Galaxy Note 4 випадково перезавантажується, інші проблеми з живленням

#Samsung # GalaxyNote4 став солідним хітом для Samsung і довів свою надійність з моменту випуску в жовтні 2014 року. Як і будь-який електронний пристрій, Примітка 4 не застрахована від проблем, пов'язаних із живленням, і, в цій публікації, випадкових проблема перезавантаження.

Примітка 4

Нижче наведено випадкові проблеми з перезавантаженням Galaxy Note 4, якими ділилися деякі наші читачі протягом декількох тижнів:

 1. Нещодавно розпакований Samsung Galaxy Note 4 перезапускається самостійно
 2. Galaxy Note 4 час від часу перезавантажується під час дзвінків
 3. Кілька Galaxy Note 4, які мають випадкові перезавантаження
 4. Проблема циклу завантаження Galaxy Note 4
 5. Galaxy Note 4 зависає під час набору тексту

Якщо у вас є проблеми з #Android, ви можете поділитися ними з нами за допомогою посилання, поданого нижче.


Проблема №1: нещодавно розпакований Samsung Galaxy Note 4 перезапускається самостійно

Привіт, DroidGuy. Я мав досвід небажаного виду на південь, мою нову коробку Samsung Note 4. Я щойно отримав її сьогодні. Нижче ви прочитаєте мої висновки та всі варіанти, які я намагався вирішити проблему.

Апаратне забезпечення: Samsung Galaxy Note 4 N910F чорний

ОС: Android версії 5.0.1 (стокова версія, що додається)

Проблема: Мій абсолютно новий мобільний перезавантажується навмання. Це робиться з самого першого завантаження (IE Під час налаштування). Майте на увазі, що я просто використовував мою SIM-карту (без SD-карти). Це говорить мені, що SD CARD не є проблемою.

Те, що я помітив: проблема перезавантаження відбувається випадковим чином, часом, коли я користуюся мобільним телефоном, або в інший час, коли я активно ним не користуюся. Також іноді він перезавантажується раптово через годину, тоді як набір перезавантажень на зустрічі може бути фактично безперервним циклом (читайте: 2 або 3 перезавантаження назад до спини). На мою думку, жодної конкретної моделі.

Те, що я пробував: я зробив скидання до заводських налаштувань після того, як постійно відбувалися перезавантаження. На жаль, різниці НІ. Перезавантаження все ще відбувається. Потім я спробував очистити розділ кешу за допомогою апаратної кнопки без різниці. Я читав в Інтернеті, але поки що не можу знайти рішення проблеми. 

Висновок: здається, ніщо не допомагає вирішити проблему. Я витягую все, що залишилось у мене, трохи волосся. Будь ласка, допоможіть, перш ніж я лисий ...

Сподіваючись, що ви можете мені допомогти ... З повагою. - Сонні

Рішення: Привіт Сонні. Визначити справжню причину проблеми після усунення всіх стандартних проблем з програмним забезпеченням (видалення кеш-пам’яті, скидання до заводських налаштувань) може бути складно без фізичної перевірки телефону та проведення додаткових перевірок обладнання. Ми здивовані, як і ви, чому такий новий телефон перезапускається самостійно. На даний момент вам залишається лише кілька справ.

Завантажте телефон у безпечному режимі

Оскільки ви не згадали про цю процедуру вище, ми припускаємо, що ви її ще не пробували. Перезавантажити телефон у безпечному режимі - це добре зробити, якщо ви підозрюєте, що винна стороння програма. У цьому режимі сторонні програми не працюватимуть, тому, якщо проблема не виникає, ми підозрюємо, мабуть, правильно. Якщо ви ще не пробували цього, ось кроки:

 • Вимкніть пристрій.
 • Натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 • Коли на екрані з’явиться „Samsung Galaxy S5“, відпустіть клавішу живлення .
 • Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності .
 • Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 • У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 • Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Після перезавантаження в безпечному режимі ви можете виконати одну з цих прийомів:

 1. розпочати видалення сторонніх програм, починаючи з останньої інсталяції до усунення проблеми, або
 2. повторно відновити заводські налаштування та користуватися телефоном принаймні 48 годин, не встановлюючи сторонні програми.

Будь-яка з цих хитрощів може допомогти вам підтвердити, чи встановили ви проблемні програми.

Замініть акумулятор Вашого Примітки 4

Перш ніж замінювати саму батарею, спробуйте перевірити, чи акумулятор не підключений слабко. Іноді це може траплятися з телефонами зі знімним акумулятором, тому навіть невеликий заклик або рух може призвести до вимкнення телефону. Це може бути причиною того, що, здається, немає шаблону при перезавантаженні телефону.

Ми знаємо, що у вас є новий Примітка 4, але спробуйте перевірити, чи трохи зігнута задня кришка. Якщо це так, це, мабуть, причина, чому акумулятор не допомагає належним чином на місці.

