Як виправити Samsung Galaxy S7, який не буде автоматично завантажувати графічні повідомлення та інші проблеми з текстовими повідомленнями [Посібник з усунення несправностей]

З моменту випуску пристрою #Samsung Galaxy # S7 деякі власники намагаються знайти способи дозволити їх пристрою завантажуватися автоматично, коли хтось надсилає їм MMS або графічні повідомлення. Є й інші, які не можуть надіслати MMS, а деякі мають повідомлення про помилку "Недостатньо місця для повідомлень". Ця проблема є простою проблемою і може бути виправлена ​​за лічені хвилини.

Налаштування деяких налаштувань - найкращий варіант для автоматичного завантаження MMS або уникнення отримання повідомлень про помилки. Просто продовжуйте читати цю публікацію, щоб вивчити нові способи та виконати основні процедури усунення несправностей. Ці кроки прості у виконанні, і ми допоможемо вам уникнути отримання нового випуску або погіршення його стану. Однак, якщо ця проблема пов’язана з апаратним забезпеченням, ігноруйте всі рекомендовані процедури та віднесіть пристрій безпосередньо в магазин, який ви придбали, і перевірте, чи гарантія все ще активна чи вони можуть змінити пристрій.

Тепер, перш ніж будь-що інше, якщо у вас є інші проблеми з телефоном, обов’язково завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S7, оскільки ми вже надали рішення для сотень проблем, про які повідомляють наші читачі. Шанси на те, що ми, можливо, вже надали рішення проблеми, яку ви зараз маєте, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, на цій сторінці та сміливо використовуйте запропоновані нами рішення. Якщо вони не працюють, або якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв'язатися з нами.

Samsung Galaxy S7 не завантажує MMS автоматично

Проблема: Привіт, З тих пір, як у мене є galaxy s7, я повинен натиснути кнопку «завантажити», коли отримую графічне повідомлення або текстове повідомлення, яке є частиною групової розмови. Коли у мене був галактика s5, мені ніколи не доводилося завантажувати графічні повідомлення чи текстові повідомлення з групових бесід. Мені цікаво, як я можу це виправити. Дуже дякую! Олена

Рішення: Привіт! Оскільки ви згадали, що у вашого Galaxy S5 не було цієї проблеми, питання полягає в тому, чи пробували ви коли-небудь порівнювати налаштування вашого старого пристрою з новим? За замовчуванням Galaxy S7 не налаштований на автоматичне завантаження графічних повідомлень, і причина полягає в тому, щоб дозволити власнику прийняти або відхилити завантаження. Це міра безпеки заради власника та пристрою, оскільки надходили повідомлення про те, що деякі отримують шкідливе програмне забезпечення або вірус через MMS-повідомлення, завантажені від невідомих осіб. Однак вибір за власником. Параметр "Автоматичне отримання" вирішить цю проблему, поставивши позначку. Якщо ви ще не вивчили меню налаштувань програми обміну повідомленнями, рекомендуємо вам це зробити.

Крок 1: Увімкніть опцію автоматичного отримання

Цей параметр знаходиться в налаштуваннях повідомлень безпосередньо під груповими повідомленнями. Це дозволить вашому пристрою будь-коли завантажувати MMS або графічні повідомлення та зберігати їх. Ось як це зробити:

 1. На головному екрані торкніться програми обміну повідомленнями
 2. Натисніть Більше або три крапки у верхньому правому куті екрана, щоб отримати доступ до налаштувань
 3. Прокрутіть униз і знайдіть прапорець "Автоматичне отримання" та поставте прапорець.
 4. Поверніться на головний екран і перевірте, чи автоматично завантажиться MMS.

Як я вже говорив, налаштування за замовчуванням вимкнено з міркувань безпеки та уникає отримання шкідливих файлів від невідомого відправника. Однак насправді від власника залежить, який варіант вам сподобається.

Крок 2: Примусово перезавантажте пристрій

Бувають випадки, що після зміни налаштувань у деяких все ще виникає проблема, і вона все одно не завантажується автоматично. Ми рекомендуємо виконати примусову перезавантаження для оновлення системи пристрою, це можна виправити простим перезапуском. Для цього вам потрібно лише натиснути та утримувати клавішу живлення + зменшення гучності протягом приблизно 10 секунд, поки пристрій не вимкнеться та не ввімкнеться знову.

Крок 3: Видаліть старі SMS / MMS

Якщо ви регулярно використовуєте текстові повідомлення та MMS, не видаляючи старі повідомлення, ми рекомендуємо вам це зробити. Якщо пам’ять пристрою обмінюється повідомленнями майже заповнена, це може спричинити проблему, і вона не завантажить MMS. Видаляючи старі повідомлення, це не тільки надає достатньо місця, але й постійно отримує нове повідомлення без проблем.

Крок 4: Очистьте кеш-пам’ять та додаток для обміну повідомленнями

Якщо проблема все-таки виникає, пора зробити більш серйозний крок, очистивши кеш-пам’ять та дані програми обміну повідомленнями. Ця процедура очистить усі ваші повідомлення, тому ми рекомендуємо зробити резервні копії важливих повідомлень. В Інтернеті є багато програм для резервного копіювання ваших повідомлень, або ви можете використовувати хмару Samsung на своєму пристрої.

