Як виправити проблему мерехтіння екрану Samsung Galaxy S7 Edge, дисплей стає чорно-білим

Samsung Galaxy S7 Edge все ще залишається одним з найкращих смартфонів на ринку сьогодні з величезним екраном, оснащеним найновішою технологією AMOLED компанії. Його дисплей є однією з торгових точок, тому власники чекають від нього багато чого. Однак, схоже, деякі користувачі в даний час переживають проблему, пов’язану з екраном телефону, і найпоширенішою проблемою є мерехтіння.

Мерехтіння екрану варіюється від простого ввімкнення та вимкнення дисплея до того, що час від часу з’являються рядки. Такі проблеми можуть бути спричинені як рідкими, так і фізичними пошкодженнями, хоча траплялися випадки, коли певні невідповідності між програмами та прошивкою приводили до такого роду проблем.

Прочитайте далі, щоб дізнатись більше про цю проблему та знати, що робити, якщо це трапиться з вами. Ви можете дізнатися, як усунути неполадки у своєму пристрої, щоб визначити причину чи проблему. Обов’язково потрібно зайняти кілька хвилин, виконуючи наведені нижче дії, оскільки це може позбавити вас від численних неприємностей.

Для наших читачів, які можуть шукати рішення іншої проблеми, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали сотні проблем, про які повідомляли наші читачі, відколи ми почали підтримувати цей телефон. Шанси на те, що вже є рішення ваших проблем, і все, що вам потрібно зробити, це знайти їх. Отже, спробуйте знайти подібні проблеми на цій сторінці та скористатися запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють або якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android, щоб зв’язатися з нами безпосередньо.

Екран Galaxy S7 Edge почав мерехтіти без видимих ​​причин

Проблема: у мене є galaxy s7 edge, і вчора він почав мерехтіти, коли я його вмикаю, коли це трапляється в моєму телефоні, ви бачите 3 смужки білих ліній, а потім жовтіє, але телефон все одно працює, і я навіть можу прокручувати програми, я не знаю, що я можу зробити. Чи є це виправлення?

Рішення: Якщо ваш Samsung Galaxy S7 Edge не був упущений або має пошкодження рідини, то, швидше за все, у вашому пристрої є проблема, пов’язана з прошивкою. Насправді ми отримали багато звітів від наших читачів про те, що після оновлення мікропрограми екран пристрою почав мерехтіти без видимих ​​причин. Однак, оскільки ми насправді не знаємо, що спричинило проблему, найкраще, що вам слід зробити, це ізолювати проблему, виконавши основні процедури усунення несправностей. Ось кроки, яких вам потрібно виконати:

Крок 1: Перезапустіть телефон у безпечному режимі, щоб визначити, чи не запускали його програми

Завантаживши телефон у безпечному режимі, пристрій буде запускати всі попередньо встановлені програми в системі та відключатиме всі завантажені програми. Тож, перебуваючи в цьому режимі, намагайтеся спостерігати за своїм пристроєм, якщо проблема не зникає. Якщо ні, то, швидше за все, сторонній додаток спричинив проблему, ви можете видалити її та подивитися, чи проблема не повториться.

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Як тільки ви побачите на екрані 'Samsung Galaxy S7 EDGE', відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезавантаження.
 4. Ви можете звільнити його, коли у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення "Безпечний режим".

Однак після процедури, і екран все ще мерехтить, це може бути проблемою з прошивкою або обладнанням. У цьому випадку ви можете виконати наступну процедуру для подальшого усунення несправностей.

Крок 2: Видаліть системний кеш телефону, оскільки він може бути пошкоджений

Якщо оновлення мікропрограми було оновлено, пристрій не буде автоматично видаляти всі системні кеші, збережені у вашому телефоні. Натомість мікропрограма продовжуватиме використовувати її, і це може бути одним із факторів, що проблема виникає несподівано. У цьому випадку все, що вам потрібно зробити, це видалити всі старі кеші, щоб примусити пристрій створювати нові кеші, сумісні з новою системою. Ось як:

 1. Вимкніть Samsung Galaxy S7 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Отже, поки в цьому режимі проблема залишається, ви можете перейти до наступної процедури.

Крок 4: Виконайте загальне скидання налаштувань Galaxy S7 Edge

Перш ніж зробити висновок щодо проблеми, останнє, що ви можете зробити, - це виконати скидання на вашому пристрої. Здебільшого, просто повернувши пристрій до заводських значень за замовчуванням, можна виправити різні типи проблем, таких як у вас зараз. Але зверніть увагу, що всі ваші файли на телефоні будуть видалені, як тільки ви виконаєте цю процедуру. Отже, обов’язково зробіть резервну копію всього.

 1. Резервне копіювання даних.
 2. Видаліть свій обліковий запис Google.
 3. Вимкніть блокування екрану.
 4. Вимкніть Samsung Galaxy S7 Edge.
 5. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.

ПРИМІТКА. Не має значення, скільки часу ви натискаєте та утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.

 1. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 2. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.

ПРИМІТКА. Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.

 1. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 2. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 3. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 4. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 5. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай

Але якщо всі процедури можуть не спрацювати на вашому телефоні, ви можете принести свій Galaxy S7 Edge до найближчого магазину у вашому районі для перевірки техніком.

Екран Galaxy S7 Edge став чорно-білим, як у режимі ультразбереження

Проблема: Екран моєї подруги на її краю s7 став чорно-білим, і коли я переходжу до її налаштування, це наче її телефон перебуває в режимі ультра енергозбереження, але він взагалі не може потрапити в жодне із системних налаштувань.

Рішення: Ця проблема подібна до проблеми, про яку я вже говорив вище, і вам потрібно вивчити дві речі, які могли спричинити проблему: чи пристрій має проблему з мікропрограмою чи апаратним забезпеченням. Отже, перед тим, як переходити до висновку, потрібно спочатку відокремити проблему, виконуючи один крок до іншого. На цьому етапі ми рекомендуємо завантажити телефон у безпечний режим, щоб знати, чи є програми, які викликали проблему. Ця процедура тимчасово деактивує всі завантажені програми в системі, і якщо проблема не відбувається в цьому режимі, то, очевидно, одна із завантажених програм ініціювала це. Ви можете видалити підозрювану програму, доки проблему не буде вирішено.

Однак, якщо проблема залишалася в безпечному режимі, швидше за все, щось пов’язано з прошивкою чи обладнанням вашого Galaxy S7 Edge. У цьому випадку найкраще видалити системний кеш, щоб змусити телефон створювати новіші файли в системі. Для цього ви можете дотримуватися наведеної вище процедури.

На даний момент, після завантаження в безпечному режимі та видалення кеш-пам’яті системи та проблеми, що залишилася, ви можете виконати більш складну процедуру, скинувши налаштування пристрою. Але перед цим спробуйте зробити резервну копію всіх своїх файлів, оскільки вони будуть видалені після виконання процедури. З іншого боку, після генерального скидання і все ще екран мерехтить, тоді у вас немає іншого вибору, як віднести його до найближчого магазину, оскільки це може бути проблема апаратного забезпечення.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.