Вирішення проблем із синхронізацією електронної пошти та конфігурацією облікового запису Samsung Galaxy S5 [Частина 1]

Це немислимо для когось із Samsung Galaxy S5, хто не використовує свою електронну пошту. Від створення облікового запису в соціальній мережі до перевірки залишку на банківському рахунку, електронна пошта майже стала нормою. Насправді можна сміливо стверджувати, що сьогоднішній світ буде суттєво іншим, якби електронна пошта ніколи не була винайдена. З популярним зростанням цієї чудової функції також виникають проблеми. Ця публікація спрямована на вирішення проблем із синхронізацією електронної пошти та конфігурацією облікового запису Samsung Galaxy S5, які виникають у багатьох наших читачів. Ми зібрали 7 проблем у цій публікації, і найближчим часом ми розраховуємо опублікувати більше.

Неможливо змінити ім’я користувача під час налаштування облікового запису електронної пошти

Проблема: Я намагаюся налаштувати робочий сервер електронної пошти, і налаштування вихідної пошти не дозволять мені змінити ім’я користувача. Дивіться знімок екрана… - Надання

Рішення : Привіт Грант. Ми перевірили доданий знімок екрана, але не змогли зрозуміти, що заважає вам змінити ім’я користувача . Будь ласка, починайте спочатку і подивіться, чи це допомагає. Якщо починаючи з нуля проблему не вирішити, причина, швидше за все, залежить від облікового запису, а це означає, що ваш постачальник послуг, ймовірно, автоматично призначив вам ім’я користувача на основі вашого імені або повної адреси електронної пошти. У цьому випадку ви не можете зробити нічого іншого, як зателефонувати своєму постачальнику за підтримкою.

Sprint Samsung Galaxy S5 не синхронізує облікові записи електронної пошти, Master Sync не працює

Проблема. Кожен телефон, який я мав раніше, автоматично оновлює мої облікові записи електронної пошти. Я грав зі своїм Sprint S5 вже пару місяців і не можу домогтися його автоматичного оновлення. Мені потрібно натиснути кнопку оновлення, щоб отримати будь-які електронні листи. Я синхронізував усі свої облікові записи, але там написано, що головну синхронізацію вимкнено для кожного з 3 облікових записів. Будь-який внесок буде вдячний. Дякую. - Андрій

Рішення: Привіт Ендрю. Якщо ви перевірили стан синхронізації кожного з ваших облікових записів електронної пошти, будь ласка, переконайтесь, що Master Sync увімкнено. Це ключ до вирішення проблем із синхронізацією електронної пошти та конфігурацією облікового запису в більшості випадків. Майте на увазі, що ввімкнення майстер-синхронізації дозволить синхронізувати й інші облікові записи у вашому телефоні. Це має хороші та погані наслідки. Хорошим є те, що це, швидше за все, вирішить усі ваші проблеми з синхронізацією у всіх ваших облікових записах. Погано в тому, що це може швидше розрядити акумулятор, залежно від налаштувань натискання ваших програм та облікових записів. Він також може отримувати більше, ніж зазвичай, сповіщень, залежно від того, як кожна програма повинна вас сповіщати.

Якщо ви хочете увімкнути Master Sync, переконайтеся, що ви переглянули налаштування переривань, щоб ви могли вибрати, які програми будуть надсилати вам повідомлення протягом дня.

Як увімкнути Master Sync в Samsung Galaxy S5

Щоб увімкнути Master Sync, просто виконайте такі прості кроки:

 • Потягніть двома пальцями рядок стану вгорі екрана вниз.
 • Шукайте піктограму швидкого вибору для SYNC .
 • Торкніться піктограми Синхронізація та переконайтеся, що її ввімкнено (позначено зеленим кольором).

Вимкніть режим енергозбереження

Ще однією особливістю, яку ви хочете перевірити, є Режим енергозбереження. Якщо цю функцію ввімкнено, опція автоматичної синхронізації ваших облікових записів буде жертвована на користь збільшення часу автономної роботи. Це ефективно вимкне будь-які параметри синхронізації та інші некритичні служби, тому обов’язково вимкніть їх. За замовчуванням ця функція вимкнена, але ми не думаємо, що це зашкодить, якщо ви перевірите її. Ось як:

 • Зайдіть в Налаштування .
 • Торкніться Режим енергозбереження .
 • Зніміть прапорець біля режиму енергозбереження, щоб вимкнути його.

Samsung Galaxy S5 показує помилку "Недостатньо пам'яті" при спробі завантажити електронні листи

Galaxy S5. Моя електронна пошта оновлюється / не оновлюється. Каже “Недостатньо пам’яті”, коли телефон вказує на достатньо вільної пам’яті. Будь-які пропозиції? Дякую, що були там. - Кеннет

Рішення: Привіт Кеннет. Це повідомлення про помилку відображається телефоном Android, якщо виявляє, що недостатньо місця для зберігання електронних листів. Зазвичай в Android є два пристрої зберігання - основна внутрішня пам’ять і вторинна карта micro SD. Оскільки більшість програм електронної пошти призначені для зберігання повідомлень електронної пошти лише на основному пристрої зберігання даних S5, переконайтеся, що він не наближається до повної потужності. Ось що ви можете зробити, щоб вирішити цю проблему:

 • Спробуйте видалити програми, що зберігаються у внутрішній пам’яті, щоб звільнити більше місця.
 • Перемістіть фотографії, відео тощо на вашу SD-карту або на інший пристрій.
 • Видаліть вибраний вами вміст із Google Play, призначеного для використання в автономному режимі, наприклад вміст, знайдений у програмі Google Play Фільми та ТБ.

