Як виправити Samsung Galaxy S9, який раптово загинув і не вмикається (прості кроки)

Коли раптом ваш Samsung Galaxy S9 загине і не повернеться, це означає, що ваш пристрій розбився. Зазвичай це відбувається через серйозні помилки програмного забезпечення, наприклад, коли ви намагаєтеся запустити пошкоджений файл або погану програму і тим самим спричинити збій телефонної системи. Що трапляється, це те, що ваш пристрій все ще отримує живлення, але просто не може продовжувати працювати, оскільки він застряг на чорному екрані. У цьому випадку це проблема програмного забезпечення, що означає, що деякі способи вирішення можуть бути усунені. Однак, якщо ваш Samsung S9 загинув і не ввімкнеться після того, як впав на землю або просочився водою, тоді це буде зовсім інша історія. Мабуть, у цьому випадку мова йде про апаратне забезпечення. Можливо, телефон пошкоджений фізично, тому йому потрібне обслуговування. Щоб заощадити час і сили, обов’язково попередньо визначте основні причини.Якщо ваш телефон просто помер і відмовився знову ввімкнути без попередніх випадків падіння або потрапляння рідини, швидше за все, проблема пов’язана із системною помилкою. У цьому випадку ви можете спробувати вказані нижче способи вирішення та спробувати виправити пристрій вдома.

Перш ніж йти далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своєї проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S9, оскільки ми вже розглядали більшість часто повідомляваних проблем із телефоном. Ми вже надали рішення деяких проблем, про які повідомляють наші читачі, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас, і якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати".

Як виправити Galaxy S9, який не вмикається знову після вимкнення самостійно

Це може здатися складною апаратною проблемою, але насправді цю проблему досить легко виправити. Спробуйте переглянути наведені нижче рішення, оскільки одне з них має працювати для вас ...

Перше рішення: примусово перезапустити Samsung S9.

Примусовий перезапуск, швидше за все, вирішить проблему, якщо це в основному пов’язано з незначним збоєм програмного забезпечення, як-от вміст помилок або неправдиві програми. За допомогою цієї процедури було успішно вирішено багато проблем, пов’язаних із програмним забезпеченням мобільних пристроїв, включаючи застряглі або заморожені дисплеї. Ваш Samsung Galaxy S9 може просто застрягти на чорному екрані, тому його також можна виправити примусовим перезапуском. Тож спробуйте і зробіть це за допомогою таких кроків:

 • Одночасно натисніть і утримуйте кнопки живлення та зменшення гучності протягом приблизно 30 - 45 секунд, а потім відпустіть обидві клавіші, коли телефон перезавантажиться.

Вищевказана процедура зображує змодельоване видалення акумулятора, метод, який дає і дає той самий позитивний результат, що і звичайна процедура перезавантаження, без видалення будь-яких важливих даних та особистої інформації, що зберігаються у внутрішній пам’яті телефону.

Друге рішення: підключіть зарядку, а потім примусово перезапустіть.

Деякі програми можуть зловмисні і можуть спричинити значний злив енергії на телефоні. Якщо ці програми витрачають багато енергії, навіть коли вони простоюють або не працюють, ваш пристрій може раптово вимкнутись.

Щоб упевнитись, що ваш телефон не просто повністю розрядився, спробуйте підключити його до розетки і дати йому зарядитися протягом декількох хвилин. Коли на екрані телефону ви побачите індикатор зарядки / заряду, змусіть його перезапуститися. Якщо він успішно завантажується, дайте йому зарядитися трохи довше, доки батарея не прочитає 50% або більше. На цьому етапі перезавантажте телефон у безпечному режимі, а потім видаліть будь-яку програму, яка, як ви підозрюєте, витрачає багато енергії на вашому пристрої. Швидше за все це найновіша програма, яку ви завантажили на телефон, перш ніж вона загинула. Ви також можете перевірити використання акумулятора та переглянути, яка з ваших програм споживає величезну кількість енергії на вашому телефоні.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Як розморозити заморожений Samsung Galaxy S9 (прості кроки)
 • Як виправити Samsung Galaxy S9, який застряг на логотипі Samsung або нескінченній завантажувальній петлі (прості кроки)
 • Як виправити Galaxy S9, який випадково зависає або аварійно завершує роботу [посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy S9 постійно відображає помилку зараження вірусом (прості кроки)
 • Як відновити заводські налаштування або головний скинути Samsung Galaxy S9 (прості кроки)

Третє рішення: Вийміть SD-карту, а потім примусово перезапустіть.

