Як виправити проблему вигорання Galaxy S7 (на екрані відображається рожевий відтінок), яка не зникає

Привіт і ласкаво просимо до сьогоднішньої статті про усунення несправностей GalaxyS7. У цій публікації розглядається проблема дисплея, яка показує стійке зображення або зміну кольору на екрані Galaxy S7, яку зазвичай називають проблемою вигоряння. Якщо ви вперше чуєте про цю проблему, читайте далі.

Проблема: На екрані Galaxy S7 відображається рожевий відтінок (проблема вигорання), який не зникне

Galaxy S7 - екран має туманний шар, який покриває близько 90% екрану. Я можу тимчасово видалити його, відрегулювавши яскравість вручну, але це залишає у мене рожевий відтінок. Однак через хвилину або близько того туманність повертається. Я налаштував режим екрану на AMOLED кінотеатр, і він все ще не працював. Я скидав кілька разів - теж не виправлення. Я в тупі, оскільки, здається, єдина людина, яка переживає це. Усі інші ютуби або чати мають повністю сірий або затемнений екран - мій просто туманний вигляд. - PJ

Як виправити проблему вигоряння Galaxy S7

Проблема у вас полягає в тому, що називається вигорянням екрану. Така проблема пов’язана з обмеженням технології відображення, яку використовує Samsung. Ваш S7 має активний матричний органічний світлодіод (AMOLED), який з часом може піддатися вигорянню. Справа в тому, що проблема вигорання екрану є постійною і може бути не повністю усунена. Однак ви можете пом'якшити його наслідки або зменшити шкоду, налаштувавши деякі налаштування або використовуючи деякі додатки, призначені для мінімізації проблеми вигорання екрана (хоча ми їх не пробували, тому не можемо сказати, ефективні вони чи ні) .

Проблема вигорання може виникати на пристроях, які використовують AMOLED та OLED дисплеї. Це не дуже характерно для пристроїв Samsung Galaxy, оскільки вони використовують апаратні кнопки.

Що таке проблема вигорання?

Прогорання екрана відбувається, коли зображення дозволяється відображати достатньо довго, щоб згадане зображення «вигоріло» на екрані, фактично залишивши слабке або стійке залишкове зображення. Якщо ви достатньо дорослі, щоб користуватися старими ЕЛТ-екранами або телевізорами, вигорання екрану було частою проблемою для них.

Як запобігти вигорянню у вашому Galaxy S7?

Як і у випадку з будь-якими іншими проблемами, запобігання завжди краще, ніж спроби виправлення. Швидше за все, у майбутньому ви придбаєте інший смартфон, тож нехай ця стаття стане для вас навчальним посібником щодо запобігання повторному виникненню цієї проблеми. Пам’ятайте, що поки виробники продовжуватимуть використовувати ті самі або подібні технології відображення, що і зараз, пристрої залишаться сприйнятливими до проблем вигорання.

Уникайте тривалого показу статичних зображень

Як згадувалося вище, проблема вигорання спричинена тим, що ваш пристрій може тривалий час показувати одне і те ж зображення протягом тривалого часу. Наприклад, якщо у вас є екран блокування, на якому відображається зображення, що не змінюється, залишення його відображеним протягом декількох годин може потенційно призвести до вигорання.

Щоб ваш S7 не показував одне і те ж зображення протягом тривалого часу, радимо скоротити час очікування екрана. З Android Nougat ваші параметри очікування екрану Galaxy S7 такі:

  • 15 секунд
  • 30 секунд
  • 1 хвилина
  • 2 хвилини
  • 5 хвилин
  • 10 хвилин

Спробуйте скористатися найкоротшим можливим, але якщо ви вважаєте, що 15-секундний тайм-аут екрану занадто короткий, 2-хвилинний тайм-аут екрану теж є нормальним. Використовуючи опцію очікування екрану, ви в основному повідомляєте пристрою вимкнути екран через заданий проміжок часу, ефективно мінімізуючи ймовірність вигорання. Щоб отримати доступ до опції очікування екрана, перейдіть у меню Налаштування> Дисплей.

Деякі програми можуть перешкоджати блокуванню екрана чи його вимкненню, тому перегляньте всі свої програми, щоб дозволити екран вимкнутись.

У розділі Налаштування> Екран дисплея ви також маєте можливість Зберігати екран вимкненим. Переконайтеся, що ця функція увімкнена, щоб екран телефону не вимикався, коли він розміщений у темному місці, як-от кишені чи сумці.

Не використовуйте висококонтрастні зображення

Зображення, які мають темне і світле одночасно, як правило, призводять до вигорання залишкового зображення, якщо воно відображається протягом тривалого часу. Спробуйте змінити шпалери або екран блокування, які використовують їх, або використовуйте ті, які не мають екстремальних кольорів.

Знизьте яскравість екрану

Найкращий спосіб зменшити ймовірність вигоряння - це максимально вимкнути екран. З точки зору кінцевого користувача, це точно не прийнятно, тому ми пропонуємо зробити особистий компроміс. Якщо ви плануєте користуватися телефоном протягом тривалого часу, ми рекомендуємо знизити яскравість екрану до найнижчої точки, яка вам комфортна.

Використовуйте автоматичну яскравість

Авто-яскравість - корисна функція, яка запобігає постійному надмірному екрану. Авто-яскравість працює, регулюючи яскравість екрану на основі наявного навколишнього освітлення. Galaxy S7 відчуває навколишнє світло за допомогою датчика поруч із динаміком. В основному, якщо навколишнє освітлення занадто яскраве, ваш телефон самостійно регулює яскравість екрану вгору, а потім повертається до середнього рівня яскравості, якщо навколишнє світло стає темним.

Як виправити проблему вигорання екрану Galaxy S7

Очевидно, на даний момент ваш S7 вже придбав проблему прогорання, тому його можна або не видалити повністю. Тим не менш, ви можете спробувати наступні рішення, щоб перевірити, чи працюють вони.

Вимкніть ваш S7

Сподіваємось, зараз ви відчуваєте простішу версію справжнього вигорання. Якщо на вашому екрані лише тимчасово зберігається зображення, можливо, вимкнення телефону може призвести до того, що через деякий час уражена область дисплея природним чином заживе. Щоб перевірити, чи це так, спробуйте вимкнути телефон на 15 хвилин. Якщо збережений образ або рожевий відтінок зникнуть, вам пощастило. Якщо нічого не зміниться, залиште телефон вимкненим на цілий день або два, перш ніж знову вмикати.

Поміняйте екран

Якщо залишення телефону на день чи два взагалі не вплине, ми боїмося, що проблема вигорання стала постійною. Це означає, що ви нічого особливо не можете з цим зробити. Щоб виправити це назавжди, зв’яжіться зі Samsung, щоб вони могли поглянути.