Як виправити Galaxy S8 Plus із низьким часом автономної роботи [посібник з усунення несправностей]

Подобається це нам чи ні, але низький час автономної роботи є очікуваною проблемою навіть для найсучасніших телефонів, таких як # GalaxyS8 та # GalaxyS8Plus. Зайве говорити, що це поширена проблема з часу випуску першого смартфона, тому не дивно, що багато користувачів S8 Plus повідомляють про цю проблему.

У цьому епізоді з усунення несправностей ми включаємо три звіти деяких членів нашої спільноти, які звернулись до нас, і наші пропозиції щодо вирішення цієї проблеми.

Ось три випадки:

З моменту оновлення програмного забезпечення акумулятор телефону розряджається дуже швидко, раніше він давав мені 24 години заряду акумулятора, який тепер скорочується до менш ніж 15 годин. Мій телефон такий самий, як і 2 дні тому. - Ехсан 

Мій Samsung Note 4 Акумулятор так швидко розряджається після 100% зарядки. Також телефон нагрівається під час використання. Що може бути відповідальним. - Solaomisore1

Дякую, що відповіли на моє запитання. Ну це просто, акумулятор галактики S8 Plus моєї дружини розряджається в 5 разів швидше, ніж моя галактика, і ми намагаємося з’ясувати, чому. Обидва ці телефони нещодавно були відновлені до заводських стандартів. Однак з якоїсь причини телефон моєї дружини зросте зі 100% до 15% приблизно за 3-4 години з мінімальним використанням (без телефонних дзвінків або потокової передачі).  

Я перевіряю всі встановлені додатки, і вони не відрізняються від моїх програм. (власне кажучи, у мене встановлено більше додатків, тоді вона робить, але мій телефон працює цілий день. У будь-якому випадку, якщо ви маєте уявлення про те, що це може спричинити. На жаль, я повинен перевести телефон своєї дружини в режим наднизької потужності) просто щоб проконтролювати її цілий день, і це не повинно бути рішенням. Отже ... будь-яке розуміння того, які заводські програми або встановлені програми можуть спричинити це? Або інша увімкнена функція, про яку я, можливо, не знаю, як при скиданні заводських налаштувань пристрою, є багато запитань (Дозволяє та Заборонити), на які Ви повинні відповісти.   

Як я вже говорив, в обох телефонах встановлені всі заводські програми, а також додані основні програми Facebook, Twitter, Instagram, Messenger та Flashlight. Просто не можу зрозуміти, що може спричинити такий злив її телефону, який не відбувається на моєму. Будь-яке розуміння ... буде дуже вдячне. Дякую. –Девід 

Рішення: Для цих трьох користувачів, очевидно, є чітка причина, чому батарея їх S8 Plus погано працює. Хоча один (Ehsan) згадав, що проблема виникла після встановлення оновлення, ця проблема може насправді статися як із встановленням оновлення, так і без нього. Коли справа стосується питання про те, що може спричинити розрядження акумулятора телефону швидше, ніж зазвичай, відповідь часто не є однозначною. Причин може бути багато різних, оскільки кожен пристрій по-своєму унікальний. Кожен користувач також має свої власні звички використання, тому непросто визначити, де точна причина конкретного випадку. Існує багато факторів, які слід враховувати при розряді акумулятора або низькому терміні служби батареї у Galaxy S8 Plus, тому нам краще мати справу із якомога більшою кількістю з них.Нижче ми надамо обхідні шляхи та рішення, і всі ми позначимо їх як варіанти рішення. Виправлення низької тривалості роботи акумулятора - це зусилля, і іноді для ефективного вирішення може знадобитися комбінація кроків.

Рішення No1: Регулярно перезавантажуйте S8 Plus

Помилки іноді трапляються, коли система працює деякий час. Щоб мінімізувати помилки або збої в роботі програм, переконайтеся, що перезавантажуєте телефон принаймні раз на тиждень. Це не гарантоване виправлення конкретної проблеми, з якою ми зараз маємо справу, але це добрий перший крок у правильному напрямку. Якщо ви цього ще не зробили, радимо виконати м’який перезапуск замість звичайного перезапуску, щоб також очистити пам’ять. Ось як:

 1. Натисніть і утримуйте кнопки живлення + зменшення гучності приблизно протягом 10 секунд або до тих пір, поки пристрій не запуститься Примітка: Зачекайте кілька секунд, щоб з’явився екран режиму завантаження технічного обслуговування.
 2. На екрані Maintenance Boot Mode виберіть Normal Boot. Ви можете використовувати кнопки гучності для перегляду доступних опцій, а нижню ліву кнопку (під кнопками гучності) вибрати. Також зачекайте до 90 секунд для завершення скидання.

