Легке виправлення для Xbox One із застрягшим випуском диска (дисковод не відкриватиметься)

Деякі консолі Xbox One можуть зіткнутися з проблемою застрягання диска через збої програмного забезпечення або несправності обладнання. Зазвичай хороший робочий Xbox One повинен дозволяти витягувати диск, вибравши команду, або натискаючи кнопку виймання біля слота для диска. Однак, якщо будь-який з цих параметрів не працює, ви також можете виконати ручне виймання, натиснувши приховану кнопку витягування скріпкою.

Перезавантажте консоль Xbox One

Видалити ігровий диск з консолі Xbox так само просто, як натиснути кнопку вилучення. Він розташований у правій частині гнізда для диска, і все, що вам потрібно, - це м’яко натиснути на нього.

Якщо натискання кнопки виймання не приводить до відкриття дисковода, подумайте про те, щоб спочатку вимкнути та ввімкнути консоль. Зазвичай це усуває будь-які незначні помилки, які могли виникнути. Якщо швидкий перезапуск не вирішить проблему, і ви продовжуєте мати проблему із застряглим диском, то вам потрібно скористатися скріпкою для відкриття дисковода.

Виправте застряглий диск на консолі Xbox One, відкривши накопичувач вручну

Потрібний час: 2 хвилини

Виконайте наведені нижче дії, щоб вручну відкрити дисковод.

 1. Вимкніть консоль.

  Вимкніть Xbox One і переконайтеся, що ви відключили всі кабелі, підключені до консолі. Це включає кабелі USB, кабель Ethernet та кабель живлення.

 2. Використовуйте скріпку.

  Візьміть велику скріпку та розкрутіть її. Ви хочете мати принаймні 2 дюйми прямого перерізу цього кліпу.

 3. Знайдіть отвір для викиду.

  Якщо у вас оригінальний Xbox One , отвір для виймання має бути прямо біля кнопки виймання диска збоку від консолі. 

  Для Xbox One S отвір для виймання розташоване в тій частині консолі, де є багато маленьких отворів. Щоб знайти кнопку виштовхування, спробуйте "отвір, що знаходиться друге справа та друге знизу". У нашому випадку кнопка виштовхування знаходиться під сьомим отвором справа і третім отвором знизу.

  Якщо у вас Xbox One X , витягування добре видно під грилем на лівій стороні консолі.

 4. Вставте скріпку.

  Визначивши отвір для виймання, акуратно вставте скріпку всередину, доки дисковод не переміститься назовні.

Додаткові поради щодо запобігання проблемі з дисководом

Щоб запобігти повторній проблемі з застряглим диском на консолі Xbox One, переконайтеся, що ви використовуєте чистий диск. Протріть поверхню диска м'якою тканиною, якщо помітите залишки або бруд перед тим, як вставляти їх у привід.

Уникайте використання чітко пошкодженого або тріснутого диска. Вставлення несправного диска може призвести до несправності приводу.

Крім того, ви хочете переконатися, що не рухаєте консоль під час спроби прочитати ігровий диск. Зайве переміщення консолі може призвести до подряпин у вашій грі, а також може призвести до хитання диска під час обертання всередині дисковода. Це, в свою чергу, може спричинити пошкодження дисковода, що може спричинити його нормальне відкриття.

Пропоновані показники:

 • Як виправити Xbox One не вдається підключитися до Wi-Fi | Wi-Fi не працює
 • Як виправити Xbox One не читатиме диск або помилку диска
 • Скиньте джерело живлення Xbox One, щоб виправити відсутність живлення
 • Як виправити Steam не вийде в Інтернет або застрягне в автономному режимі

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.