7 найкращих маршрутизаторів зі слотами для SIM-карт у 2020 році

Потрібне з’єднання з Інтернетом на ходу? На жаль, існує не так багато недорогих способів це зробити. Проведення мобільної мережі з собою - дорога інвестиція, але вона також не пошкодує, якщо вам знадобиться доступ до Інтернету під час руху. Інтернет-провайдери та провайдери стільникових мереж пропонують безліч різноманітних ключів та пристосувань, щоб забезпечити доступ до Інтернету на ходу, але вони не завжди є найнадійнішими рішеннями. Сьогодні ми покажемо вам чудовий спосіб забезпечити надійний та швидкий доступ до Інтернету скрізь, і це за допомогою повнорозмірного маршрутизатора з підтримкою SIM-картки.

ПродуктБрендІм'яЦіна
Мережа MofiMOFI4500-4GXeLTE-SIM4 4G / LTE маршрутизаторПеревірте ціну на Amazon
НевідомоБездротовий маршрутизатор Huawei B310-518 розблокований 4G LTEПеревірте ціну на Amazon
KuWFiМобільний WiFi-маршрутизатор KuWFi Unlocked Pocket 4G LTE USB Modem RouterПеревірте ціну на Amazon
HuaweiHuawei B525s-23a розблокований 4G / LTE CPE 300 Мбіт / с мобільний Wi-Fi маршрутизаторПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Якщо слідувати нижче, ви побачите сім найкращих маршрутизаторів зі слотами для SIM-карт на ринку вже зараз. Обов’язково перевірте їх!

Модем NETGEAR 4G LTE

NETGEAR - одна з провідних торгових марок, що стосується мережевих технологій, і те саме стосується їх маршрутизаторів 4G LTE. Якщо ви шукаєте маршрутизатор, на який можна покластися для підключення до Інтернету в дорозі, цей від NETGEAR вас не підведе. Вставте SIM-карту всередину, і ця опція миттєво запропонує вам бездротове підключення для подорожей у дорозі.

Він повинен забезпечити вам швидку швидкість 4G LTE до 150 Мбіт / с для завантаження та 50 Мбіт / с для завантаження. Найкрасивішим у цьому маршрутизаторі є те, що він має можливість підтримувати резервні роботи 4G та 3G. 3G надзвичайно повільний, але принаймні буде тримати вас на зв'язку.

Крім того, варто зазначити, що цей маршрутизатор NETGEAR 4G LTE буде працювати лише з мережами, які використовують діапазони GSM, такими як AT&T або T-Mobile.

Придбайте зараз: Amazon

4G LTE модем Tuoshi

Можливо, Tuoshi не є популярним брендом, але це надійний маршрутизатор зі слотом для SIM-карти, який забезпечить вам швидке підключення 4G LTE, коли ви в дорозі. Цей маршрутизатор дозволить вам відкрити ноутбук та підключитися до Інтернету практично з будь-якого місця. Сьогодні маршрутизатор Тусосі буде працювати в більшості стільникових мереж, включаючи AT&T, T-mobile, Verizon, Sprint, Project Fi, а також багато інших менших операторів та дочірні компанії.

Вставте свою SIM-карту, і ви миттєво отримаєте 4G LTE-доступ, яким ви зможете поділитися з ноутбуком або іншим електронним пристроєм із підтримкою мережі. Це може забезпечити високошвидкісне мережеве підключення для 32 користувачів одночасно, але переконайтесь, що у вас є план передачі даних, щоб мати можливість підтримувати такий запит мережі!

Tuoshi має 2-антенну та 3-антенну опції, причому остання забезпечує вам більш надійне та міцне бездротове з'єднання.

Придбайте зараз: Amazon

MOFI4500

MOFI4500 - ідеальний маршрутизатор, який можна взяти з собою в дорозі. Його міцний дизайн гарантує, що ви не пошкодите і не зламаєте його під час подорожі. Він підтримує кілька діапазонів 4G LTE, що дозволяє використовувати цей маршрутизатор з AT&T, T-Mobile і навіть Verizon. Ви можете витягнути SIM-карту з телефону та вставити її в гніздо для SIM-картки на MOFI4500. Слідуючи майстру налаштування на MOFI4500, ви можете розпочати підрив надійного сигналу 4G LTE у всьому домі. Маршрутизатор поверне вам достатню суму, але якщо у вас непомітний зв’язок або Wi-Fi недоступний у вашому районі, MOFI4500 того вартий. Не кажучи вже про те, що він пропонує розширений діапазон із вбудованим бездротовим режимом ретранслятора, який користувачі можуть вмикати та вимикати.

