Samsung Galaxy S6 має деякі проблеми з Bluetooth після оновлення Android Nougat [Посібник з усунення несправностей]

Samsung Galaxy S6 та його варіанти нещодавно нещодавно отримали оновлення Android Nougat, і хоча багато хто очікував на його випуск, багато власників розчарувались, оскільки незабаром після оновлення стикалися з проблемами. Серед цих питань є різні проблеми, пов’язані з Bluetooth, які потрібно негайно вирішувати. Звичайно, лише власники, які використовують пристрої Bluetooth, можуть зіткнутися з цією проблемою, і навіть якщо ви зазвичай не використовуєте гарнітури BT, краще ретельно вивчити телефон.

У цій публікації я розповім вам про усунення несправностей вашого пристрою Galaxy S6, який наразі має проблеми з Bluetooth. Отже, якщо ви є власником цього пристрою і нещодавно оновили його до Nougat, вам слід продовжувати читати, оскільки він може допомогти вам вирішити проблему.

Для тих, хто шукає рішення зовсім іншої проблеми, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали сотні проблем з моменту початку підтримки цього пристрою. Знайдіть проблеми, однакові чи подібні до ваших, та скористайтесь запропонованими нами рішеннями та / або інструкціями з усунення несправностей. Якщо вони не працюють для вас або якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Galaxy S6 відстає, зависає та перезавантажується під час використання Bluetooth після оновлення

Проблема : Привіт. На моєму телефоні нещодавно було встановлено оновлення, і незабаром після цього у мене виникли проблеми під час використання Bluetooth, і я впевнений, що проблеми виникають лише тоді, коли я використовую пристрої BT. Бувають випадки, коли мій телефон відстає, зависає, і найгірше те, що він час від часу перезавантажується. У мене є гарнітура Bluetooth, яка до оновлення працювала чудово, але зараз це просто безлад. Річ у тім, що ці проблеми не виникають, коли я користуюся телефоном з його гучномовцем або дротовою гарнітурою. Сподіваюсь, у вас, хлопці, є для мене порада щодо того, як позбутися цих питань. До речі, мій телефон - Galaxy S6, і саме оновлення Нуги було завантажено нещодавно. Дякую.

Вирішення проблем : Ви лише один з багатьох власників S6, які стикалися з проблемами у своїх телефонів незабаром після оновлення їх до Nougat. Незважаючи на те, що ці проблеми спричинені деякими пошкодженими файлами та даними, існує також можливість, що проблема пов’язана з проблемою мікропрограми, спричиненою оновленням Нуги. Нам потрібно усунути неполадки у вашому телефоні, щоб дізнатись, який реальний результат, і чи можна цю проблему вирішити без допомоги спеціаліста. Ось що вам потрібно зробити:

Крок 1: Використовуйте інші пристрої Bluetooth

Я не кажу, що тут є проблема з вашою гарнітурою Bluetooth, я просто хочу знати, як поводиться телефон, коли його з'єднують з іншими пристроями BT. До речі, це може бути більше проблема сумісності, ніж проблема апаратного забезпечення, і ми повинні знати, що є яке.

Отже, припускаючи, що телефон добре працює з іншими пристроями, ми вже відокремили проблему на пристрої, яким ви користуєтесь, і тепер ми знаємо, що Bluetooth у вашому телефоні справний. Інакше є ймовірність, що це пов’язано з версією Bluetooth на вашому телефоні. Але в будь-якому випадку, ви повинні продовжити вирішення проблем.

Крок 2: Підключіть телефон до пристрою Bluetooth у безпечному режимі

Нам потрібно, щоб ваш телефон працював у діагностичному стані, щоб під час усунення несправностей не було перешкод від сторонніх програм. Коли всі сторонні елементи тимчасово вимкнені, підключіть і підключіть гарнітуру до телефону, перебуваючи в безпечному режимі, щоб знати, працює він нормально чи ні. Якщо це працює нормально, можливо, деякі програми викликають проблему, і це полегшує нам роботу, оскільки вам залишається лише знайти програми, які можуть мати щось спільне з проблемою, і видалити їх.

Ось як ви завантажуєте телефон у безпечному режимі ...

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться логотип Samsung Galaxy S6, відпустіть клавішу живлення, а потім негайно натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 4. Утримуйте клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 5. Коли внизу ліворуч з’явиться напис "Безпечний режим", відпустіть клавішу зменшення гучності.
 6. Видаліть програми, які спричиняють проблеми.

І ось як ви видаляєте програми зі свого Galaxy S6 ...

 1. На головному екрані торкніться Програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. У розділі "Пристрій" торкніться Програми.
 4. Торкніться Менеджер програм.
 5. Проведіть пальцем праворуч до екрана ЗАВАНТАЖЕНО.
 6. Торкніться потрібної програми, а потім - Видалити.
 7. Натисніть Видалити для підтвердження.