Якщо задня кришка виглядає нормально, спробуйте використати інший акумулятор.

Отримайте заміну Примітка 4

Ви заслуговуєте на хороший робочий телефон, як тільки ви його розпаковуєте. Подумайте про те, щоб попросити заміну у Samsung, продавця або вашого оператора, щоб позбавити вас від більших проблем.

Проблема №2: Galaxy Note 4 час від часу перезавантажується під час дзвінків

Шановні DroidGuys. 6 днів тому я отримав абсолютно новий Note4 (SM-N910F) від свого постачальника, Telenor (Угорщина). Протягом 2 днів мій телефон почав перезавантажуватися / перезавантажуватися випадково, іноді під час активних дзвінків. Я прочитав вашу статтю про випадкові перезапуски Примітки 4, тому вирішив слідувати вашим інструкціям. Телефон було відновлено до заводських значень за замовчуванням, вилучено microSD (Samsung 128 ГБ), оновлено попередньо завантажені програми та перевстановлено мої власні програми з магазину Google Play. Протягом 2 годин було виявлено той самий перезапуск (все ще без SD). У цей момент я вирішив повернути телефон дилеру.

Вчора вдень я зателефонував дилеру, згадавши про проблему та попросивши замінити телефон. Оскільки є гарантія на заміну 3 робочих днів, я отримав свій новий SM-N910F (старий був відновлений до заводських значень за замовчуванням), і за порадою дилера також була замінена SIM-картка (1 рік).

З цього ранку - після оновлення заводських попередньо завантажених програмних засобів та перевстановлення деяких моїх оригіналів - 1-денний телефон грає в ту ж гру, перезавантажуючись випадковим чином. Картка SD не вставлена, SIM-карта абсолютно нова. Чи існує ідея надійного рішення? Ваша допомога буде дуже вдячна.

Сподіваючись отримати вашу відповідь, найкращі побажання. - Ласло

Рішення: Привіт Ласло. Якщо проблема виникає після отримання заміни Примітка 4, проблема, швидше за все, пов’язана з встановленими програмами. Спробуйте витерти розділ кеш-пам’яті, щоб побачити, чи це щось змінить. Ось як:

 • Повністю вимкніть Galaxy Note 4.
 • Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та клавіші Home разом, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 • Коли Note 4 вібрує, відпустіть клавіші Home та Power, але продовжуйте утримувати клавішу збільшення гучності .
 • Коли на екрані з’явиться відновлення системи Android, відпустіть клавішу збільшення гучності .
 • За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію стирання розділу кешу та натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 • Після закінчення стирання розділу кеш-пам'яті виділіть « Перезавантажити систему» ​​зараз і натисніть клавішу живлення .

Якщо видалення розділу кеш-пам'яті не вирішить проблему, спробуйте виконати наведену вище пропозицію для Sonny.

Проблема №3: ​​Кілька Galaxy Note 4, які мають випадкові перезавантаження

Я певний час переживаю разом з іншими друзями, що раптом мій телефон просто зависне, наприклад, якщо я набираю клавішу прокрутки або граю і гру або перебуваю в налаштуваннях, я не встановив жодної програми, яка могла б бути роблячи це так, як це відбувається з моїми друзями, котрі володіють іншими Samsung, наприклад (під час набору тексту мій телефон раптово завмер, і він зареєструвався, я натиснув кожну букву, але ти не міг відчути кайфу, поки ти раптом не відчуєш buzuzuz дуже швидко, і літери швидко з’являються одна за одною). Я не уявляю, що може бути причиною цього, будь ласка, допоможіть мені та моїм друзям це вирішити. - Ной

Рішення: Привіт Ною. Якщо проблема з випадковим перезавантаженням трапляється на кількох телефонах, рекомендуємо спробувати наведені вище поради іншим читачам. Загалом, скидання заводських налаштувань та спостереження за телефоном принаймні 2 дні без встановлення будь-якого стороннього додатка зазвичай приносить результати (і все ще повертається до додатків, які є причиною). Якщо ви на 100% впевнені, що додатки не є проблемою, спробуйте виконати такі дії:

Переконайтеся, що телефони нагріваються чи перегріваються

Samsung та більшість телефонів Android розроблені для автоматичного вимкнення, коли внутрішня температура досягає певного рівня. Якщо ваш пристрій перегрівається, це зазвичай виявляється у випадковій перезавантаженні. Перегрів у свою чергу може бути симптомом чогось більш глибокого, наприклад, несправного обладнання, поганої вентиляції, впливу прямого тепла, якщо назвати декілька.