Якщо він у вас вставлений, спробуйте видалити його, а потім увімкніть телефон, не вставляючи SD-карту. Можливо, деякі з ваших файлів, що зберігаються на SD-карті, зазнали збою або пошкодження, що призвело до аварійної роботи телефонної системи. Ось як вийняти SD-карту з вашого Samsung Galaxy S9:

 • Заблокувавши телефон, вставте інструмент для виймання SIM-картки в крихітний отвір на лотку для SIM-картки / картки пам'яті, а потім натискайте, поки лоток не вискочить.
 • Вийміть SD-карту із гнізда для SD-карти.
 • Поставте лоток на місце і вставте його назад.

Коли лоток закріплено на місці, спробуйте увімкнути телефон. Якщо це не допомогло, перейдіть до наступного обхідного шляху.

Четверте рішення: отримати доступ до телефонної системи за допомогою Smart Switch.

Якщо на вашому комп’ютері встановлено Smart Switch, спробуйте отримати доступ до телефону на комп’ютері за допомогою Smart Switch. Ви можете використовувати версію Smart Switch для ПК, щоб перенести важливий вміст із телефону на комп’ютер для зберігання. Для початку підключіть телефон до комп’ютера за допомогою оригінального кабелю USB / даних. Відкрийте або запустіть на своєму комп'ютері програмне забезпечення Smart Switch, а потім перевірте, чи здатне воно виявити або прочитати ваш телефон.

Якщо ви можете отримати доступ до свого пристрою за допомогою Smart Switch на комп’ютері, вам буде запропоновано ряд екранних інструкцій (майстер). Дотримуйтесь вказівок на екрані, щоб створити резервну копію всіх важливих даних із телефону, щоб потім ви були готові виконати апаратне скидання.

П’яте рішення: Використовуйте інструмент відновлення / відновлення Android.

Крім того, ви можете спробувати скористатися інструментом відновлення Android, щоб відновити файли та відновити телефон. Можливо, на вашому телефоні сталася більш серйозна системна помилка, і ця помилка затримує його на чорному екрані. Тут інструменти відновлення / відновлення Android відіграють свою роль. Просто завантажте та встановіть на свій комп’ютер найбільш надійне програмне забезпечення. Вибравши бажане програмне забезпечення, підключіть Samsung S9 до комп’ютера за допомогою USB-кабелю / кабелю для передачі даних. Запустіть програмне забезпечення, а потім спробуйте перевірити, чи зможе він отримати доступ до вашої телефонної системи. Зазвичай вам буде запропоновано на екрані вказівки щодо того, що робити далі, як тільки ваш пристрій розпізнає програмне забезпечення. Просто виконуйте вказівки, щоб завершити процедури відновлення та ремонту.

Варіанти обслуговування / ремонту

Якщо жоден із попередніх методів не може допомогти, а ваш Samsung Galaxy S9 залишається застряглим на чорному екрані та відмовляється ввімкнути живлення, то на цьому етапі вам слід розглянути можливість вибору послуги. Тоді ваш пристрій міг отримати будь-який фізичний або рідкий збиток, і врешті-решт найгірший симптом щойно проявився. Симптоми пошкодження рідиною можуть рано чи пізно з’явитися, тож це може бути саме воно. Не забудьте скористатися гарантією, якщо ваш телефон все ще має право. Це допоможе вам заощадити трохи грошей за оплату послуг.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які ви також можете переглянути:

 • Як стерти розділ кешу на Samsung Galaxy S9 і які його переваги?
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy S9 не розпізнається комп’ютером? [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Samsung Galaxy S9 з помилкою "На жаль, налаштування зупинилися" (прості кроки)
 • Як виправити Samsung Galaxy S9, який продовжує довільну перезавантаження (прості кроки)
 • Як виправити Samsung Galaxy S9 з проблемою чорного екрану смерті (прості кроки)
 • Як виправити Samsung Galaxy S9, який постійно каже, що SIM-карту не вставлено (прості кроки)