Як виправити Galaxy Note 4, який продовжує довільну перезавантаження, інші проблеми

Примітка 4 - випадкове перезавантаження

Сьогодні ми даємо вам ще п’ять питань, взятих з електронних листів, надісланих деякими членами нашої спільноти. Ця стаття, однак, виділяє велику частину інструкцій з усунення несправностей щодо того, як вирішити типову, але неправильно зрозумілу проблему - випадкове перезавантаження. Ми сподіваємось, що рішення, наведені сьогодні в цій публікації, допоможуть користувачам, які надіслали нам свої електронні листи, а також тим, хто шукає шляхи виправлення власних проблем # GalaxyNote4. Якщо ви хочете шукати раніше опубліковані статті про Galaxy Note 4, відвідайте цю сторінку .

 1. Камера Galaxy Note 4 не буде записувати відео на нову SD-карту
 2. Як виправити Galaxy Note 4, який продовжує довільну перезавантаження
 3. Galaxy Note 4 застряг у режимі завантаження
 4. Galaxy Note 4 продовжує втрачати зв’язок стільникової мережі
 5. Відновлення файлів Galaxy Note 4 після заміни екрана

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням, розміщеним внизу цієї сторінки, або встановити наш безкоштовний додаток із Google Play Store.


Проблема No1: Камера Galaxy Note 4 не записує відео на нову SD-карту

Можливо, я щойно зрозумів свою проблему. Я розповім вам, що це таке і що я думаю, і чи можете ви прокоментувати свої думки.

У мене є новий Galaxy Note 4. Я встановив SD-карту на 128 Гб. Раніше у мене був Galaxy S3 з SD-картою на 64 Гб. Я взяв стару 64 Гб карту і скопіював її на ПК. Потім я скопіював усі старі дані на нову SD-карту на 128 Гб. Потім я встановив 128 Гб карту в свою нову Примітку 4. Все було нормально. Я сфотографував, і вони були збережені на SD-карті. Але тоді я зробив відео, і воно не зберегло відео належним чином. Коли я пішов грати, він показує мені дивну початкову картинку і каже, що Файл не знайдений. Я тестував зйомку відео під час збереження в пам’ять пристрою, і вони працювали нормально. Тож я замінив свою 128 Гб SD новою 16 Гб SD-картою. Відео працювало нормально

Я повернув 128 назад. Я подивився файли в папці DCIM -> CAMERA і побачив, що зроблене мною відео названо temp_video. Чому моє відео не було збережено належним чином?

Нарешті я придумав можливу причину. Ця папка CAMERA містить понад 3400 файлів на загальну кількість понад 25 Гб даних. Тому я перейменував папку в CAMERA-2016-03-16 і створив нову папку CAMERA. Я зробив кілька фотографій і відео, і думаю, це спрацювало. Проблема в тому, що в папці занадто багато файлів та / або забагато даних? Як ти гадаєш? Які ваші думки? - Елі

Рішення: Привіт Елі. Ми спробували відтворити вашу ситуацію в нашій лабораторії Примітка 4, і все працює нормально, тому ваша проблема може бути рідкісною помилкою. Крім того, нам невідомо про обмеження кількості файлів або обсягу даних, яку може містити папка камери Note 4. Це, мабуть, був просто глюк, характерний для вашого пристрою. Однак ви можете спробувати повторити ситуацію ще раз, заповнивши поточну папку камери, яку ви використовуєте, приблизно однаковим обсягом даних для підтвердження нашого уявлення. Якщо проблема повторюється, будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб ми могли оновити цю публікацію та проінформувати про проблему спільноту Android.

Проблема №2: Як виправити Galaxy Note 4, який продовжує довільну перезавантаження

Примітка 4 почала поводитися дивно приблизно два місяці тому. Він перезавантажиться кілька разів, не дійшовши до головного екрана, лише дістався логотипу Samsung. Я помітив, що ця проблема виникає лише тоді, коли телефон добре використовується, відкриваються кілька програм, чати тощо. Я думав, що це акумулятор, тому що телефону близько року, і я замовив новий оригінальний Samsung. Після заміни батареї проблема не зникала. Я був дуже злий, тому що Note 4 - це потужність, і він завжди працював дуже добре. З часом все ставало гірше, перезавантаження стало спонтанним і справді нервувало, бо я не міг фотографувати, спілкуватися в чаті та користуватися картами.