Рішення No2: Очистити розділ кешу

Видалення розділу кешу має на меті оновити системний кеш. Цей кеш використовується Android для ефективного виконання завдань, особливо коли мова йде про завантаження або запуск програм. Чим більше операційна система працює ефективно, тим менший тиск на всю систему, що в свою чергу може бути корисним для батареї день у день. Щоб очистити розділ кешу Galaxy S8 Plus:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset”.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe cache partition”.
 7. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 8. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “так”, і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 9. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Рішення No3: зниження яскравості екрану

Якщо ви ще цього не знали, цей яскравий, дивовижно барвистий екран на вашому S8 Plus - це найбільший розряд акумулятора. Якщо ви постійно вмикаєте його на повну яскравість, не чекайте, що батарея буде тривати щодня довше. Надзвичайно упаковані пікселі на цьому 6,2-дюймовому екрані вимагають великої обчислювальної потужності як від процесора, так і від графічного чіпа, який, у свою чергу, потребує багато енергії від акумулятора. Затемнення екрана до 60% або навіть нижче 50% може дати багато додаткового соку протягом дня. Це особливо актуально, якщо ви часто користуєтесь телефоном. Звичайно, ми не хочемо казати вам, що зараз це має бути так. Ви завжди можете повернути 100% яскравість, якщо хочете, але якщо ви вважаєте, що вам потрібно розтягнути використання вашого S8 Plus ще на кілька годин на день, це обхідне рішення може бути саме тим, що вам потрібно.

Спробуйте щодня знижувати яскравість екрана до найнижчих зручних налаштувань, і ви побачите результат. У довгостроковій перспективі це також допоможе продовжити термін служби батареї, оскільки це також зменшить кількість циклів зарядки акумулятора щодня.

Рішення No4: Перевірте використання акумулятора та усуньте можливу проблему програми

Окрім того, що екран є одним із найбільших факторів, що сприяють швидкому розряду батареї, додатки також можуть бути винуватцем. Багато програм сьогодні мають онлайн-компонент, а це означає, що вони можуть використовувати служби, які постійно працюють у фоновому режимі, щоб отримувати оновлення та дані, навіть коли ви не використовуєте їх активно. Наприклад, програма Facebook регулярно потребує оновлення своїх стрічок новин, тому вона постійно працює, щоб вона могла спілкуватися з віддаленими серверами та завантажувати новий вміст. Той самий загальний дизайн став тенденцією навіть для найпростіших додатків, тому чим більше додатків ви встановлюєте, тим більша ймовірність того, що їх безліч постійно підсилює ресурси, навіть коли ви спите. Щоб перевірити, що це за програми, перейдіть у меню Налаштування> Обслуговування пристрою> Акумулятор> Використання акумулятора.  На екрані використання батареї ви зможете побачити список програм, які споживають багато енергії акумулятора протягом певного періоду. Звідти ви можете вирішити, які програми видалити або змінити їх поведінку, щоб вони більше не отримували оновлення в режимі реального часу, якщо у вас є можливість зробити це. Так, наприклад, замість того, щоб дозволяти вашому поштовому додатку постійно спілкуватися із серверами електронної пошти для нових повідомлень, ви можете налаштувати його на завантаження нових електронних листів лише тоді, коли ви це вручну скажете. Інші програми можуть не мати можливості дозволити користувачам постійно зупиняти їх від спілкування з віддаленими серверами, тому найкраще їх відключити або повністю видалити з системи. Якщо у вас у списку є програми, які ви не впізнаєте або пам’ятаєте про встановлення, вони можуть бути компонентами атаки шкідливого програмного забезпечення,це ще одна причина, через яку часто виникає проблема розряду акумулятора.

Загалом, використовуйте список використання батареї, щоб знати, що робити далі. Кожен користувач має свої потреби, тому просто постарайтеся бути розумним у використанні вашого додатка, і, сподіваємось, це допоможе.

Рішення No5: Видаліть програми

Як уже згадувалося, програми є однією з основних причин, через які виникає проблема розряду акумулятора. Багато користувачів Android імпульсно встановлюють програми і забувають про них через кілька днів. Завдяки внутрішній пам’яті на 128 Гб це може означати, що багато програм просто працюють в режимі холостого ходу, а весь час переривають ресурси. Сьогодні більшість ігор схожі на програми соціальних мереж, і вони можуть сильно розрядити акумулятор, якщо їх довго встановлювати.

Жоден додаток не є ідеальним, тому десь уздовж лінії один із них може заважати роботі Android або спричиняти помилки, пов’язані з кодуванням, які можуть уповільнити роботу системи. Чим неефективнішим стає Android, тим більше розряд акумулятора. Ця ситуація може погіршитися, якщо у вас є кілька встановлених програм, що спричиняють проблеми. Щоб мінімізувати ймовірність того, що додатки спричиняють проблему розряду акумулятора, не соромтеся видалити ті, які вам взагалі не потрібні. Почніть з тих додатків, які постійно оновлюють свій вміст, як-от програми для соціальних мереж або програми для покупок. Facebook є однією з основних причин проблеми з розрядом акумулятора на всіх мобільних платформах, але інші додатки в соціальних мережах можуть бути такими ж проблематичними. Визначте, які програми залишити відповідно до їх використання, і позбудьтесь тих, якими ви користуєтеся лише зрідка.Або ви можете знайти кращі замінники, які можуть бути не такими проблематичними. Читайте відгуки про додатки та знайте, що говорять про додаток інші. Загалом, тримайтеся подалі від програм, для роботи яких потрібне майже постійне з’єднання з Інтернетом.

