4 Кращий Android TV Box, повністю завантажений розблокований | Хлопець-дроїд

Приставки для Android TV - чудовий спосіб додати нову розумну функціональність до тих старих «німих телевізорів» або до тих Smart TV, які не мають чудової програмної підтримки, за винятком найкращого розблокованого приставки Android TV. Приєднання одного з них до телевізора відкриває нові можливості - доступ до кращих потокових платформ, високоякісних ігор на базі Android, у які ви можете грати, та багато іншого. Однак більшу частину цього потокового передавання все ще потрібно оплачувати за допомогою підписок, таких як HBO, Netflix, Hulu тощо. Що, якби ви хотіли дивитись цей вміст безкоштовно? Можливо, ви вже чули, що це можливо через розблоковані коробки Android TV, інакше відомі як розбитий джейлбрейк.

ПродуктБрендІм'яЦіна
NVIDIAТелевізор NVIDIA SHIELDПеревірте ціну на Amazon
АмазонкаПожежний телевізійний кубПеревірте ціну на Amazon
NVIDIAДомашній медіасервер NVIDIA SHIELD TV ProПеревірте ціну на Amazon
RazerКомплект телевізорів Razer ForgeПеревірте ціну на Amazon
АмазонкаFire TV Stick 4KПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Втеча з в'язниці може бути складним процесом, особливо якщо ви раніше не базікали з таким обладнанням; однак ви не можете придбати розірвані коробки Android TV прямо з такого місця, як Amazon, значною мірою тому, що це незаконно.

Тим не менш, ми спершу покажемо вам, як ви можете зробити джейлбрейк для Android TV box або частини потокового обладнання самостійно, а потім покажемо вам п'ять найкращих варіантів для цього. Давайте почнемо, чи не так?

Як зробити джейлбрейк для Android TV Box

Зламати або розблокувати Android TV Box насправді досить просто, в основному тому, що Android є платформою з відкритим кодом. Отримати доступ до безкоштовного потокового передавання так само просто, як встановити безкоштовний файл Kodi APK на Android TV box, а потім увійти у віртуальну приватну мережу для перегляду цього вмісту - VPN є важливою частиною цього, щоб зберегти те, що ви робите анонімний.

Розбиття вогневої палиці у в’язниці набагато складніше і складніше, але не неможливо. Ви хочете зробити це на свій страх і ризик, оскільки перегляд захищеного авторським правом вмісту або участь у наданні захищеного авторським правом вмісту може призвести до великих юридичних проблем. Тим не менш, ви можете виконати ці кроки, щоб ув'язнити Fire TV.

Зараз є найкращий розблокований Android TV Box - і пристрої Fire TV - які ви можете узяти з в’язниці та розблокувати безкоштовно.

Найкращий Android TV Box розблокований

1) Razer Forge TV

Спочатку з’являється телевізор Razer Forge. Створений Razer - компанією, яка сьогодні відповідає за багато ігрових аксесуарів високого класу - ця телевізійна коробка для Android не тільки надасть вам доступ до великої кількості потокового контенту, але й забезпечить доступ до ігор Android високого класу, в які можна грати без проблем платформа. Він має чотириядерний процесор для найкращої ігрової підтримки, і ви можете легко відтворювати будь-яку іншу програму, за допомогою якої ви можете відірватися від Google Play Store. Він також постачається з повнорозмірним контролером. Kodi також легко встановити на телевізор Forge.

Придбайте зараз: Amazon

Найкращий Android TV Box розблокований

2) Телевізор NVIDIA Shield

На другому місці ми маємо Android TV Box, який користується популярністю і роками створив собі ім’я - телевізор NVIDIA Shield. Незважаючи на те, що ця коробка Android TV дасть вам доступ до всіляких потокових можливостей та додатків, це в першу чергу було розроблено для ігор Android високого класу. NVIDIA забезпечила це лише найкращим обладнанням, щоб зробити це можливим. Тим не менш, ігри будуть найбільш плавними, якщо грати на найкращому розблокованому вікні Android TV!

Придбайте зараз: Amazon

Найкращий Android TV Box розблокований

3) Fire TV Stick

Палиця Fire TV - чудовий спосіб додати можливості Android TV до будь-якого телевізора, що підтримує HDMI. Можливо, він не буде запускати Android безпосередньо, але він працює під управлінням власної ОС Amazon від Amazon, яка базується на платформі Android TV. Тим не менш, ви все одно зможете зробити джейлбрейк і використовувати таке програмне забезпечення, як Kodi, для доступу до безкоштовного потокового передавання.

Крім того, це найкращий вибір, оскільки стійка Fire TV підтримує відтворення 4K .. Ви зможете переглядати весь свій улюблений вміст із підтримкою 4K за допомогою Fire TV, навіть вміст 4K, який ви знайдете в таких додатках, як Коді.

Придбайте зараз: Amazon

4) Amazon Fire TV Cube

І нарешті, з’явившись останнім, але, безумовно, не менш важливим, у нас є власний Fire TV Cube від Amazon. Amazon Fire TV Cube виділяється з Fire TV як апарат повністю вільних рук. За допомогою нього ви зможете увімкнути улюблений серіал чи фільм за лічені секунди, просто сказавши: «Alexa, грай ___». Однак ця функціональність може не обов'язково працювати з такими додатками, як Kodi.

Своїм голосом ви можете сказати Fire TV Cube зробити паузу, вимкнути світло і багато іншого. Звучить занадто голосно? Немає проблем для Fire TV Cube. Просто скажіть "Alexa, зменши звук". Як і пристрій Fire TV, цей найкращий Android TV Box Unlocked можна використовувати для відтворення вмісту 4K.

Придбайте зараз: Amazon

Вирок щодо найкращого Android TV Box розблоковано

Тут ми показали вам, як ви можете легко розблокувати та використовувати пристрій Android TV або пристрій Fire TV для безкоштовного потокового передавання відео. Чотири, які ми показали вам, також є одними з найкращих телевізійних скриньок Android та пристроями Fire TV, які ви можете придбати сьогодні. Однак телевізор Forge і телевізор NVIDIA SHIELD - одне з найкращих, що ви можете отримати для ігор.

У вас є улюблений пристрій Android TV або пристрій Fire TV? Звук у коментарях нижче.

ПродуктБрендІм'яЦіна
NVIDIAТелевізор NVIDIA SHIELDПеревірте ціну на Amazon
АмазонкаПожежний телевізійний кубПеревірте ціну на Amazon
NVIDIAДомашній медіасервер NVIDIA SHIELD TV ProПеревірте ціну на Amazon
RazerКомплект телевізорів Razer ForgeПеревірте ціну на Amazon
АмазонкаFire TV Stick 4KПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.