Синій блимаючий світло Samsung Galaxy S6 з випуском чорного екрану та іншими супутніми проблемами

#Samsung #Galaxy # S6 - одна з моделей смартфонів старшого покоління, яку і сьогодні чудово використовувати. Раніше цей колишній флагманський пристрій коштував багато, але тепер ви можете придбати його за зниженою ціною, що робить його ідеальним вибором для людей, які шукають потужний телефон із низькою ціною. Деякі з найкращих функцій цього телефону включають 5,1-дюймовий Super AMOLED-дисплей, восьмиядерний процесор Exynos 7420 з 3 ГБ оперативної пам'яті, 16-мегапіксельну камеру f / 1.9 OIS та акумулятор на 2550 мАг. Хоча багато людей використовують це як надійний щоденний драйвер, існують випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему синього проблискового світла Galaxy S6 з проблемою чорного екрану та іншими супутніми проблемами.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S6 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S6 Синє блимає світло з чорним екраном

Проблема: У мене є Galaxy S6, він має чорний екран з блиманням синього світла. Я спробував усі варіанти живлення + будинок + збільшення та зменшення гучності, і все одно нічого не відбувається. Я майже впевнений, що це чорний екран смерті. Не знаєте, що мені робити?  

Рішення. Перш за все у цій конкретній проблемі потрібно переконатися, що акумулятор телефону достатньо заряджений. Заряджайте телефон принаймні 20 хвилин за допомогою зарядного пристрою. Якщо ви не отримали жодного індикатора заряджання від пристрою, виконайте наступні дії.

 • Очистіть зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям. Обов’язково видаліть бруд або сміття, що застрягли в цьому порту.
 • Спробуйте використовувати інший зарядний шнур.
 • Спробуйте використовувати інший настінний зарядний пристрій.
 • Спробуйте зарядити телефон від порту USB комп’ютера.

Як тільки батарея трохи зарядиться, від'єднайте телефон від зарядного пристрою, а потім змоделюйте розряд батареї. Це робиться натисканням і утриманням кнопок живлення та зменшення гучності принаймні 10 секунд.

Якщо проблема не зникає, спробуйте запустити телефон у режимі відновлення. Звідси вам слід скинути заводські налаштування. Зверніть увагу, що скидання призведе до видалення даних телефону.

Якщо наведеними вище кроками не вдається вирішити проблему, вам слід перенести телефон у сервісний центр і перевірити його, оскільки це, швидше за все, проблема, пов’язана з апаратним забезпеченням, яка вже спричинена несправним внутрішнім компонентом.

Синхронізація службових повідомлень IMS S6

Проблема: У мене є Galaxy S6 (не край). Я оновив систему близько трьох тижнів тому, і з тих пір я не можу вимкнути синхронізацію службових повідомлень IMS. Поки що він нічого не синхронізував, і це розряджає мій акумулятор. Я примусово зупинив це принаймні двічі, і коли мені потрібно перезавантажити телефон, це робить і синхронізацію. Чи можете ви допомогти мені?

Рішення: Здається, це помилка в одному з додатків AT&T після оновлення. Щоб виправити це, виконайте наведені нижче дії.

 • Зайдіть в Налаштування.
 • Торкніться Програми.
 • Торкніться Повідомлення.
 • Торкніться AT&T Messages Backup & Sync.
 • Торкніться Зупинити резервне копіювання (посилання).

Якщо проблема не зникає, я пропоную вам зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування.

S6 застряг у циклі завантаження

Проблема: телефон застряг у циклі завантаження, виконавши всі кроки, окрім стирання та головного перезавантаження. Мені сказали, що це може бути акумулятор, тому що при підключенні екрана на дисплеї буде сказано 88% при відключенні або до комп'ютера, він читає 16% або менше.

Рішення: Можливо, це може бути проблемою, пов’язаною з акумулятором. Однак, оскільки замінити акумулятор цього телефону непросто, спочатку вам доведеться вирішити цю проблему в режимі відновлення.

Увімкніть телефон у режимі відновлення, а потім виконайте наступне

 • Протріть розділ кешу телефону. Перезапустіть телефон, а потім перевірте, чи проблема все ще не виникає.
 • Скиньте заводські налаштування. Зверніть увагу, що це призведе до видалення даних телефону.

Якщо наведені вище дії не усувають проблему, вам слід віднести телефон до сервісного центру та перевірити його.

S6 не оновлюється

Проблема: Мій галактика s6 не оновлюється. У мене немає нових смайлів. У мене є телефон півтора року, і з тих пір він не оновлювався. Я перевірив свій телефон, чи є доступні оновлення, і там написано „ні”. Чи є спосіб це виправити?

Вирішення. Телефон має отримувати кілька умов, щоб отримати офіційні оновлення програмного забезпечення.