Щоб вирішити можливу проблему перегріву, переконайтеся, що про ці речі дбають:

 • Переконайтесь, що версія вашої операційної системи оновлена
 • Переконайтеся, що пристрій не зайнятий, мінімізуючи запущені програми
 • Помістіть телефон у прохолодне, сухе місце та подалі від прямих джерел тепла

Перевірте акумулятор

Про це згадувалося вище, але акумулятор потенційно може спричинити випадкові перезавантаження в будь-який час. Переконайтесь, що в телефоні добре спрацьовує акумулятор і немає помітних опуклостей (контрольна ознака поганої батареї).

Перевірте наявність шкідливих програм або вірусів

Це має бути найменше з ваших турбот, якщо ви обережно ставитесь до встановлених додатків, але завжди є гарною практикою переконатись, що безпека вашого телефону оновлена. Ви можете встановити мобільний антивірусний додаток або просто виконати заводські скидання.

Отримайте заміну

Якщо проблема не пов'язана із програмним забезпеченням, найімовірнішою причиною є несправне обладнання.

Проблема No4: Проблема циклу завантаження Galaxy Note 4

Залишившись у своєму водонепроникному / пилонепроникному чохлі, щільно всередині сумки, не дихаючи простором, і залишивши всередині закритого автомобіля на ранній полудень, поки дуже жарко. Телефон був надзвичайно гарячим і знаходився в циклі завантаження.

Швидко нагрівається при зарядці та проходженні циклу завантаження.

Я не можу зайти у відновлення завантаження. Сині написи показують це, але телефон просто завантажується.

Я зміг перейти в режим завантаження без циклів завантаження. Сподіваюся, це спосіб виправити це.

Телефон не кореневий, хоча я намагався зняти його з ODIN і намагався встановити повний запас. Я пройшов цей процес, і він виявився успішним, проте цикл завантаження все ще був там.

Я майже готовий відкрити телефон і вдавати, що знаю, як це виправити.

Будь ласка, допоможіть. Дякую. - Джей

Рішення: Привіт Джей. Якщо проблема циклу завантаження не зникає навіть після перепрошивки на складське програмне забезпечення, подумайте про відновлення заводських налаштувань, виконавши наведені вище рекомендації для інших читачів.

Проблема No5: Galaxy Note 4 зависає під час набору тексту

Мій телефон завмирає кожні кілька хвилин, незалежно від того, що я роблю. Він намагався заморозити кілька разів під час спроби ввести цей абзац. Я ввожу пальцем, щоб набирати текст, і він продовжує замерзати, що потім призводить до передбачення дивних слів. Я намагався регулярно друкувати, але це не має значення. Під час дзвінка він заморозив цифрові клавіші, і мені довелося почати автоматичний дзвінок заново. Мікрофон випадково вискакує і перебиває будь-які дії. Я робив тест на практику медсестер в Інтернеті, який був багаторазовим вибором, і він заморожував купу разів під час сеансу, в результаті чого у мене не вистачало часу на тест. Я дуже розчарований. Він просто замерзає кожні кілька хвилин незалежно від того, що я роблю. - Хізер

Рішення: Привіт Хізер. Спробуйте спочатку стерти розділ кешу телефону (кроки, наведені вище ). Якщо проблема залишається, скиньте заводські налаштування. Ось як:

 • Повністю вимкніть Galaxy Note 4.
 • Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та клавіші Home разом, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 • Коли Note 4 вібрує, відпустіть клавіші Home та Power, але продовжуйте утримувати клавішу збільшення гучності .
 • Коли на екрані з’явиться відновлення системи Android, відпустіть клавішу збільшення гучності .
 • За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть wipe data / factory reset та натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 • Тепер виділіть Так - видаліть усі користувацькі дані за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть клавішу живлення, щоб розпочати скидання.
 • Коли головне скидання буде завершено, виділіть Перезавантажити систему зараз і натисніть клавішу живлення .
 • Примітка 4 перезапуститься, але вона буде довшою, ніж зазвичай. Коли він дійде до головного екрана, розпочніть налаштування.

Така проблема, як у вас, пов’язана з несправним додатком або програмним забезпеченням, тому ці дві процедури повинні працювати на вашу користь.

Майте на увазі, що скидання заводських налаштувань стає марним, якщо після цього ви повторно встановите той самий набір програм. Якщо проблема не зникає після скидання, спробуйте видалити сторонні програми або завантажити телефон у безпечному режимі .

Ви також можете спробувати видалити кеш-пам’ять та дані будь-якої програми, яку ви використовуєте під час набору тексту. Сюди можуть входити стокова програма обміну повідомленнями, програма для клавіатури або будь-яка інша програма. Щоб видалити кеш і дані певної програми, просто виконайте такі дії:

 • Зайдіть в Налаштування .
 • Перейдіть до розділу Заявки .
 • Виберіть Керування програмами .
 • Торкніться вкладки Усі .
 • Виберіть назву програми, про яку йдеться.
 • Звідти ви побачите кнопки Очистити кеш і Очистити дані.

Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням,  і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.