Швидке виправлення проблеми з чорним екраном Nintendo Switch | 2020 рік

Ви отримуєте страшну проблему з чорним екраном Nintendo Switch? Немає необхідності часто панікувати, ця проблема легко вирішується з вашого боку. Дізнайтеся, що ви можете зробити, дотримуючись цього посібника.

Які причини проблеми із чорним або порожнім екраном Nintendo Switch?

Існує ціла низка можливих причин, чому перемикач Nintendo вимикається, не вмикається або відображається лише чорний екран. Давайте коротко перевіримо кожен із них нижче.

Акумулятор розряджений.

Деякі користувачі Switch можуть відразу впасти в паніку, якщо зрозуміють, що на їхній консолі відображається чорний або порожній екран лише після спроби його знову увімкнути. Якщо ваш комутатор має чорний екран, але перед зникненням індикатор заряду акумулятора з'являється ненадовго, можливо, батарею просто потрібно буде зарядити довше, перш ніж система знову ввімкнеться.

Пошкоджений адаптер змінного струму або док-станція.

В інших випадках неправильний зарядний адаптер (адаптер змінного струму) або док-станція є причиною того, що комутатор Nintendo не вмикається.

Екран пошкоджений.

У комутаторі Nintendo використовуються компоненти, які є в смартфоні, саме тому він також оснащений сенсорним екраном. Якщо екран зламаний, консоль може не ввімкнутись, і на екрані відображатиметься лише чорний екран.

Якщо ваша консоль все одно заряджається нормально, але екран залишається порожнім, можливо, у вас є проблема з екраном.

Інші проблеми з апаратним забезпеченням.

Як і будь-який електронний пристрій, ваш комутатор Nintendo може повністю вийти з ладу, якщо виникає проблема з одним із його важливих компонентів або якщо виникла материнська плата.

Як виправити проблему з чорним або порожнім екраном Nintendo Switch

Є кілька можливих рішень, якими ви можете спробувати виправити проблему з чорним екраном на Nintendo Switch.

 1. Виконайте примусову перезавантаження.

  Якщо ваш комутатор Nintendo має чорний екран, першим можливим рішенням, яке ви повинні зробити, є виконати примусову перезавантаження, також відому як апаратне скидання. Ось як це робиться:

  -Підключіть адаптер змінного струму до консолі Nintendo Switch.

  -Зачекайте приблизно 10-15 хвилин (це повинно дозволити батареї зарядитися деякий час).

  -Натисніть і утримуйте кнопку живлення близько 12 секунд. Потім один раз натисніть кнопку живлення, щоб спробувати знову увімкнути консоль.

 2. Перевірте аксесуари для зарядки (адаптер змінного струму, кабель, док-станція).

  Переконайтесь, що зарядні аксесуари, які ви використовуєте, працюють. Якщо можливо, спробуйте зарядити консоль Nintendo Switch іншим адаптером змінного струму. Якщо у вас є друг або член родини, який грає на комутаторі, спробуйте позичити його адаптер змінного струму та використовувати його для зарядки. Переконайтеся, що консоль та контролери не заряджаються принаймні на 3 години.

  Якщо ваш комутатор знову ввімкне за допомогою другого набору аксесуарів для зарядки, це означає, що ваш власний адаптер змінного струму, кабель або док-станція можуть бути несправними.

Що робити, якщо на комутаторі Nintendo все ще є проблема з чорним екраном?

Якщо ваш комутатор все ще не працює після перевірки аксесуарів для зарядки та примусового перезавантаження, вам слід зв’язатися з Nintendo для ремонту. Повертаючи консоль, не забудьте також включити адаптер змінного струму або док-станцію, щоб їх також можна було перевірити.

Якщо у вашому районі поблизу немає магазину Nintendo, зв’яжіться з командою технічної підтримки, використовуючи їх веб-сайт.

Пропоновані показники:

 • Як виправити контролер комутатора Nintendo не вмикається 2020 рік
 • Прості кроки для використання контролера PS4 на комутаторі Nintendo | У 2020 році
 • Найкращі карти захоплення для запису ігрового процесу Nintendo Switch
 • Як отримати NAT типу A на комутаторі Nintendo | Переадресація портів

Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube, щоб отримати додаткові відео про усунення несправностей.