Samsung Galaxy S5 отримує сповіщення електронною поштою, навіть якщо таких немає

Проблема: Привіт. У мене є Galaxy S5, і він каже, що я отримую новий електронний лист, коли цього не роблю. Що я можу з цим зробити? Оповіщення зводить мене з розуму. Дякую. - bbyаббі

Рішення: Привіт, Габбі. Тут потрібно зробити дві речі:

 1. Перевірте налаштування сповіщень телефону
 2. Перевірте налаштування сповіщень програми електронної пошти

Якщо на телефоні встановлена ​​остання операційна система Android Lollipop, спробуйте переглянути, яку схему перебоїв використовує телефон. За переривань ви можете отримувати лише сповіщення від вибраних програм. Ви можете використовувати пріоритетні переривання, тому вам буде заборонено повідомляти вас, особливо про неіснуючу електронну пошту. Для цього виконайте такі дії:

 • Зайдіть в Налаштування .
 • Торкніться Звук і сповіщення .
 • Торкніться Переривання .

Ви також можете перевірити налаштування сповіщень програми електронної пошти, яку ви використовуєте. Якщо все здається там, де повинно бути, спробуйте очистити кеш та / або дані програми . Видалення даних програми електронної пошти означає, що ви стираєте свої повідомлення, контакти тощо, пов’язані з цією програмою, тому розгляньте їх резервну копію, перш ніж продовжувати.

Samsung Galaxy S5 не може знову увійти в облікові записи електронної пошти

Проблема: Привіт. Мене звуть Джон. Сьогодні вранці я прокинувся від того, як у мене телефон збожеволів. З тих пір він вийшов із мене з усіх моїх облікових записів електронної пошти, і коли я йду входити, він каже, що пароль сервера змінився. Але коли я сідаю на свій ноутбук, я можу входити в облікові записи. Ви хоч би уявляли, що сталося, і як я повинен це виправити? Ваш час дуже вдячний. - Джон

Рішення : Привіт Джон. Нам не відомо про будь-які збої, що впливали на S5, щоб вийти з облікових записів електронної пошти самостійно, тому ваш може бути ще одним дивним явищем. Якщо ви не можете знову увійти до своїх облікових записів електронної пошти, спробуйте очистити кеш та дані програми електронної пошти. Якщо у вас виникне та сама проблема після налаштування облікових записів на одну програму, завантажте телефон у безпечному режимі, щоб перевірити, чи не стоїть за цією проблемою шкідливе програмне забезпечення.

Залежно від результату, можливо, ви захочете стерти все з телефону та відновити його до заводських значень за замовчуванням .

Як налаштувати переривання, щоб надходили сповіщення електронною поштою

Проблема: Привіт. Я придбав новий Samsung Galaxy S5, за все своє життя я не можу змусити телефон сповіщати мене, коли надходить електронне повідомлення, коли телефон не працює. Я встановив синхронізацію та встановив прапорець сповіщення. У мене був Galaxy Blaze до цього, і у мене не було проблем із повідомленням про це. Ви можете допомогти?

Спасибі за ваш час. - Террі

Рішення: Привіт Террі. Переконайтеся, що пріоритетні переривання для Повідомлень увімкнено. Кроки, як перейти до меню переривань, наведені вище. Можливо, вам доведеться витратити трохи часу, намагаючись налаштувати персоналізовану схему переривання, яка найкраще підходить для вас, але це єдиний спосіб.

Електронна пошта Samsung Galaxy S5 не відкриється та відразу їх видалить

Проблема. Коли я намагаюся відкрити електронну пошту, вона не відкриється і повністю видаляє їх. - Істальцер

Рішення: Привіт Istalzer. Будь ласка, повідомте свого постачальника послуг електронної пошти про проблему, оскільки ми можемо розглядати тут проблему, пов’язану з обліковим записом. Ви також можете перевірити налаштування програми електронної пошти та облікового запису, чи є якісь спеціальні параметри переадресації, які ви вибрали, перш ніж помітити цю проблему.

Вдячний користувач Samsung Galaxy S5

Я просто хотів сказати спасибі. У мене була проблема з електронною поштою з моїм Galaxy S5, тому я погуглив і знайшов ваш веб-сайт. Я дотримувався вказівок, і це спрацювало! Дякую, що ви геній! - Джоді 

Привіт Джоді! Ми завжди раді позитивним відгукам наших читачів. Дякуємо за Ваш час та зусилля, щоб повідомити нам, що Ви успішно вирішили проблему, дотримуючись наших інструкцій. Продовжуйте спостерігати за більш корисними публікаціями, з нетерпінням чекаючи вирішення проблем із синхронізацією електронної пошти та конфігурацією облікового запису Samsung Galaxy S5!

Взаємодіяти з нами

Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто зв’яжіться з нами електронною поштою за адресою [email protected], і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Описуючи проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати.

GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.