Я відновив заводські налаштування з надією, що це може допомогти, але, на жаль, ні. На мої дані було зроблено резервну копію, і у мене була пам’ять на 64 Гб, тому я не втратив багато. Сьогодні я приніс свій телефон у ремонтну майстерню з надією, що за 140 євро вони вирішать цю загадку. Я справді втрачаю надію на Samsung та Android. - Павло

Рішення: Привіт Павло. Випадкове перезавантаження - одна з найпоширеніших проблем, з якими ми стикаємося щодня. Причини проблеми різні, і користувач вимагає перевірити багато речей, щоб звузити справжню причину. Нижче наведено конкретні речі, які ви можете зробити:

Знайте, чи телефон не перегрівається. Телефони Android розроблені для автоматичного вимкнення, як тільки основна система досягне певного порогового значення. Цей механізм призначений для запобігання пошкодженню внутрішніх компонентів та телефону в цілому. Перегрів сам по собі не є проблемою, але також може бути симптомом несправності обладнання. Наприклад, якщо процесор або акумулятор пошкоджені, це може призвести до ненормального рівня тепла, що може проявлятися в перегріванні. Запуск одночасних додатків та служб одночасно також може призвести до перегріву, особливо якщо телефон тривалий час залишається у такому стані. Якщо ви помітили, що телефон раніше неприємно нагрівався, то можна припустити, що перегрівання може бути причиною випадкової проблеми перезавантаження.

Знайте, чи проблема виникає після встановлення програми. Не всі програми створені однаково. Насправді більшість програм для Android погано закодовані або, як мінімум, не повністю оптимізовані для роботи з прошивкою кожного пристрою Android. Якщо ви нещодавно встановили програму, перш ніж помітити проблему, спробуйте видалити або видалити її та спостерігати за телефоном.

Крім того, ви також можете завантажити телефон у безпечному режимі та спостерігати за телефоном принаймні 24 години. Перезапуск Note 4 у безпечному режимі перешкоджатиме завантаженню сторонніх програм та процесів. Якщо проблема не виникає, коли ввімкнено безпечний режим, це підтвердження того, що винен один із ваших додатків. Ось кроки для завантаження телефону в безпечному режимі:

 • Повністю вимкніть телефон.
 • Натисніть і утримуйте клавішу живлення та клавішу зменшення гучності.
 • Коли телефон почне завантажуватися, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки телефон не закінчить перезапуск.
 • У нижньому лівому куті відображатиметься безпечний режим; ви можете відпустити клавішу зменшення гучності зараз.

Встановіть безкоштовну антивірусну програму та відскануйте пристрій . На даний момент ми не знаємо про конкретне шкідливе програмне забезпечення, яке призначене для вимкнення пристрою Android, але хакери творчі. Ми ніколи не можемо бути впевнені, чи такий уже створений і випущений у дикій природі. Обов’язково скануйте пристрій за допомогою авторитетної безкоштовної антивірусної програми, такої як AVG Antivirus . Пам’ятайте, що існує безліч «безкоштовних» антивірусів, але більшість із них можуть нанести вашому пристрою більше шкоди, ніж користі. Дотримуйтесь відомих брендів, щоб уникнути зараження пристрою речами, від яких ви намагаєтеся позбутися.

Встановіть останнє оновлення Android. Ми завжди рекомендуємо встановлювати останнє доступне оновлення Android, щоб виправити потенційні слабкі сторони старих версій. Ви можете спробувати виконати скидання до заводських налаштувань, щоб відновити всі налаштування операційної системи та програм за замовчуванням до оновлення. Для зручності, ось кроки щодо відновлення заводських налаштувань вашого Примітки 4:

 • Повністю вимкніть Galaxy Note 4.
 • Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та клавіші Home разом, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли Note 4 вібрує, відпустіть клавіші Home та Power, але продовжуйте утримувати клавішу збільшення гучності.
 • Коли на екрані з’явиться відновлення системи Android, відпустіть клавішу збільшення гучності.
 • За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 • Тепер виділіть "Так - видалити всі користувацькі дані" за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть клавішу живлення, щоб розпочати скидання.
 • Коли основне скидання буде завершено, виділіть "Перезавантажити систему зараз" і натисніть клавішу живлення.
 • Примітка 4 перезапуститься, але вона буде довшою, ніж зазвичай. Коли він дійде до головного екрана, розпочніть налаштування.

Якщо жодна з вищезазначених речей не допоможе, ви можете припустити, що ваш телефон має несправне обладнання.