Придбайте зараз: Amazon

Huawei B310

Ви також можете розглянути Huawei B310. Це значно дешевше, ніж MOFI4500; однак Huawei B310 не буде працювати з будь-якими носіями CDMA, такими як мережі Verizon і Sprint. Можливо, ви зможете спробувати Verizon, оскільки у них є деякі діапазони GSM, але ми не можемо гарантувати, що він буде працювати на 100%. Дешевим аспектом цього маршрутизатора може бути також його максимальна швидкість завантаження 150 Мбіт / с. Навіть з цим обмеженням маршрутизатор здатний обробляти до 32 окремих користувачів Wi-FI.

Придбайте зараз: Amazon

KuWiFi Pocket

Далі ми маємо PoW-маршрутизатор KuWiFi. Цей кишеньковий маршрутизатор може підключити ваш комп'ютер через USB, а потім розпочати трансляцію з'єднання WiFi для інших пристроїв, до яких потрібно підключитися. До десяти користувачів можуть використовувати одразу маршрутизатор KuWiFi Pocket. KuWiFi рекламує підтримку AT&T та US Cellular, але не може обіцяти іншим операторам. Вам доведеться збігати мережеві діапазони, щоб переконатися, що інший оператор буде працювати з цим кишеньковим маршрутизатором. Ви зможете підключити до нього більшість пристроїв, і це справжній кишеньковий маршрутизатор, оскільки він буде функціонувати при підключенні до автомобільного зарядного пристрою, акумулятора або джерела живлення.

Придбайте зараз: Amazon

Huawei B525

Ви також можете розглянути, що пропонує Huawei B525. Цей маршрутизатор із підтримкою 4G LTE здатний завантажувати зі швидкістю до 300 Мбіт / с, забезпечуючи шалено швидке з'єднання. Він розблокований, тому він буде працювати з будь-якою підтримуваною мережею. Щоб використовувати його в США, вам доведеться зіставити діапазони LTE, щоб перевірити, чи буде це працювати; проте Huawei рекламує, що підтримує мережі в Європі, Азії, Близькому Сході та Африці за допомогою цього маршрутизатора. Тож, можливо, ви захочете переглянути інші варіанти у цьому списку для американських програм. Він має стильний і тонкий дизайн, тому він не буде виглядати незграбним, і з ним буде надзвичайно легко подорожувати.

Придбайте зараз: Amazon

Смартфони

Останнє в нашому списку - жоден пристрій, зокрема. Варто лише зазначити, що смартфони чудово працюють як стандартний маршрутизатор. Це так просто, як увімкнути функцію мобільної точки доступу, яка потім дозволить використовувати підключення до Інтернету телефону для інших пристроїв, таких як планшет, ПК, ноутбук чи навіть інші телефони. Єдиним недоліком є ​​те, що ви не можете користуватися телефоном, поки використовується мобільна точка доступу. Крім того, деякі оператори можуть покласти на ваш рахунок періодичну щомісячну плату за доступ до точки доступу.

Вирок

Отже, який маршрутизатор, що підтримує SIM-карту, слід вибрати? Якщо ви перебуваєте не в США, ми рекомендуємо скористатися маршрутизатором Huawei B525 - ви отримаєте швидку швидкість завантаження на 300 Мбіт / с, і це буде працювати в багатьох регіонах, крім США. Для будь-кого іншого будь-який інший маршрутизатор із цього списку добре працює в США, особливо MOFI4500.

Майте на увазі, що більшість з цих маршрутизаторів можуть підтримувати багато пристроїв, підключених до нього одночасно; однак, якщо у вас немає тарифного плану, який би міг це застосувати, ваш план може дуже легко закінчити з великими надмірними витратами.

ПродуктБрендІм'яЦіна
Мережа MofiMOFI4500-4GXeLTE-SIM4 4G / LTE маршрутизаторПеревірте ціну на Amazon
НевідомоБездротовий маршрутизатор Huawei B310-518 розблокований 4G LTEПеревірте ціну на Amazon
KuWFiМобільний WiFi-маршрутизатор KuWFi Unlocked Pocket 4G LTE USB Modem RouterПеревірте ціну на Amazon
HuaweiHuawei B525s-23a розблокований 4G / LTE CPE 300 Мбіт / с мобільний Wi-Fi маршрутизаторПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.