Як виправити Samsung Galaxy S6 Edge не заряджається

Ця публікація служить вашим посібником з усунення несправностей, якщо ваш Samsung Galaxy S6 Edge не заряджається. Незалежно від того, заряджаєте ви зарядний пристрій від виробника Samsung або бездротову зарядну панель, проблеми із зарядкою є одними з найпоширеніших проблем, з якими може зіткнутися будь-який власник смартфона Android. Це також одна з проблем, яку потрібно негайно вирішити, оскільки ваш телефон буде сидіти на столі, лише коли він повністю розряджає заряд акумулятора.

Galaxy-S6-Edge не заряджається

Власник може мати уявлення лише про те, що його / її телефон не заряджається, коли акумулятор повністю розряджений, а знаки зарядки не відображатимуться, коли пристрій підключено до мережі. На цьому етапі багато власників можуть панікувати, думаючи, що їх дорогі частина технології, можливо, вже зірвана.

Але те, що акумулятор вашого Galaxy S6 Edge не заряджається, не означає, що вам потрібно негайно замінити акумулятор. Пам'ятайте, що до того, як електричний струм досягає акумулятора, він проходить через логічну плату і отримує розпізнавання від системи Android та самої прошивки.

ПОВИНЕН ВІДВІДИТИ: Усунення несправностей Samsung Galaxy S6 Edge

Я вже стикався з такою кількістю випадків, коли власник скаржився на те, що його / її телефон не заряджається, але насправді сталося те, що система просто розбилася, залишивши екран порожнім, а телефон не реагував. У цьому випадку необхідний м’який скидання.

Наступні проблеми є одними з проблем, які ми отримали від наших читачів. Читайте далі, оскільки існує ймовірність, що ви можете зіткнутися з одним із них.

 1. Galaxy S6 Edge не заряджається в машині
 2. Швидка зарядка не працює на новому Galaxy S6 Edge
 3. Galaxy S6 Edge взагалі не заряджається
 4. Galaxy S6 Edge не заряджатиметься після оновлення

Як виправити Samsung Galaxy S6 Edge не заряджається

Galaxy S6 Edge не заряджається в машині

Проблема : Отже, нещодавно я отримав новий телефон Galaxy S6 Edge зі Sprint, і дотепер телефон виконує всі свої рекламовані функції та функції, але заряджається в моєму автомобілі. Всі інші мої телефони добре заряджаються на моїй машині. Але мене дуже бентежить те, що телефон заряджається нормально, коли я підключаю зарядний пристрій до електричної розетки за допомогою оригінального зарядного пристрою, що постачається в комплекті. Отже, я думаю, що це насправді не проблема апаратного забезпечення чи порту. Це просто так дратує, що в моїй машині не заряджатиметься за допомогою мого автомобільного зарядного пристрою. Ви, хлопці, знаєте, в чому проблема і як я можу її виправити? - Кларисса

Пошук та усунення несправностей : Привіт, Clarisse. Мабуть, телефон тут не проблема, оскільки він заряджається оригінальним зарядним пристроєм. З іншого боку, ваш автомобільний зарядний пристрій також працює з іншими пристроями. Отже, кабель USB залишається під питанням. Спробуйте використати інший кабель, який, на вашу думку, працює, і якщо ваш телефон все одно відмовляється заряджатись за допомогою автомобільного зарядного пристрою, то проблема в зарядному пристрої - у нього може не бути достатньої сили струму, щоб можна було проштовхнути електричний струм в акумулятор. Для пристроїв Samsung потрібні зарядні пристрої з номіналом 2 А.

Швидка зарядка не працює на новому Galaxy S6 Edge

Проблема : Привіт Гарольд. Я читаю ваші дописи на Galaxy S6 Edge вже пару днів, оскільки функція швидкої зарядки нового телефону не працює. У мене є друзі, у яких також є Edge, і я запитав їх, чи є параметр, який потрібно ввімкнути або активувати, щоб швидка зарядка працювала, вони сказали, що можливість швидкої зарядки властива телефону. Тому мене бентежить, чому мій новий телефон заряджається не так швидко, як рекламується. Це близько 8 днів. Що я повинен зробити? - Еллен

Виправлення неполадок : Привіт, Еллін. Я припускаю, що ви використовуєте зарядний пристрій, який постачався з основним блоком, бо якщо ні, то в цьому проблема. Оригінальний зарядний пристрій здатний адаптивно швидко заряджатися, тоді як сторонні зарядні пристрої - ні.

