Як виправити Google Pixel 3, який не заряджається

Коли смартфон високого класу, такий як Google Pixel 3, раптом не заряджається, це ознака або серйозної проблеми з прошивкою або обладнанням. Проблеми із зарядкою є одними з найбільш часто повідомляваних проблем, і при усуненні несправностей телефону слід враховувати кілька факторів. Хоча більшу частину часу користувачі можуть усунути проблему самостійно, але у серйозних випадках вам дійсно доведеться принести телефон назад у магазин чи магазин, щоб технік міг перевірити його за вами.

У цьому дописі я розповім вам, як вирішити проблеми з Pixel 3, який більше не заряджається. Ми розглянемо всі можливості і виключимо їх по черзі, поки не зможемо визначити, в чому проблема насправді і врешті-решт її вирішити. Якщо після усунення несправностей ваш телефон все ще не заряджається, ви завжди маєте можливість принести телефон у магазин і скористатися гарантією. Але читайте далі, щоб знати, що робити, коли ця проблема трапляється.

Але перед усім іншим, якщо у вас є інша проблема з телефоном, завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали сотні проблем, про які повідомили власники. Шанси на те, що на нашому веб-сайті вже є рішення або, принаймні, є подібні проблеми, які ми вже виправили. Отже, спробуйте знайти такі, які схожі або пов’язані з вашою проблемою. Однак якщо вам потрібна подальша допомога, не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши анкету з питань Android.

Як вирішити проблеми з Pixel 3, який не заряджається

Ось найбільш практична та ефективна процедура, яку ви можете зробити, щоб спробувати виправити свій Pixel 3, який більше не заряджається ...

 1. Примусово перезапустіть телефон Pixel
 2. Перевірте зарядний пристрій та кабель
 3. Перевірте зарядний порт телефону
 4. Спробуйте зарядитись за допомогою бездротового зарядного пристрою
 5. Заряджайте телефон Pixel за допомогою комп’ютера / акумулятора
 6. Спробуйте скинути налаштування телефону
 7. Надішліть телефон на ремонт

Аварійне завершення роботи мікропрограми або деяких служб, і це трапляється навіть з такими висококласними пристроями, як ваш Pixel 3. Деякі функціональні можливості можуть не працювати, коли це відбувається, і найкраще, що можна протидіяти цьому, - це зробити процедуру примусового перезапуску, яка також оновлює пам’ять телефону. як перезавантажує всі програми та служби. Для цього просто натисніть і утримуйте клавішу живлення протягом 30 секунд або більше.

Якщо примусовий перезапуск не вирішив проблему, можливо, проблема пов’язана із зарядним пристроєм або кабелем. Фізично перевірте обидва, щоб виявити деякі порушення, такі як перерви або будь-які ознаки пошкодження. Якщо ви можете їх знайти, це означає, що вам доведеться купувати новий зарядний пристрій або використовувати інший кабель.

Наступне, що вам доведеться перевірити, це порт зарядки телефону, особливо якщо немає проблем із зарядним пристроєм та кабелем. Просто щоб перевірити, чи немає сторонніх матеріалів, які можуть перешкоджати процесу зарядки. Все, що не належить, слід видалити, однак, ви також можете спробувати перевірити, чи є штифт або роз'єм, що викривлений або пошкоджений, і якщо це так, вам слід дозволити технічному спеціалісту це виправити.

Pixel 3 має можливість бездротової зарядки, тому, якщо це можливо, спробуйте зарядити телефон цим методом, щоб поповнити заряд акумулятора. Він також негайно повідомить вам, чи проблема полягає в акумуляторі чи апаратному забезпеченні, яке забезпечує процес зарядки, оскільки, якщо це так, ваш пристрій не повинен заряджатися. Однак, якщо він заряджається нормально за допомогою бездротового зарядного пристрою, проблема обмежується лише можливістю дротової зарядки вашого телефону, і це може бути незначним.

Якщо припустити, що ваш телефон заряджається по бездротовій мережі, спробуйте підключити телефон до комп’ютера за допомогою оригінального кабелю, щоб перевірити, чи відповідає він, або спробуйте підключити його до банку живлення. Якщо він все одно не заряджається цими методами, і залишилося достатньо заряду акумулятора, створіть резервну копію важливих файлів, а потім скиньте налаштування телефону. Це виключить можливість проблеми з прошивкою. Якщо після цього він все одно не заряджається, пора принести його назад до магазину або магазину, щоб технік міг перевірити його.

Сподіваюся, що ми змогли допомогти вам вирішити проблему з вашим пристроєм. Ми були б вдячні, якщо б ви допомогли нам поширити цю інформацію, тому, будь ласка, поділіться цим повідомленням, якщо вважаєте це корисним. Щиро дякую за читання!

СХОЖІ ПОВІДОМЛЕННЯ:

 • Як виправити екран порталу входу до мережі Google Pixel 3 - пусте питання (сторінка автентифікації не завантажується)
 • Що робити, якщо знімок екрана Google Pixel 3 при надсиланні нерівний або розмитий
 • Як зробити знімок екрана на смартфоні Google Pixel 3
 • Що робити, якщо Facebook продовжує збій на Google Pixel 3

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.