Рішення No6: Вимкніть AOD

Незважаючи на те, що Always On Display використовується, ми не рекомендуємо використовувати його з тієї ж причини, що і рішення No3. AOD може суттєво розряджати акумулятор, оскільки екран завжди буде ввімкнено. Щоб вимкнути його, перейдіть у меню Налаштування> Дисплей> Завжди на дисплеї.

Рішення No7: Вимкніть автоматичне завантаження програм або резервних копій

Залишати S8 Plus для самостійного завантаження фотографій, відео, резервних копій тощо може бути зручним, але це також може бути причиною того, що ваш телефон швидко втрачає енергію. Ми не можемо точно визначити, що вам потрібно робити тут, оскільки кожен користувач має свій власний спосіб налаштування своїх програм. Спробуйте переглянути ваші програми та переглянути кожну з їх налаштувань, щоб дізнатись, чи налаштовано якусь із них автоматично завантажувати щось.

Якщо ви використовуєте хмарні служби Samsung, спробуйте налаштувати їх так, щоб його компоненти не завантажували файли автоматично. Якщо у вашій програмі «Галерея» є тисячі фотографій і ви встановите «Галерея» в Samsung Cloud на «УВІМКНЕНО», завантаження може зайняти багато часу, що призведе до розряду батареї. Той самий сценарій може мати місце з будь-якими іншими хмарними службами чи програмами.

Рішення No8: Перевірте наявність зловмисних додатків

Погані або шкідливі програми можуть спричинити всілякі проблеми. Додатки цього типу також, як правило, використовують багато ресурсів, коли працюють у фоновому режимі, тому знову ж таки, наша порада вище застосовується і тут. Знову ж таки, глибоко подивіться на програми, які у вас є, і правильно перегляньте кожну з них. Хорошим емпіричним правилом для вас тут є видалення програм, які ви не впізнаєте. Деякі програми спочатку є законними, але через деякий час вони можуть стати шкідливими та дозволити шкідливим програмам вторгнутися у ваш телефон. Оскільки між програмним забезпеченням безпеки та зловмисними розробниками постійно ведеться битва між котами та мишами, встановлення антивірусної програми не завжди буде постійно ловити погані програми. Якщо ви хочете серйозно поставитися до безпеки телефону, спершу слід переконатися, що ви встановлюєте програми лише від перевірених розробників. Майте на увазі, що таких понять, як безкоштовні програми, не існує.Створення програми коштує дорого, і розробники зазвичай окупляють витрати, витрачені на їхні продукти, використовуючи зловмисні тактики. Деякі можуть викрасти ваші особисті дані та продати їх іншим сторонам, тоді як інші там виконують конкретні завдання, наприклад, примушують ваш телефон добувати віртуальну валюту без відома користувача. Майже у всіх таких несанкціонованих або зловмисних діях ваш телефон постійно зайнятий. Заражені пристрої зазвичай значно відстають і розряджають акумулятор швидше, ніж очікувалося.ці несанкціоновані або зловмисні дії постійно зайнять ваш телефон. Заражені пристрої зазвичай значно відстають і розряджають акумулятор швидше, ніж очікувалося.ці несанкціоновані або зловмисні дії постійно заважають Вашому телефону. Заражені пристрої зазвичай значно відстають і розряджають акумулятор швидше, ніж очікувалося.

Рішення №9: Переконайтеся, що програми та Android оновлені

Деякі помилки можна виправити, лише встановивши виправлення у формі виправлень. Це справедливо як для операційної системи Android, так і для додатків, тому переконайтеся, що все постійно оновлюється.

Рішення No10: Використовуйте режим енергозбереження

Це не рішення, а обхідний шлях. Режим енергозбереження - корисна функція, яку ви можете використовувати, якщо вам потрібно час від часу розтягувати час використання. PSM в основному перетворює ваш телефон у німу версію, дозволяючи лише основні функції та уповільнюючи роботу пристрою. Підходить для днів, коли до наступного заряджання залишаються години.

Рішення No11: Скидання до заводських налаштувань

Ми рекомендуємо скинути заводські налаштування лише у тому випадку, якщо ви вже вичерпали всі можливі програмні рішення та способи їх усунення. В основному це стосується програмної сторони проблеми розряду акумулятора. У більшості випадків скидання дуже корисно для вирішення цього типу проблем, тому не соромтеся робити це, якщо поки що нічого не працює. Ось як це зробити:

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Google на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки, і вам потрібні будуть ваші облікові дані Google, щоб завершити основне скидання.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Рішення No12: Отримати професійну допомогу

Якщо розряд акумулятора все-таки трапляється навіть після відновлення заводських налаштувань, позаду має бути проблема з обладнанням. Обов’язково зв’яжіться із компанією Samsung, щоб вони допомогли вам у цьому.