Ось як зробити резервну копію за допомогою Samsung Cloud:

 1. На головному екрані торкніться піктограми програми
 2. Торкніться Налаштування
 3. Перейдіть за допомогою прокрутки вниз і торкніться Облікові записи
 4. Якщо у вас немає облікового запису Samsung Cloud, натисніть Додати обліковий запис. Потім ви можете створити свій новий обліковий запис. Якщо у вас є обліковий запис, увійдіть безпосередньо.

Примітка. Перш ніж розпочати процес резервного копіювання, переконайтеся, що ви синхронізовані з обліковим записом.

 1. Торкніться Обліковий запис Samsung
 2. Торкніться Резервне копіювання
 3. Поставте галочку на опції, яку ви хотіли б створити (наприклад, Повідомлення, журнали, календарі).
 4. Закінчивши, натисніть Резервне копіювання зараз

Потім ви можете продовжити і очистити кеш-пам’ять та дані. Ось як:

 1. На головному екрані торкніться піктограми програми
 2. Торкніться Налаштування
 3. Торкніться Програми
 4. Торкніться Менеджер програм
 5. Перейдіть на вкладку УСІ, а потім знайдіть програму обміну повідомленнями
 6. Після вибору торкніться Зберігання
 7. Торкніться Очистити кеш
 8. Торкніться Очистити дані
 9. Потім поверніться на головний екран

Цього разу повторіть процедуру, як увімкнути «Автоматичне отримання», і пристрій зможе отримувати та завантажувати MMS автоматично. Потім відновіть повідомлення, для яких ви зробили резервні копії. Просто перейдіть до Налаштування> Облікові записи> Обліковий запис Samsung> Відновити

Це має зробити це.

Samsung Galaxy S7 не надсилає MMS

Проблема: Привіт! У мене є цей телефон (Samsung Galaxy S7) кілька місяців тому, і до останнього часу він чудово працює, і він перестає отримувати MMS після оновлення. Це велика проблема, тому що я використовую це для роботи, а мої колеги надсилають фотографії, переважно графіки, для повсякденної статистики. З телефоном все гаразд, жодних проблем із іншими програмами немає, окрім отримання MMS. Будь ласка, допоможіть.

Рішення. Оскільки ви згадали, що проблема стартувала після оновлення, можливо, це проблема з програмою обміну повідомленнями. Ця проблема вже виникає з моменту виходу першого оновлення, і воно широко поширюється. Перше, що ви можете зробити, це розпочати очищення кеш-пам’яті та даних програми обміну повідомленнями, але перед тим, як продовжити, переконайтесь, що ви зробили резервну копію всіх важливих повідомлень у вашій поштовій скриньці, кроки наведені вище.

Якщо проблема все-таки виникає, ви можете очистити розділ системного кешу. Це ефективна процедура вирішення проблеми після оновлення. Ось як:

 1. Вимкніть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Тепер ваш пристрій вже може надсилати або отримувати MMS після видалення розділу кешу. Ви можете попросити своїх друзів або колег надіслати вам інший MMS, щоб переконатися. Якщо проблема все-таки з’являється, рекомендуємо розпочати резервне копіювання важливих файлів, таких як зображення, повідомлення, контакти тощо, та виконати процедуру жорсткого скидання. Якщо ви ще цього не зробили, виконайте такі дії:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Додаток для обміну повідомленнями Samsung Galaxy S7 завантажує повільне шоу Недостатньо місця для повідомлень

Проблема: Мій телефон (Galaxy S7) у порядку, але коли я відкриваю програму обміну повідомленнями, він завантажується настільки повільно, що займає більше хвилини. У мене є купа повідомлень, але в моєму сховищі залишається 5 Гб пам’яті, так що це не буде проблемою, але я все одно отримую це повідомлення “Недостатній простір для повідомлень”. Для всіх програм, у яких виникає проблема з обміном повідомленнями, як ви думаєте, чи можу я видалити його та встановити назад? Або ви можете запропонувати кілька пропозицій. Заздалегідь спасибі.

Рішення: Спочатку! Програму обміну повідомленнями за замовчуванням не можна видалити, її можна відключити, але все. Додаток для обміну повідомленнями має обмеження кількості повідомлень, які потрібно отримати або зберегти, але це насправді залежить від того, як було налаштовано. По-друге, опція «Видалити старі повідомлення» може бути відключена, і вона досягне свого обмеження, що призведе до відображення повідомлення про помилку «Недостатній простір для повідомлень». Нарешті, це може бути програма обміну повідомленнями, яка має внутрішню проблему. А щоб визначити проблему, давайте спочатку звузимо її, виконуючи процедури усунення несправностей.

 1. На головному екрані торкніться програми обміну повідомленнями
 2. Натисніть Більше
 3. Торкніться Налаштування
 4. Торкніться значка додаткових налаштувань
 5. Торкніться опції "Видалити старі повідомлення". Переконайтеся, що ви ввімкнули його, щоб автоматично видаляти старі SMS (1000) та MMS (100), коли воно досягне межі.
 6. Потім видаліть найдавніші та не важливі повідомлення у своєму повідомленні.

Нехай ваші друзі або хтось із ваших знайомих спробують надіслати вам SMS або MMS, якщо з’явиться повідомлення про помилку «Недостатній простір для повідомлень». Якщо жодного, то це буде винуватцем. Видалення неважливих SMS чи MMS не тільки займає достатньо місця, але й уникне уповільнення програми обміну повідомленнями.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.