5 найкращих додатків Kodi для телевізійних шоу в 2020 році

Ви, нарешті, успішно завантажили та налаштували Kodi на своєму комп’ютері чи мобільному пристрої, і не знаєте, що робити зараз? Ну, вам потрібна пара аддонів Kodi, щоб трохи покращити ваш досвід роботи з медіа. Один із способів це зробити - це аддон Kodi, який надасть вам доступ до телешоу. Зрештою, ви хочете мати можливість дивитись і наздоганяти свої улюблені серіали, такі як "Гра престолів" HBO та "Westworld", або навіть "Ходячі мерці" AMC. У будь-якому випадку, якщо ви будете слідувати нижче, обов’язково перегляньте наш список, оскільки ми показуємо вам найкращі доповнення Kodi, які ви можете отримати для доступу до телевізійних шоу.

Найкращі аддони Kodi для телешоу

найкращий додаток коді для телевізійних шоу

1. Вихід

Аддон Exodus Kodi є улюбленим серед багатьох. Вихід існує вже дуже давно, тож у ньому є маса доступного контенту. Мало того, вони дозволяють переглядати улюблені шоу з усіх ваших улюблених мереж, будь то HBO, AMC чи STAR. Ви навіть можете взяти деякі шоу, які виходять в ефірі на Netflix та Hulu! Тут є не тільки телевізійні шоу - ви також можете дивитись різноманітні фільми.

Користувачі виявлять, що користувальницький інтерфейс дуже простий в орієнтації. Це інтуїтивно зрозуміло та бездоганно, і все класифіковано та легко знайти. Вихід справді є одним з найкращих аддонів Kodi, який ви можете отримати зараз для телевізійних шоу.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток коді для телевізійних шоу

2. Угода

В даний час є наступник аддону Exodus, створеного тим самим розробником. Він називається Угода і майже скрізь повинен бути кращим за Вихід. Ви зможете легко знайти набагато більше вмісту, зокрема телешоу. Хочете подивитися гру престолів? Не біда - він доступний на Covenant! Ви також можете дивитись інші чудові шоу з різних мереж.

Covenant має трохи кращий інтерфейс, ніж той, що мав Exodus. Речі класифіковані за категоріями, і ви можете розпочати перегляд нових шоу всього за кілька кліків. У Covenant також завжди додається новий вміст, тож це повинно зайняти вас деякий час.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток коді для телевізійних шоуa

3. Буття Відроджене

Якщо ви раніше взагалі використовували Kodi, немає сумнівів, що ви чули про аддон Genesis Kodi, надзвичайно популярний аддон для доступу до телевізійних шоу та фільмів. На жаль, Genesis вже недоступний, тому розробник намагається повернути його за допомогою подібного аддона, який називається аддон Genesis Reborn Kodi. Ви отримаєте доступ до безлічі телевізійних шоу та фільмів із Genesis Reborn. Мало того, але існує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який дозволяє досить легко орієнтуватися в ньому.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток коді для телевізійних шоу

4. cCloud TV

Можливо, ви скоріше будете дивитися телевізор у прямому ефірі, аніж те, що вже транслювалося. Ось чому ви захочете отримати аддон cCloud TV Kodi. Додаток cCloud TV надасть вам доступ до шести прямих каналів, які ви можете транслювати у форматі HD. Якщо ви хочете транслювати більше, ніж це, вам потрібно буде отримати підписку на cCloud TV. Підписка поверне вам лише $ 19, і це дасть вам доступ до потокового передавання у форматі HD на 24 різних каналах. Якщо ви любитель спорту, крім звичайного телевізійного фаната, у cCloud TV також є безліч спортивних мереж.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток коді для телевізійних шоу

5. Підняття Нептуна

Далі ми отримали аддон Neptune Rising Kodi. Підйом Нептуна насправді є форкою Завіту з деякими помітними вдосконаленнями. З Neptune Rising ви зможете дивитись усі ваші улюблені телешоу та фільми, будь то "Гра престолів" або "Західний світ" у телепрограмі, або "Зоряні війни: Останні джедаї" або "Світ юрського періоду" у кіно. До Neptune Rising також завжди додається новий вміст, який регулярно оновлюється.

Завдяки чистому інтерфейсу ви зможете легко фільтрувати та шукати вміст, а також легко переміщатися по аддону.

Завантажте зараз: тут

Найкращі доповнення Kodi для виступу у телешоу

Як бачите, існує маса чудових варіантів доступу до телешоу з аддонами Kodi. Наш улюблений тут - Завіт. Це досить новий аддон Kodi, який взяв усі хороші частини Виходу і створив щось чудове. Ми рекомендуємо спробувати, але якщо вас не продають, Genesis Reborn та Neptune Rising теж є чудовими доповненнями. До них завжди додається новий вміст, і вони регулярно оновлюються, тому ви не повинні відчувати занадто багато помилок та збоїв, коли використовуєте будь-який із них. У вас є улюблений аддон Kodi для перегляду телевізійного шоу? Обов’язково залиште коментар нижче!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.