10 найкращих випадків Surface Pro у 2020 році

З точки зору доступних функцій, включаючи вирізи, а також сумісність, Kensington Surface Pro 7 Rugged Cover, мабуть, найкращий з усіх, хоча це не означає, що інші випадки погані. Ми також рекомендуємо обкладинку Spigen Folio, яка занижена, але надзвичайно ефективна.

ПродуктБрендІм'яЦіна
МІСЬКА БРОНЕВА ШЕСТЕРНАURBAN ARMOR GEAR UAG Microsoft Surface Pro 7 / Pro 6 / Pro 5th Gen (2017) / Pro 4 Плазма з ручним ремінцем і наплічним ремінцем Плазма Міцний [Крижаний] військовий тестовий корпусПеревірте ціну на Amazon
СпігенФоліо для підставки Spigen, призначений для корпусу Surface Pro 7 / Surface Pro 6 - вугільно-сірийПеревірте ціну на Amazon
КенсінгтонМіцний чохол Kensington Surface Pro 7 (K97951WW)Перевірте ціну на Amazon
ProCaseProCase Surface Pro 6 / Surface Pro Case 2017 / Surface Pro 4 CaseПеревірте ціну на Amazon
ПОДАЧАSUPCASE [UB PRO Series] Міцний захисний чохол для підставки для Surface Pro 7 / Pro 6 Корпус Microsoft Surface Pro 7 / Pro 6 / Pro 5 / Pro 4 / Pro LTE (чорний)Перевірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Важливо пам’ятати, що не всі корпуси для Surface Pro 7 мають додаткові додатки, такі як тримач Surface Pen або навіть сумісність з Microsoft Type Cover . Маючи це на увазі, ми рекомендуємо користувачам уважно перевіряти кожен аксесуар перед здійсненням покупки. Поки це не заважає, давайте зануримось у деякі з найкращих футлярів Surface Pro 7, доступних сьогодні на ринку.

Кращі випадки Surface Pro 7

1. МІСЦЕВИЙ БРОНОВИЙ ЗОБРАЖЕННЯ Міцний корпус

Як випливає з назви, це надійний випадок, призначений протистояти вашому повсякденному графіку. Що робить його одним з найкращих, це той факт, що він також постачається з додатковими кріпленнями, такими як ремінець для рук. Цей футляр також постачається з розумно спроектованою підставкою, яка може переконатись, що ваш Surface Pro готовий вийти на будь-яку рівну поверхню.

Компанія зазначає, що корпус пройшов тестування на стійкість до військової міцності, включаючи сертифікацію MIL-STD 810G. Ще одним бонусом цього чохла Urban Armor Gear є те, що він також сумісний з обкладинкою Microsoft Type, що робить його ще більш гнучким під час руху.

Крім того, на цій обкладинці також є тримач для ручки Surface Pro, що полегшує ситуацію практично для будь-якого користувача Surface Pro 7. На додаток до планшета Surface кінця 2019 року, виробник згадує, що ця обкладинка також сумісна з Surface Pro 6 як а також Surface Pro 4. На жаль, зараз для цього випадку не так багато варіантів кольорів.

2. Фоліо для стенду Spigen

Spigen є одним з провідних виробників чохлів і покриває майже кожен смартфон і планшет на ринку, включаючи Surface Pro 7. Компанія зазначає, що цей чохол призначений виключно для цієї моделі, а також для Surface Pro 6. Однак він не сумісний з Pro 4.

Що стосується дизайну, це не ваш звичайний футляр для фоліо, оскільки компанія використовує преміальний дизайн та матеріали. Він використовує магніти, щоб утримувати кришку закритою, забезпечуючи максимальний захист під час транспортування. Крім того, у нього є спеціальний слот для Surface Pen.

На цій обкладинці є вбудована підставка, що дозволяє підперти Surface Pro в будь-якому напрямку. По краях навколо кутів дисплея є нерівності, які забезпечують захист екрану. Як і в більшості випадків фоліо, ця пропозиція може бути закрита за допомогою кришки типу, прикріпленої до планшета.

3. Міцний чохол Kensington Surface Pro 7

Це один з найпопулярніших надійних футлярів для Surface Pro 7 і має всі функції, про які ви можете попросити. Однією з основних проблем кількох користувачів Surface Pro 7 є відсутність сумісності з Type Cover . Ну, Кенсінгтон зазначає, що цей футляр може зручно впоратися з кришкою типу, хоча він також може тримати його разом на спині під час транспортування, що робить це зручною функцією в цілому.

Користувачі також знайдуть зручно розміщений тримач для ручки Surface на цьому міцному чохлі, тому він майже охоплює всі основи. Нам подобається той факт, що цей футляр не має власної підставки, натомість він забезпечує вирізи для підставки за замовчуванням на Surface Pro 7. Це фактично полегшує футляр для перенесення і не додає занадто багато вашої Surface Pro 7.