Крок 3: Видаліть усі системні кеші, щоб вони були замінені

Якщо припустити, що проблема не зникає, поки ваш телефон перебуває в безпечному режимі, тоді пора йти за самою прошивкою. Ми спостерігали випадки, коли основні служби та функції переставали працювати після оновлення, і це могло бути через пошкоджені кеші. Ми маємо виключити цю можливість, перш ніж переходити до інших методів. Тим не менше, ось як ви видаляєте зі свого телефону всі пошкоджені кеші:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли відобразиться екран із логотипом Samsung Galaxy S 6, відпустіть лише клавішу живлення.
 4. Коли відобразиться логотип Android, відпустіть клавіші збільшення гучності та Home. На 30 - 60 секунд з'являється повідомлення "Встановлення оновлення системи", після чого з'являється меню відновлення системи Android.
 5. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено 'wipe cache partition'.
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, поки не буде виділено `` так ''.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 9. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Крок 4: Скиньте заводські налаштування Galaxy S6

Після очищення розділу кеш-пам'яті, і проблема все ще виникає, у вас немає іншого вибору, як скинути налаштування телефону. Але перед тим, як насправді це зробити, переконайтеся, що ви зробили резервну копію своїх файлів і даних, оскільки вони будуть видалені і більше не можуть бути відновлені.

 1. Створіть резервну копію всіх даних у внутрішній пам’яті.
 2. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Google на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки. Вам знадобляться ваше ім’я користувача та пароль Google.
 3. На головному екрані торкніться Програми.
 4. Торкніться Налаштування.
 5. У розділі Особисте натисніть Резервне копіювання та скидання.
 6. За бажанням торкніться повзунка Резервне копіювання даних, щоб увімкнути або вимкнути.
 7. Якщо потрібно, торкніться повзунка Відновити, щоб увімкнути або вимкнути.
 8. Торкніться Скидання заводських налаштувань.
 9. Торкніться Скинути пристрій.
 10. Якщо увімкнено блокування екрана, введіть PIN-код або пароль.
 11. Натисніть Продовжити.
 12. Торкніться Видалити все.

Сподіваюся, це допоможе.

Мікрофон Bluetooth Galaxy S6 відключається під час дзвінків

Проблема: я оновив програмне забезпечення на своєму Samsung Galaxy S6 до останнього оновленого програмного забезпечення для Android, а нещодавно оновленої нуги. Оскільки я оновив перший оновлений Android, мікрофон Bluetooth автоматично приглушується під час дзвінків, тому я не можу використовувати Bluetooth на цьому телефоні. Будь ласка, допоможіть мені вирішити цю проблему.

Рішення: На основі вашого опису існує ймовірність пошкодження кеш-пам’яті та файлів пристрою. Хоча оновлення може виправити проблеми та усунути помилки, які важко видалити, але іноді це також є одним із факторів, що проблема погіршується. З іншого боку, якщо в системі існують неправдиві програми, які спричиняють конфлікти, це також може бути причиною виникнення проблеми. У цьому випадку я проведу вас до основних процедур усунення несправностей, щоб визначити, в чому проблема та що її спричинило.

Крок 1: Перезавантажте телефон у безпечному режимі

Мета завантаження пристрою в безпечному режимі - перевірити наявність завантаженої або попередньо встановленої програми, яка запускає проблему. Але зверніть увагу, це просто середовище для Android, де сторонні програми тимчасово відключатимуться, а в системі працюватимуть лише попередньо встановлені програми. Тож, перебуваючи в цьому режимі, спробуйте скористатися вашим Bluetooth і зателефонувати, і перевірте, чи проблема не зникає. Якщо ні, то, очевидно, це спричинила програма. Знайдіть цю програму та видаліть її, щоб вирішити проблему. Ось кроки для завантаження телефону в цьому режимі:

 1. Вимкніть Galaxy S6 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з'явиться 'Samsung Galaxy S6 Edge', негайно відпустіть клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки телефон не завершить перезапуск.
 5. Коли в нижньому лівому куті екрана ви побачите безпечний режим, відпустіть кнопку

Крок 2: Протріть розділ кешу телефону

Цей спосіб буде застосовано, якщо попередня процедура не принесе користі для вашого телефону. Цього разу нам доведеться повернути каталог кеш-пам’яті до налаштувань за замовчуванням, щоб переконатися, що всі кеші свіжі та можуть ідеально працювати в новій прошивці. Але не хвилюйтеся, ця процедура не призведе до видалення файлів та даних, які зберігались у вашому телефоні. Виконайте такі дії:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Однак після видалення розділу кеш-пам’яті та поведінки вашого телефону незмінними, ви можете перейти до наступного методу, оскільки це може бути серйозною проблемою мікропрограми.

Крок 3: Майстер скинути налаштування пристрою

Оскільки всі процедури не вирішують проблему, останнє, що ви зробите з телефоном, - це скидання. Завдяки цій процедурі прошивка пристрою повернеться до заводських значень за замовчуванням, а файли та дані також будуть новими. Але перед тим, як перейти до цього методу, ми рекомендуємо вам створити резервну копію всіх важливих файлів, оскільки після продовження всі вони будуть стерті. Ось як скинути налаштування телефону:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 4. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Ми підтримуємо всі доступні пристрої Android, і ми серйозно ставимося до того, що робимо. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.