Як виправити, що Nexus 6P не заряджається

Проблеми з зарядкою переслідують власників Nexus 6P (# Nexus6P) останні кілька тижнів. Насправді ми отримуємо кілька скарг подібного характеру, в яких користувачі повідомляли, що їх новий пристрій не заряджається.

nexus-6p-не-зарядка-випуск

Існує кілька факторів, які можуть спричинити чи призвести до виникнення такого роду проблем, і в цій публікації ми спробуємо їх виявити, щоб знати, як це виправити. Це дійсно велика справа, якщо Nexus 6P не заряджатиметься, враховуючи той факт, що ви просто не можете придбати новий акумулятор у магазині та замінити той, що є на вашому телефоні - у нього є незнімний акумулятор.

Хоча завжди доцільно звертатися за допомогою до уповноваженого техніка та повідомляти про проблему якомога швидше, бувають випадки, коли, здавалося б, складна проблема може бути легко вирішена за допомогою простих процедур усунення несправностей. Тому, якщо вам зручно виконувати усунення несправностей, я пропоную вам витратити трохи часу на те, щоб поправити свій телефон (безпечно), оскільки це може просто врятувати вас від миль подорожі та годин очікування в магазині.

Нижче наведено кілька безпечних кроків, якими ви можете спробувати вирішити проблему або знову зарядити Nexus 6P. Коли я кажу „безпечно”, це означає, що вони не компрометують апаратне забезпечення вашого пристрою, а також ваші дані, якщо вони є. Але пам’ятайте, ці кроки є стандартною процедурою усунення несправностей, яку ми часто робимо техніком для телефонів із такою ж проблемою.

Вирішення проблем із Nexus 6P, який не заряджається

Щоб не заряджати проблеми, ми повинні вивчити акумулятор пристрою, прошивку та обладнання. Річ у тому, що Nexus 6P не має знімного акумулятора, тому ми просто не можемо придбати інший і підключити його до телефону. Є способи визначити, чи проблема в акумуляторі чи ні.

Що стосується прошивки, якщо ви запитуєте, чому ми повинні її розглядати, це тому, що вона відіграє важливу роль у заряджанні телефону. Процес зарядки полягає не тільки в тому, що електричний струм проштовхується в батарею. Він проходить через ряд мікросхем, і операційна система відповідає за те, щоб через ланцюги протікав правильний струм.

Нарешті, тут також може бути винним обладнання. Якщо один компонент зірвався або пошкоджений, це вже розірвало ланцюг. Природно, струм не буде протікати правильно. З огляду на це, ось що ви можете зробити для усунення цієї проблеми.

Крок 1: Виключіть можливість проблеми з акумулятором

Це звучить дещо складно, але це не так. Просто спробуйте підключити телефон і перевірте, чи заряджається він. Можливо, ви вже робили це сто разів з моменту виникнення проблеми, але цього разу спробуйте утримувати телефон під різними кутами, щоб перевірити, чи виявив він зарядний пристрій у певний момент. Існує ймовірність, що це неміцна проблема підключення, через яку кабель не контактує належним чином з рецепторами телефону. У цьому випадку вам потрібен технік, який зафіксує це, але для того, щоб обійти це, вам просто потрібно знайти певний кут, де телефон заряджається.

Припускаючи, що ви не можете зарядити телефон, тримаючи його під різними кутами, вам слід перевірити зарядний пристрій, а потім кабель, а потім зарядний порт USB телефону. Щоб перевірити зарядний пристрій, загляньте в його порт, чи не знайдете на штифтах ворсу, сміття чи корозію. Ви також повинні перевірити, чи є шпильки, які неправильно вирівняні. Ви можете використовувати стиснене повітря, щоб позбутися сторонніх матеріалів, які можуть заважати заряджанню. Ви також можете скористатися зубочисткою або пінцетом для випрямлення зігнутих шпильок.

Іноді блок живлення згоряє, і хоча ми не можемо відкрити його, просто покладіть зарядний пристрій біля носа. Якщо щось згоріло, ви зможете це зрозуміти за запахом.