Існують окремі вирізи для порту та коригування, які може знадобитися вашому Surface Pro 7. Той факт, що у цій справі пропонується все, з додатковим бонусом того, що є легким, робить це одним із наших фаворитів.

4. Футляр SUPCASE UB PRO

Це більш звичний твердий чохол, який ви знайдете для свого Surface Pro. Він щільно прилягає до планшета, хоча, на жаль, йому не вистачає підтримки Type Cover. Ця обкладинка розроблена для розміщення тих, хто використовує Microsoft Surface Pro 7 у режимі планшета без клавіатури, а отже, втрачає ключову функцію.

Однак цей випадок - це все, про що ви можете попросити, щоб захистити свій Surface Pro. У ньому також є тримач для ручки Surface, що є чудовим бонусом, якщо ви любите твори мистецтва та каракулі через Surface Pro. Він також оснащений власною підставкою, що майже робить підставку Surface Pro 7 за замовчуванням застарілою.

Однак це не обов'язково погано, оскільки підставка, що пропонується на кришці, досить міцна і може допомогти вам тримати планшет вертикально на рівній поверхні. Виробник зазначає, що цей чохол також сумісний з Surface Pro 6, а також Surface Pro.

5. Кейс Fintie Hard-Shell

Це досить універсальний корпус, який дозволяє виконувати практично будь-які завдання з вашим Microsoft Surface Pro 7. Виробник згадує, що цей корпус може працювати як з Surface Pro Type Cover, так і без нього, що є головним бонусом, маючи на увазі портативність. Конструкція гарантує, що відкидна кришка служить подушкою для вашого чохла типу при посадці на нові поверхні.

Компанія зазначає, що зовнішня частина зроблена з високоякісної синтетичної шкіри, тоді як внутрішня панель покрита мікрофіброю, щоб переконатися, що екран залишається безпечним, коли ви закриваєте панель / кришку. Він також пропонує чудовий захист від подряпин або пилу. Корпус також має в комплекті тримач для ручки Surface Pen , який утримує стилус на місці, не хитаючись під час руху.

Найкраща частина цієї кришки полягає в тому, що вам не потрібно знімати її, щоб прикріпити кришку типу поверхні, оскільки корпус має всі вирізи, необхідні для підключення, включаючи кнопки для апаратних кнопок на планшеті. Нарешті, клієнти можуть вибирати з широкого діапазону кольорів для цього покриття Surface Pro, включаючи чорний, темно-синій, фіолетовий, бордовий тощо., І компанія зазначає, що це навіть сумісно з Surface Pro 6 і Surface Pro 5 , хоча не зі старими моделями.

6. Міцний чохол i-Blason Armorbox

Це досить привабливий на вигляд твердий чохол для Microsoft Surface Pro 7 і пропонує широкий спектр функцій на борту. Що стосується дизайну, кришка постачається із захистом у вигляді спеціального переднього корпусу для панелі дисплея. Це також допомагає захистити планшет у разі падіння. Однак варто зазначити, що на відміну від деяких випадків, це не пропонує спеціальний клапан для захисту дисплея.

Корпус також постачається із власною підставкою, яка може утримуватися від стандартної підставки, запропонованої Microsoft. Природно, що користувачі також знайдуть на цій обкладинці тримач для ручки Surface Pro, який майже став необхідною умовою серед футлярів для цього гібридного Windows.

Крім того, корпус також вміщує вашу існуючу обкладинку типу Surface, що робить це одним з найкращих випадків для Microsoft Surface. Як бонус, обкладинка також сумісна зі старими моделями, такими як Surface Pro 6, а також Surface Pro 4. Ця обкладинка продається в чорному кольорі, а кольорові варіанти відсутні.

7. Міцний чохол MoKo

Це чудово розроблений чохол для вашого цінного пристрою Surface Pro, він має всі необхідні вирізи для зарядки, а також доступ до вбудованих кнопок. Що стосується підставки, виробник не пропонує її самостійно і покладається на підставку за замовчуванням, яку пропонує ваш пристрій Surface Pro.

Ми вважаємо, що це зручніше порівняно із вбудованими підставками на футлярах. Це пояснюється тим, що відсутність додаткових кріплень також означає, що корпус буде легшим, ніж зазвичай. Компанія зазначає, що корпус виконаний з використанням м'якого TPU та міцного полікарбонату, щоб запропонувати найкраще з обох світів.

Цікаво, що виробник включив спеціальний ремінець для вашого чохла, що робить це одне з найбільш універсальних пропозицій. Можна сказати, що корпус не має захисту дисплея, оскільки він не має захисного клапана. Однак виробник зазначає, що вбудовані захисні заслінки на передній панелі корпусу забезпечують достатньо з точки зору захисту дисплея.

8. Обкладинка ProCase Folio

На сьогодні обкладинки Folio досить нетрадиційні, хоча надзвичайно популярні серед користувачів Surface Pro. Цей конкретний футляр для фоліо має зовнішній вигляд шкіряного матеріалу преміум-класу, а закрилки дисплея мають м’яке на дотик покриття для забезпечення достатнього захисту дисплея.