 • Ваш телефон не повинен мати рут.
 • Телефон не повинен працювати на спеціальному програмному забезпеченні.
 • Якщо цей телефон було розблоковано, він повинен працювати в оригінальній мережі, щоб він міг легко отримати доступ до серверів оновлення.

Якщо ваш телефон відповідає переліченим вище умовам, але він все ще не отримує оновлень, спробуйте скинути заводські налаштування. Перед скиданням обов’язково зробіть резервну копію даних телефону. Після завершення скидання ще раз перевірте наявність оновлення. Вам також слід спробувати використовувати Smart Switch для оновлення телефону.

Якщо проблема не зникає, вам слід розглянути можливість прошивки телефону за допомогою оновленого стокового файлу прошивки. Цей файл можна отримати на веб-сайті Sammobile, де також можна отримати інструкції щодо прошивки телефону.

Програми S6 не оновлюються після оновлення програмного забезпечення

Проблема: Після оновлення операційної системи жодна з моїх програм не оновлюється в Google play. Вони поводяться так, ніби думають про оновлення, але насправді цього не роблять. Допомога. Я очистив кеш-пам’ять, дані, перезапустив, вийшов із системи та увійшов у систему. Мені не вистачає знаних варіантів. Будь ласка, допоможіть.

Вирішення: Ви пробували підключити телефон до іншої мережі Wi-Fi, а потім перевірити, чи можете ви оновити програми телефону? Це дозволяє перевірити, чи не проблема викликана вашим поточним Інтернет-з’єднанням. Якщо проблема все ще зберігається, можливо, причиною цього є старі дані програмного забезпечення, які не були повністю видалені під час процесу оновлення. Вам доведеться зробити резервну копію даних телефону, а потім виконати скидання до заводських налаштувань, щоб вирішити проблему.

S6 Аудіо з додатків, які не відтворюються через навушники

Проблема: Ця проблема щойно розпочалася сьогодні. Немає останніх змін у налаштуваннях / оновленнях системи. Аудіо з різних додатків (наприклад, spotify, наркоман підкастів, музика Amazon) буде відтворюватися через внутрішній динамік, але не через навушники. Однак звук із телефонних дзвінків та записана голосова пошта з програми голосової пошти відтворюватиметься через навушники. Я не отримую повідомлень про помилки. Спробував вимкнути телефон приблизно на 5 хвилин, перезавантажившись. Те саме питання. Будь-які пропозиції?

Рішення: Спробуйте запустити телефон у безпечному режимі, а потім перевірте, чи проблема не виникає в цьому режимі. Якщо це не так, це може бути спричинено завантаженою вами програмою. Дізнайтеся, що це за програма, і видаліть її.

Якщо проблема все ще виникає навіть у безпечному режимі, я рекомендую зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування.

S6 Не вдається знайти програму для помилки дії

Проблема: Спроба відтворити відео на моєму Galaxy S6 активна і повідомлення про помилку "не вдається знайти програму для виконання" постійно з'являється, як я можу відтворити відео?

Рішення. Зазвичай ця проблема спричинена тим, що програма для відео на телефоні не може прочитати формат відеофайлу, який ви відтворюєте. Спробуйте перезапустити телефон, а потім перевірте, чи проблема все ще не виникає. Якщо це так, то я пропоную вам завантажити програму стороннього відеоплеєра, яка відтворює широкий спектр відеоформатів із магазину Google Play.

S6 Outlook зупинив робочу помилку

Проблема: Привіт, мені цікаво, чи можете ви допомогти мені, будь ласка. Я подарував Samsung Galaxy s6. Він постійно відображає це повідомлення. Outlook припинив роботу звіту або нормально. Це спалахує кожні 2 хвилини і зводить мене з розуму! Як я міг зупинити це? Дякую

Рішення. Щоб вирішити цю проблему, спробуйте очистити кеш-пам’ять та дані програми Outlook із диспетчера програм. Зверніть увагу, що після виконання цього кроку вам доведеться знову налаштувати свій обліковий запис. Якщо проблема не зникає, вам слід видалити програму Outlook, а потім встановити нову версію з магазину Google Play.

S6 зависає після оновлення програмного забезпечення

Проблема: Щоразу, коли я бачу медіа / відео в будь-якому FB / фільмі, вони застигають через кілька секунд ... .. це також трапляється зі мною з моїм будильником. Все це сталося після того, як я зробив останнє оновлення телефону ... ..plssss допомога, оскільки це дуже дратує

Рішення: Спробуйте стерти розділ кешу телефону з режиму відновлення, а потім перевірте, чи проблема все ще не виникає. Якщо це так, це може бути спричинено старими даними програмного забезпечення, які не були повністю видалені під час оновлення. Вам потрібно буде зробити резервну копію даних телефону, а потім виконати скидання до заводських налаштувань, щоб вирішити цю проблему.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші запитання. Зв’яжіться з нами за допомогою цієї форми. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.