Що стосується кабелю, все, що вам потрібно зробити, це провести пальцями від одного кінця до іншого, щоб відчути щось звичне. Звичайно, ми не можемо зрозуміти, чи всередині є поломка, але ми можемо впевнено сказати, якщо зовні щось не так. Після цього перевірте обидва кінці на наявність сміття та корозії. Якщо на будь-якому з кінців є бруд, ви можете очистити його щіткою. Використання спирту для очищення цих роз’ємів - найкращий спосіб усунути корозію.

Нарешті, перевірте, чи порт для зарядки USB на вашому телефоні чистий та чистий від сміття та бруду, і переконайтесь, що на ньому немає зігнутих або відсутніх штифтів. Використовуйте стиснене повітря для очищення отвору та гострі предмети для випрямлення зігнутих штифтів. Якщо штифт відсутній, потрібен технік, щоб його виправити.

Якщо хтось позичить у зарядний пристрій, то це трохи полегшить ситуацію, оскільки, якщо слухавка все одно не заряджається іншими зарядними пристроями, це проблема або з прошивкою, або з апаратним забезпеченням.

Крок 2: Виключіть можливість збою системи

Як я вже говорив раніше, прошивка відіграє важливу роль у зарядці телефону, тому, виключивши можливість виникнення проблеми з акумулятором, настав час піти за нею.

Коли система виходить з ладу, екран стає чорним і не реагує, і пристрій може не реагувати, коли ви натискаєте будь-яку з кнопок або навіть якщо ви заряджаєте його. Перше, що вам слід зробити в цьому випадку, це натиснути і утримувати клавішу живлення протягом 10-20 секунд, поки пристрій підключено до мережі.

Якби це була лише незначна проблема з прошивкою, телефон успішно завантажився б за умови, що залишилося достатньо заряду акумулятора, або, принаймні, значки зарядки стануть видимими, такі як піктограма зарядки на екрані та світлодіодні індикатори, і після всього цього, цього разу телефон може успішно зарядитися.

Припускаючи, що ви повернули телефон до життя, вам слід спробувати виявити, що спричинило збій системи, тому що якщо ні, проблема може трапитися рано чи пізно. Щоб переконатися, що все виправлено, можна зробити генеральний скидання, але перед цим переконайтеся, що ви створили резервну копію всього файлу, оскільки всі вони будуть видалені.

Для завантаження в режимі відновлення виконайте такі дії:

 1. Натисніть і утримуйте Volume Down , а потім натисніть кнопку і утримуйте харчування.
 2. Коли ви побачите деяку інформацію на екрані, відпустіть кнопки.
 3. Телефон завантажиться в режим завантажувача.
 4. За допомогою кнопок гучності виділіть Режим відновлення .
 5. Натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити, що хочете завантажитися в режим відновлення.
 6. На екрані відображатиметься Android зі знаком оклику.
 7. Натисніть і утримуйте клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте гучність .
 8. Параметри відновлення незабаром з’являться на екрані.
 9. Виділіть опцію "стерти дані / скинути заводські налаштування" за допомогою клавіш гучності.
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити, що хочете стерти розділ кешу.
 11. Виділіть опцію "Так", а потім знову натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 12. Зачекайте, поки пристрій закінчить видалення системного кешу, а потім виділіть "Перезавантажити систему зараз" і натисніть клавішу живлення.

Що робити, якщо телефон не заряджається і не вмикається після цього кроку? Ну, пора звернутися за допомогою до техніка.

Крок 3: Надішліть телефон на ремонт

Що стосується усунення несправностей, ви зробили достатньо, тому настав час дозволити тому, хто може проводити подальші тести, вирішити справу за вас. Можливо, це апаратна проблема, тому ми не можемо змусити телефон заряджатись і не вмикати.

Якщо в телефоні все ще залишається достатньо заряду акумулятора, виконайте скидання перед тим, як надіслати телефон. Це може вирішити проблему, але головна мета - видалити всю вашу особисту інформацію та конфіденційні файли.