Крім того, виробник футляра зазначає, що ця обкладинка сумісна із кришкою типу, прикріпленою до планшета Surface Pro , або без неї , що в більшості випадків шукає більшість користувачів. Цей футляр також постачається з тримачем для ручки для Surface Pen.

Усі порти та кнопки доступні з увімкненим корпусом, а також є еластичний ремінець, який гарантує, що планшет залишається на місці, коли він не працює. Якщо ви не надто задоволені кольорами за замовчуванням, запропонованими виробником, на вибір є два інші варіанти - чорний і фіолетовий.

9. ESR Business Case

Це має більше спільного із футляром для фоліо, про який ми говорили вище, хоча він має зовсім інший дизайн. Виробник згадує, що цей чохол складається з м’якої підкладки з мікрофібри з внутрішньої сторони та міцної оболонки з зовнішньої сторони із штучної шкіри.

Цей випадок можна сплутати зі звичайною папкою бізнесу або бухгалтерії, враховуючи те, як він закріплюється з обох сторін магнітною пряжкою. Незважаючи на нетрадиційну конструкцію, Surface Pro завжди залишається безпечним в оболонці, навіть у випадку випадкового падіння.

Ця кришка клавіатури сумісна з обкладинкою Microsoft Type, а також постачається із спеціальним тримачем для ручок , пропонуючи повний пакет власникам Surface Pro. Компанія також зазначає, що цей чохол сумісний із старими пристроями Surface, такими як Surface Pro 6, а також Surface Pro 4. Тут немає жодних варіантів кольорів, оскільки виробник пропонує цей чохол лише у чорному кольорі.

10. YENOCK Міцна підставка для фоліо

Це міцна, але добре розроблена обкладинка для Surface Pro 7, а також Pro 4 і Pro 6. Компанія зазначає, що конструкція дозволяє їй бути певною мірою стійкою до ударів, в той час як це також називають протиударний. Слід зазначити, що цей аксесуар не сумісний із роз’ємом для док-станції.

Що стосується інших функцій, ця підставка для фоліо має спеціальну підставку, а також гніздо для Surface Pen, щоб ідеально доповнити ваш Surface Pro під час руху. Наявність спеціального каналу типу Cover Cover дозволяє користувачам приєднувати або знімати клавіатуру, не знімаючи кришку.

Ця обкладинка не має переднього шару для захисту дисплея, хоча вона може вам і не знадобитися, якщо у вас вже є обкладинка типу, оскільки вона призначена для захисту екрану Surface Pro. Якщо ви шукаєте міцну, але стильну підставку для фоліо для своїх Surface Pro 7, Pro 6 або Pro 4, обов’язково уважніше ознайомтеся з цією пропозицією.

ПродуктБрендІм'яЦіна
МІСЬКА БРОНЕВА ШЕСТЕРНАURBAN ARMOR GEAR UAG Microsoft Surface Pro 7 / Pro 6 / Pro 5th Gen (2017) / Pro 4 Плазма з ручним ремінцем і наплічним ремінцем Плазма Міцний [Крижаний] військовий тестовий корпусПеревірте ціну на Amazon
СпігенФоліо для підставки Spigen, призначений для корпусу Surface Pro 7 / Surface Pro 6 - вугільно-сірийПеревірте ціну на Amazon
КенсінгтонМіцний чохол Kensington Surface Pro 7 (K97951WW)Перевірте ціну на Amazon
ProCaseProCase Surface Pro 6 / Surface Pro Case 2017 / Surface Pro 4 CaseПеревірте ціну на Amazon
ПОДАЧАSUPCASE [UB PRO Series] Міцний захисний чохол для підставки для Surface Pro 7 / Pro 6 Корпус Microsoft Surface Pro 7 / Pro 6 / Pro 5 / Pro 4 / Pro LTE (чорний)Перевірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Огляд найкращих випадків Surface Pro 7

Surface Microsoft Pro 7 є відмінним способом , щоб замінити планшет , оскільки він пропонує найкраще з обох ноутбука і ноутбук, що робить її життєздатною заміни. Surface Pro 7 є надзвичайно портативним і має великий дисплей, і працює на Windows 10 Home або Windows 10 Pro.

Це означає, що ви можете використовувати усі свої традиційні комп'ютерні програми та програмне забезпечення з Surface Pro, перебуваючи в дорозі, як це було з попередниками. Однак будь-який пристрій з великим дисплеєм потребує захисту, особливо коли його потрібно носити практично куди завгодно.

Але, враховуючи величезний обсяг футлярів та чохлів, доступних для Surface Pro, зробити правильний вибір може бути трохи важко. Ось чому ми вирішили обговорити деякі з найкращих випадків, які забезпечують захист вашого Microsoft Surface Pro 7.