5 найкращих додатків для паркування в Чикаго для Android | Хлопець-дроїд

Чикаго - дуже круте місто для відвідування. Але незалежно від того, чи хочете ви там для дитинчат, морського причалу чи шопінгу на “Чудовій милі”, ви повинні знати, де зупинитися. Це робить ще кращим, якщо ви можете це зробити, не розбиваючи банк або витрачаючи годину, намагаючись знайти місце. У пошуках кращої парковки, ось кілька найкращих додатків для паркування в Чикаго, які пропонує Вітряне місто.

Кращий додаток для паркування в Чикаго для Android

найкращий додаток для паркування в Чикаго -

1) ParkChicago

Незважаючи на те, що ця програма не допоможе вам знайти парковку в Чикаго, вона може бути найважливішою програмою паркування в Чикаго. Ця програма насправді працює спільно з автостоянками в Чикаго, щоб дозволити вам контролювати та оплачувати парковку автомобілів. Просто припаркуйте будь-яке місце, де ви бачите піктограму ParkChicago, і завантажте цю програму. Тоді вам більше не доведеться турбуватися про невпинно роумінг покоївок лічильника. Ви отримуватимете сповіщення, коли часу не вистачає. Крім того, ви можете надіслати електронною поштою квитанції про паркування та записати всі ваші паркування в Чикаго. Це дуже зручний додаток для ділових подорожей, яким потрібні квитанції в офіс. У творців є супутній додаток для пошуку паркування під назвою Park Chicago Maps. Хоча, за відгуками, супровідний додаток зазвичай не працює з новішими телефонами Android.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий додаток для паркування в Чикаго -

2) ParkWhiz

Цей додаток є ціновою лінією програм паркування. Вони працювали над посередництвом великої кількості місць у гаражах по всій Америці і можуть запропонувати їх вам за нижчими цінами, ніж ви могли б знайти, якби ви просто зійшли з вулиці. Виберіть з їхнього списку розташування в Чикаго і подивіться, яку економію ви можете отримати. Тоді ви можете заплатити заздалегідь і зарезервувати своє місце на день. Це забезпечує душевний спокій під час поїздки до нового незнайомого міста. Крім того, у цьому додатку ви можете мати декілька імен користувачів, щоб ваші особисті відвідування та витрати на парковку для бізнесу були окремими та зручними у використанні. Тож це чудовий додаток для людини, яка любить відвідувати те саме місто, в якому їм доводиться працювати.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий додаток для паркування в Чикаго -

3) Спотеро

Ця програма є Travelocity місць для паркування. Виберіть місто, в яке ви їдете, Чикаго, і тоді у вас буде під рукою список гаражів, що беруть участь. Вкажіть день і час, коли ви хочете припаркуватися, і це дасть вам ціни, що дозволить вам порівняти магазин за ціною та місцем розташування. Тоді, нарешті, ви можете забронювати своє місце заздалегідь. Немає руху навколо, сподіваючись, що ви встигнете до того, як найкращі місця зникнуть. Прибувайте у визначений час, і ваше місце буде там чекати. Цей додаток також має великі оцінки за обслуговування клієнтів, коли у людей виникають проблеми з гаражем, в якому вони заплатили за парковку. Тож ви можете платити і паркуватись впевнено.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий додаток для паркування в Чикаго -

4) Спотангел

Цією дорогоцінною перлиною керують люди, які нею користуються. Він показує карти міст, де доступна програма, включаючи Чикаго. Це показує, де є безкоштовна парковка та гаражі. Він мав актуальну інформацію про ціни. А потім, завдяки вашій силі (колективна спільнота Спотангелів) повідомляє вас, де в цій зоні знаходяться відкриті місця для паркування. Це дає вам шанс на безкоштовне паркування та інсайдерські підказки, які традиційно знали б лише місцеві жителі. І погодьмося, відсутність плати від 15 до 30 доларів на день за парковку робить когось щасливішим.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий додаток для паркування в Чикаго -

5) Паркмобіль

Ця програма являє собою комбінацію всіх попередніх програм. Parkmobile може заощадити до 50% на паркуванні. Тут є інформація про всі види паркувань, включаючи безкоштовну та вуличну. І пишаються тим, що цілодобово, 7 днів на тиждень, найвища лінія обслуговування клієнтів допомагає вам у вирішенні будь-яких питань паркування. Вони мають високий рейтинг у відгуках і справді наголошують на цьому аспекті свого додатка. Вони мають оплату з вашого телефонного лічильника, повідомлення про час. Вони можуть зберігати до 5 автомобілів для відстеження, тому, якщо ви перебуваєте з групою, ви можете відстежувати всі їхні автомобілі на стоянці. Вони також мають такі функції, як "знайти свою машину" та "обране місце для паркування", щоб ви могли знову забронювати своє улюблене місце. Це чудовий додаток, який пропонує маршрути до вибраного вами місця та безліч варіантів оплати.

Завантажте зараз: Google Play

Вирок щодо найкращого додатку для паркування в Чикаго

Існує безліч варіантів паркування та безліч чудових способів їх знайти та оплатити за допомогою цих програм. Це має зробити вашу наступну поїздку до Чикаго набагато легшою і приємнішою.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.