Проблема No3: Galaxy Note 4 застряг у режимі завантаження

Я спробував зробити заводські налаштування телефону, і це спричинило помилку "Завантаження ... не вимикай ціль", у верхньому лівому куті нічого не було, як видно з ваших прикладів. Я спробував виконати всі різні комбінації режимів завантаження, але режим відновлення (збільшення гучності + будинок + потужність) призвів до його перезапуску і протягом мілісекунди відображав вступ примітки 4 протягом мілісекунди, щоб повернутися до того самого екрану помилки "завантаження ..". Я спробував режим завантаження (зменшення гучності + будинок + живлення), і щойно з'явилося повідомлення про помилку, що "завантаження програмного забезпечення ... щось ... щось ..."

Я планую повернутися в магазин і виправити це, тому що вони, безсумнівно, знають проблему, хоча я все одно хотів би діагностувати проблему та вирішити її самостійно. - Паван

Рішення: Привіт Паване. Ви намагалися перезапустити телефон після вилучення акумулятора? Якщо ні, спочатку спробуйте. Якщо після цього нічого не зміниться, ми сумніваємось, чи є ще щось, що ви можете зробити зі свого боку.

Якщо ви не можете зараз завантажити телефон у будь-якому іншому режимі, використовуючи будь-які комбінації апаратних кнопок, найкращим варіантом є його заміна. Просто немає іншого способу пройти повз послідовності завантаження, саме там зараз застряг телефон.

Проблема No4: Galaxy Note 4 продовжує втрачати з’єднання стільникової мережі

Привіт TDG. У мене є кілька проблем із моїм Приміткою 4. Перша і найдавніша проблема полягає в тому, що я не можу підключитися до своєї мережі. Я майже скрізь поза зоною обслуговування (де служба повинна бути). Якщо я отримую підключення, це лише на пару секунд (максимум - 2 хвилини). SIM-карта працює з іншими пристроями, а інші SIM-картки не працюють з моїми.

Останні проблеми - це проблеми з живленням. Якщо мій акумулятор становить близько 30%, він розряджається (в основному) дуже швидко. І в той же час здається, що наступна проблема також пов'язана з цими 30%: моя Примітка починає перезавантажуватись і перезапускати знову і знову.

Спочатку він застигає на одну-дві секунди, ніж обертається екран (це трохи схоже на ті дуже старі телевізори), а потім перебуває в циклі перезавантаження.

Я спробував деякі з ваших способів усунення несправностей, протестував деякі коди “” # 0626 * # ”” (щось подібне) в номеронабирачі, щоб знову мати послугу.

Я спробував кілька заводських скидок, і незабаром я спробую новий акумулятор. - Чейз

Рішення: Привіт Чейз. Здається, перший випуск має щось спільне з вашим телефоном. Переконайтесь, що SIM-карта щільно прилягає до гнізда, коли ви вставляєте її. Поміщення паперу на SIM-карту так, щоб тильна панель телефону притискала її, може допомогти. Бувають випадки, коли гніздо для SIM-карти несправне. Переконайтеся, що слот перевірено в ремонтній майстерні, щоб переконатися, що це не проблема.

Друга проблема також може бути пов'язана з несправним обладнанням або акумулятором. Однак це не завадить, якщо ви зможете спробувати стандартні програмні рішення, які ми надали вище (наприклад, завантаження в безпечному режимі, стирання розділу кешу або скидання до заводських налаштувань). Якщо нічого не зміниться, ми рекомендуємо вам просто замінити телефон, замість того, щоб проходити процес ремонту.

Проблема №5: відновлення файлів Galaxy Note 4 після заміни екрана

Добрий ранок. Не могли б ви порадити, у мене є Samsung S4 Mini, і якийсь хлопець кинув його, і він тріснув, тому що мені це потрібно було негайно виправити, хлопець замінив екран, але я припускаю, що він замінив екран на підроблений або не такий належний екран, для якого він працював лише три дні, але потім просто потемніло. Коли я заряджаю телефон, він спрацьовує, але екран мертвий, я думаю, що РК-дисплей зіпсований.

Моє питання, якщо я, можливо, віднесу його комусь, щоб це виправити, чи будуть мої фотографії та інші речі все ще на телефоні чи ні?

Зверніть також увагу, що я не користувався цим телефоном протягом 2 років, тому він був переплутаний протягом 2 років. З повагою. - Віра

Рішення: Привіт Віро. Якщо хлопець лише замінив екран і залишив програмне забезпечення недоторканим, ваші файли все ще повинні знаходитись у внутрішньому пристрої зберігання даних телефону. Якщо ви можете замінити екран і знову увімкнути телефон, ви все одно зможете відновити свої дані без будь-яких проблем.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням,  і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.