Як зробити скріншот на своєму новому Samsung Galaxy Note 9?

Дізнайтеся, як зробити знімок екрана на вашому Samsung Galaxy Note 9 за допомогою пальця, комбінації клавіш та іншого ...

Завжди настане момент, коли вам потрібно буде зробити знімок екрана чогось. Якщо ви один із власників нового Samsung Galaxy Note 9, у вас є більше одного варіанту, як зробити певний екран.

Зробити знімок екрана має бути простим і доступним. Samsung переконався, що процес захоплення вашого екрану буде швидким і простим. Отже, продовжуйте читати нижче, оскільки цей підручник зможе вам допомогти.

Зробіть знімок екрана на Примітку 9, використовуючи метод пальцем

Для мене це найпростіший спосіб зробити скріншот на своєму Galaxy Note 9, оскільки вам просто потрібно провести пальцем вліво або вправо по екрану, щоб активувати його. Цей метод активовано за замовчуванням, тому ваш новий смартфон зможе знімати з коробки за допомогою пальця.

Для тих, хто новачок в Android або використовує пристрій Galaxy, ось як це зробити:

 1. Відкрийте екран, який ви хочете зробити.
 2. Розташуйте руку вертикально вздовж лівого або правого краю екрана.
 3. Переконайтесь, що ваша рука злегка торкається екрана, а потім проведіть пальцем по екрану, щоб активувати знімок екрана.
 4. Екран блиматиме, і ви швидко побачите знімок екрана на екрані.
 5. Якщо ви хочете його переглянути, відкрийте Галерею, і вона повинна бути в розділі Знімок екрана.

Якщо ваш новий телефон не робить знімок екрана, переконайтеся, що ви робите це правильно, або перейдіть до Налаштування> Додаткові функції, щоб перевірити, чи ввімкнено функцію «Проведення пальцем для захоплення». Якщо ви намагаєтеся зробити знімок екрана певного екрану в програмі, можливо, пальцем пальцем для цієї програми не вдасться. Ви можете перевірити це, використовуючи інші програми, і робити скріншоти тим же методом, і якщо все працює, то це має бути проблемою з додатком. Не хвилюйтеся, у вас все ще є інші варіанти.

Зробіть знімок екрана на Примітку 9, використовуючи комбінацію клавіш

Це наступний метод знімка екрана в Примітці 9, який ви можете спробувати, якщо метод проведення пальцем не працює. Це зробити трохи складніше порівняно з першим, оскільки вам потрібно одночасно натиснути пару клавіш, щоб зробити знімок екрана вмісту, який ви хочете захопити. Тим не менше, це можливо, і ви також повинні навчитися це робити:

 1. Перейдіть на екран, який ви хочете зробити.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення протягом 2 секунд.
 3. Екран блиматиме, і ви швидко побачите знімок екрана на екрані.
 4. Якщо ви хочете його переглянути, відкрийте Галерею, і вона повинна бути в розділі Знімок екрана.

Одних лише двох процедур достатньо, щоб захопити вміст, з якого ви хочете зробити знімок екрана. Вони є найбільш вживаним методом, але якщо ви хочете дізнатись більше про інші методи, то продовжуйте читати нижче.

Інші методи зробити знімок екрана Galaxy Note 9

Залежно від того, наскільки вам легко зробити наступне, виберіть той, який вам найбільше підійде ...

 • Використовуйте Google Assistant - ви дійсно можете скористатися цим методом, натиснувши та утримуючи кнопку Home, щоб запустити Assistant. Потім ви можете наказати йому зробити знімок екрана голосом або набравши текст. Перевага цього методу в порівнянні з іншими полягає в тому, що піктограми рядка стану, а також панелі навігації будуть приховані.
 • Використовуйте Bixby - я знаю, що не всі вражені помічником AI від Samsung, але ви знаєте, це добре в наступних командах для системних завдань, включаючи знімок екрана. Для цього утримуйте кнопку Bixby, а потім попросіть ШІ (своїм голосом) зробити знімок екрана того, що зараз знаходиться на екрані. Як завжди, скріншоти можна буде переглянути за допомогою Галереї.
 • Прокрутка зйомки - незалежно від методу, який ви використовуєте для створення знімка екрана, після зйомки набір параметрів буде коротко відображатися внизу екрана, і одним із цих параметрів є "прокрутка зйомки". Ця функція стане в нагоді, якщо ви хочете зробити знімок екрана з кількох екранів. Телефон автоматично прокручуватиме вниз, захоплюватиме кожен екран і об’єднуватиме ці знімки в один довгий знімок екрана.

Ось тобі! Я сподіваюся, що ця публікація може допомогти вам так чи інакше. Якщо у вас є проблеми з телефоном, ви можете зайти на нашу сторінку з усунення несправностей у Примітці 9, оскільки ми вже розглядали кілька найпоширеніших проблем. Ви також можете зв’язатися з нами через нашу анкету, якщо у вас виникли інші проблеми або залишити коментар нижче.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Samsung Galaxy Note 9: безпечний режим, стирання розділів кешу та скидання програм
 • Як здійснити м’який скидання, заводський скидання та головний скидання нового Samsung Galaxy Note 9
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy Note 9 не заряджається нестандартно?
 • Що робити, якщо ваш новий Samsung Galaxy Note 9 не вмикається?
 • Samsung Galaxy Note 9 WiFi постійно падає або відключається

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.