Крім того, якщо телефон нагрівається при підключенні, функція швидкої зарядки не працюватиме; те саме відбувається, якщо екран увімкнено. Отже, переконайтеся, що телефон не нагрівається, і вимкніть екран під час заряджання. Якщо функція швидкої зарядки все ще не працює, замініть телефон. Зрештою, це все ще в періоді заміни. Новий телефон повинен працювати без проблем, тому краще замінити його вже зараз, ніж вирішувати проблему до закінчення терміну дії вашого контракту.

Galaxy S6 Edge взагалі не заряджається

Проблема : Моєму Galaxy S6 Edge трохи більше місяця, і тиждень тому все працювало добре, тепер він просто не заряджається. Коли я підключаю його, він не реагує. Звичайний значок зарядки не відображатиметься, а світлодіод не світиться. У чому тут проблема? Чи можете ви допомогти мені, хлопці? - Джейсоне

Виправлення неполадок : Привіт Джейсоне. Перш за все, переконайтеся, що ви використовуєте оригінальний зарядний пристрій, що постачається в комплекті з пристроєм, і що кабель USB правильно встановлений у зарядний пристрій та порт телефону. Є ймовірність, що це проблема з самим зарядним пристроєм або просто з кабелем. Отже, спробуємо виключити тут можливості. Спочатку, використовуючи оригінальний USB-кабель, спробуйте підключити телефон до комп’ютера та перевірити, чи не виявлено його. Якщо ні, то це, мабуть, проблема з кабелем, тому ви знаєте, що робити далі в цьому випадку.

Однак, якщо ваш комп’ютер виявляє телефон, спробуйте сфокусувати увагу на самому зарядному пристрої. Якщо у вас є інші телефони, спробуйте зарядити їх за допомогою зарядного пристрою S6 Edge. Якщо вони теж не заряджатимуться, то придбайте новий зарядний пристрій.

Якщо ви успішно виключили, що проблема не в зарядному пристрої та кабелі, то проблема в телефоні. Тепер вам доведеться виключити можливість того, що це просто проблема з прошивкою, і перше, що потрібно зробити, це завантажити Galaxy S6 Edge у безпечному режимі:

 1. ВИМКНІТЬ свій Galaxy S6 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться „Samsung Galaxy S6 Edge” , негайно відпустіть клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності .
 4. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки телефон не завершить перезапуск.
 5. Коли в нижньому лівому куті екрана ви побачите безпечний режим, відпустіть кнопку.

У безпечному режимі спробуйте зарядити телефон, і якщо він знову не вдався, зробіть резервну копію всіх даних і виконайте повне скидання. Зрештою, перше, що зробив би технік, - це скинути налаштування телефону, тому краще зробити це до того, як він це зробить. Якщо проблему вирішено тим, що ви робите це, то ви просто врятувались від усіх клопотів, звертаючись до технічного магазину, пояснюючи проблему та відповідаючи на запитання.

Повний жорсткий скидання

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності , додому та живлення разом.
 3. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу », відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 4. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані" , а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Galaxy S6 Edge не заряджатиметься після оновлення

Проблема : Привіт, хлопці! Нещодавно було оновлення, яке я завантажив на мій S6 Edge. Після встановлення мій телефон, здавалося, розрядив всю свою батарею, залишивши лише 7%. Отже, я зарядив свій телефон, і на мій подив, він взагалі не відповів. Я перезавантажив його вже кілька разів, але він все одно не заряджається. Зараз я складаю 2%, і через кілька хвилин телефон вимкнеться, але мені все ще не вдалося зарядити його. Чому це відбувається? Допоможи мені. - Лорі

Виправлення неполадок : Привіт Лорі. Якщо проблема виникла після оновлення, то, мабуть, це просто помилка. Найчастіше нова прошивка пошкоджує деякі кеші та дані, залишаючи певні невідповідності в самій системі. У цьому випадку здається, що це впливає на функцію зарядки.

Перше, що я пропоную вам зробити, це м’який скидання: просто натисніть і утримуйте клавіші живлення та зменшення гучності протягом 10 секунд, поки телефон не вимкнеться. Коли вимкнено, підключіть телефон до зарядки. Практично напевно така проблема вирішена на даний момент. В іншому випадку, я рекомендую вам стерти розділ кеш-пам’яті, якщо залишилося достатньо заряду акумулятора, якщо ні, то вам потрібна допомога технічного персоналу.

Стерти кеш розділ

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз" .
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.
Маєте проблеми з телефоном, який не заряджається? Ми можемо допомогти вам усунути несправності. Ми вже опублікували посібники з усунення несправностей для таких пристроїв:
 • Samsung Galaxy S2
 • Samsung Galaxy S3
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy Note 2
 • Samsung Galaxy Note 3
 • Samsung Galaxy Note 4