play Store і не має реклами чи покупок у програмі. Він сумісний з пристроями під управлінням Android 5.0 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток файлового менеджера для android

6) Провідник файлів

Це цікавий вибір, адже це те, що Google пропонує за замовчуванням на Android. Для тих, хто не знає, Google представив власну систему керування файлами з Android 6.0 Marshmallow. Цей конкретний додаток - це лише ярлик, щоб увімкнути його на вашому пристрої. Хоча незрозуміло, чи встановлення цього додатка ввімкне власний диспетчер файлів, хоча користувачі все одно можуть отримати до нього доступ, перейшовши в Налаштування Android - Зберігання - Огляд .

Що стосується функцій, однак, можна сказати, що це досить головні кістки і не має чуття деяких інших програм, які, як ми бачимо, зливаються в Play Store. Однак, якщо все, що ви шукаєте - це легка передача файлу між папками або просто перегляд вмісту на вашому пристрої, це гарна програма. Як і слід було очікувати, це безкоштовне завантаження в Play Store і позбавлене реклами та покупок у програмі. Додаток працює з пристроями під управлінням Android 6.0 і новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток файлового менеджера для android

7) MiXplorer Silver

Це програма з функціями File Manager, Archiver, SMB2, Image, Tagger, метаданими та надбудовами PDF, які доступні в Play Store. Він підтримує близько 19 постачальників хмарних послуг з усього світу, що робить його доступним майже для всіх на цій планеті. Як і слід було очікувати, він також може розпаковувати та пакувати файли в широкому діапазоні форматів. Додаток також постачається з декодером RAW та TIFF, що може бути дуже корисним для затворів.

Що стосується зручності використання, програма пропонує кілька переглядів із вкладками, що дозволяє бачити більше вмісту з одного екрану. Додаток також дозволяє створювати завдання, які допоможуть вам перемістити файли або внести зміни до певної папки. Ви також отримаєте розширений параметр пошуку, що дозволяє вам гортати кілька папок, щоб знайти потрібний файл. Це одна з небагатьох платних додатків, про яку ми поговоримо у цьому списку. На цілісні функції, які він упаковує на борту, ми, звичайно, не будемо скаржитися.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток файлового менеджера для android

8) Провідник файлів FX

Це ще одна програма, орієнтована на конфіденційність, яка не має реклами та не відстежує ваше використання чи аналітику. Додаток також дозволяє створювати домашні папки, орієнтовані на конфіденційність, надаючи вам доступ до всіх ваших файлів відразу. Крім того, такі функції, як "Перегляд використання", показують, скільки місця займає кожна папка у вашому сховищі. Ви також можете отримати доступ до мережевих комп’ютерів, таких як FTP, SSH FTP, WebDAV та Windows Networking, використовуючи цю універсальну програму.

З точки зору безпеки, розробник пропонує зашифрований брелок паролів, що дозволяє використовувати один пароль для доступу до мережі та хмарних служб. У FX File Explorer також є зручний переглядач фотографій та відео, що відповідає безлічі інших програм для керування файлами, про які ми вже говорили. У цьому додатку ви також знайдете виконавця сценарію оболонки. Незважаючи на те, що програма FX File Explorer не містить реклами, хоча в програмі є покупки, які допоможуть вам розблокувати додаткові функції програми. Додаток працює зі смартфонами під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток файлового менеджера для android

9) Файловий менеджер від Astro

Це широко популярний додаток, який буде знайомий більшості користувачів Android. Однак додаток зазнав деяких змін, щоб залишатися в курсі оновлення, яке поставляється з новішими версіями Android. Перше, що ви помітите в Astro - це обтічний дизайн, включаючи акуратно розроблені піктограми. Додаток також надзвичайно зручний, якщо ви хочете створити резервну копію даних на карті microSD. Синхронізація з хмарними службами дає вам альтернативний спосіб звільнити місце на пристрої.

Astro також дуже зручний для стиснення ZIP та RAR файлів. Маючи понад 50 мільйонів встановлень, само собою зрозуміло, що це одна з найпопулярніших програм для керування файлами. Приємно знати, що розробники постійно оновлюють додаток, щоб виправити помилки або додати нові функції. Останнє оновлення було 17 червня 2019 року. Одним із напрямків, де бракує Astro, є питання щодо опцій відтворення медіа. Але з огляду на багатофункціональність платформи Android, це точно не стане порушенням для користувачів. Цей додаток можна завантажити безкоштовно, у ньому немає оголошень або покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток файлового менеджера для android

10) Дивовижний менеджер файлів

Це легкий і плавний файловий менеджер, який допоможе вам проглядати всі папки на внутрішній пам’яті або картці microSD. Як ви можете здогадатися, дизайн базується на Матеріальному дизайні Google, чого ми бачили вже чимало додатків. У Amaze File Manager всередині є власний менеджер програм, який дозволяє користувачам видаляти програми, не переходячи до налаштувань. Користувачі також можуть скористатися шифруванням та дешифруванням файлів AES, хоча це обмежено для пристроїв під управлінням Android 4.3 та новіших версій.

Хоча програма сумісна з хмарними службами, користувачі повинні встановити додатковий плагін, щоб увімкнути це. Розробник попереджає користувачів про використання опції вирізання / вставки з карт micro SD, оскільки ви ризикуєте втратити файли. Тут є кілька преміум-функцій, які вимагатимуть придбання в додатку. Однак більшість функцій абсолютно безкоштовні у використанні, а також немає оголошень. Обов’язково придивіться уважніше.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток файлового менеджера для android

11) ALFile

Це невеликий додаток для керування файлами, який не з’їдає занадто багато місця на вашому пристрої. Крім того, програма підтримує всі версії Jellybean, Kitkat, Marshmallow, Nougat та Oreo, таким чином охоплюючи широке коло клієнтів. Додаток має функцію Smart Library, яка дозволяє розумну категоризацію файлів, завантажених з Інтернету, переданих через Bluetooth тощо. Він також підтримує широкий спектр зовнішніх варіантів зберігання даних, включаючи USB OTG, карти microSD, SD-карти або стандартний USB-накопичувач.

На щастя, тут за замовчуванням включена підтримка хмарних служб зберігання даних, що дозволяє швидко переглядати документи, фотографії чи відеозаписи та навіть копіювати їх із телефону або із обраної вами хмарної служби. Цей додаток також можна використовувати як файловий менеджер для Android TV, що робить його досить універсальною пропозицією в цілому. Додаток можна безкоштовно завантажити в Play Store і не має реклами чи покупок у програмі. Це відносно невідома програма, тому обов’язково уважніше ознайомтесь.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.