Прості способи виправити заморожений або не реагуючий PS4 | Зберігає заморожування

Якщо заморожений або не реагує PS4, це не завжди означає, що на вашій консолі є серйозна проблема. У багатьох випадках проблема тимчасова і спричинена тим, що легко можна виправити на рівні користувача. Якщо ваш PS4 заморожений, а меню завантажується занадто довго, вам доведеться виконати ряд кроків з усунення несправностей, щоб виявити справжню причину. Цей посібник допоможе вам у цьому.

Причини, чому PS4 заморожений або не реагує

Причин, через які PS4 може не реагувати, може бути безліч. Нижче наведено перелік загальних причин, які ми склали за ці роки:

 • Помилка консолі PS4
 • випуск гри
 • повільне підключення до Інтернету
 • пошкоджене програмне забезпечення PS4

Помилка консолі PS4.

PS4 може не реагувати, якщо у нього виникає помилка, яку система не може усунути, або якщо консоль довго працює. Незважаючи на те, що у цього питання можуть бути інші причини, ці дві є загальними, які широко впливають на консолі PS4. Хороша річ полягає в тому, що помилки через ці причини можна легко виправити, просто перезавантаживши PS4.

Помилка гри або проблема.

Деякі помилки, пов’язані з конкретною грою, або проблеми з кодуванням гри можуть залишати консоль без відповіді. Якщо ваш PS4 зависає лише під час спроби відтворити певний диск або гру, можливо, у вас є проблема з грою. Це означає, що система може бути не підготовлена ​​до усунення помилки або виникає проблема з читанням частини диска. Можливий збій, якщо ваш PS4 не може повністю отримати інформацію, необхідну для обробки завдання. Можливо, вам доведеться шукати конкретного рішення для певного випуску гри в Інтернеті або у видавця гри. У більшості випадків відомі помилки гри виправляються оновленнями, тому обов’язково регулярно оновлюйте операційну систему гри чи консолі.

Повільне підключення до Інтернету.

У деяких випадках повільне підключення до Інтернету або постійне відключення від ігрового сервера може призвести до збою PS4. Переконайтесь, що з’єднання з Інтернетом стабільне, під’єднавши консоль безпосередньо до маршрутизатора за допомогою кабелю Ethernet.

Якщо ви користуєтеся Wi-Fi, спробуйте перевірити можливі проблеми з Wi-Fi, перевіривши ці повідомлення:

 • Як виправити не працюючий випуск PS4 Wifi | Не підключиться
 • Прості способи виправити PS4 повільний Wi-Fi | Завантаження або завантаження відбувається повільно

Пошкоджене програмне забезпечення PS4.

Оновлення системи або оновлення гри іноді можуть спричинити непередбачені наслідки. Якщо ваш PS4 аварійно завершує роботу або продовжує замерзати після оновлення, можливо, у вас проблема з програмним забезпеченням.

Як виправити заморожений або не реагуючий PS4

Якщо ваш PS4 постійно замерзає або часто не реагує, ось рішення, які ви можете спробувати.

 1. Перезавантажте консоль.

  Перезапуск консолі PS4 може вирішити вашу проблему. Закрийте всі запущені програми та вимкніть PS4. Потім від'єднайте кабель живлення від розетки та задньої панелі консолі на 3 хвилини. Після цього підключіть все знову і перевірте наявність проблеми.

 2. Перевірте наявність проблем із повільним підключенням до Інтернету.

  Проведіть швидкий тест швидкості на своєму PS4, щоб перевірити, чи недостатньо пропускної здатності. Для цього:

  -Відкрити налаштування .

  -Виберіть Мережа .

  -Виберіть Тестове підключення до Інтернету .

  Якщо швидкість завантаження та завантаження занадто низька, спробуйте покращити продуктивність мережі, щоб усунути проблему. Почніть із перезапуску маршрутизатора та консолі. 

 3. Відновіть базу даних у безпечному режимі.

  Зазвичай це ефективно для виправлення помилок, спричинених пошкодженою базою даних. Це може статися, якщо консоль неправильно встановила оновлення чи ігри. Для відновлення бази даних у безпечному режимі виконайте наведені нижче дії.

  -Вимкніть консоль, натиснувши кнопку живлення на передній панелі. Зачекайте, поки індикатор живлення блимає кілька разів.

  -Коли консоль повністю вимкнена, натисніть і утримуйте кнопку живлення. Відпустіть його після того, як почуєте два звукові сигнали: один, коли ви натиснете спочатку, а інший через 7 секунд.

  -Підключіть контролер DualShock4 за допомогою USB-кабелю, що додається, та натисніть кнопку PS.

  -Якщо безпечний режим успішно запущений, виберіть варіант 5 для відновлення бази даних .

 4. Переінсталюйте системне програмне забезпечення.

  Якщо відновлення бази даних не допоможе, ви можете знову отримати доступ до безпечного режиму, і цього разу виберіть більш радикальний варіант перевстановлення операційної системи. Це рекомендується лише у тому випадку, якщо жодне з наведених вище рішень не спрацювало. Залежно від вашої ситуації, можливо, вам доведеться спочатку підготувати файл оновлення на USB-накопичувачі, щоб перевстановити ОС. У такому випадку слідкуйте за цим відео про те, що робити.

  Щоб перейти в безпечний режим і перевстановити системне програмне забезпечення:

  -Вимкніть консоль, натиснувши кнопку живлення на передній панелі. Зачекайте, поки індикатор живлення блимає кілька разів.

  -Коли консоль повністю вимкнена, натисніть і утримуйте кнопку живлення. Відпустіть його після того, як почуєте два звукові сигнали: один, коли ви натиснете спочатку, а інший через 7 секунд.

  -Підключіть контролер DualShock4 за допомогою USB-кабелю, що додається, та натисніть кнопку PS.

  -Якщо безпечний режим запустився успішно, виберіть варіант 7 (Ініціалізуйте PS4 / Перевстановіть системне програмне забезпечення).

ВАЖЛИВО : перевстановлення системного програмного забезпечення призведе до видалення всіх даних із консолі та повернення програмного забезпечення до заводських налаштувань. Пізніше після цієї процедури вам доведеться перевстановити свої ігри та програми.

Пропоновані показники:

 • Прості способи виправити PS4 повільний Wi-Fi | Завантаження або завантаження відбувається повільно
 • Як виправити повільне завантаження та завантаження швидкості Nintendo Switch
 • Як виправити Xbox One не оновлюється Оновлення системи не встановлюватиметься
 • Як виправити не працюючий випуск PS4 Wifi | Не підключиться

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.