Як виправити відставання Fortnite на комутаторі Nintendo | НОВЕ 2020!

Ви відчуваєте відставання під час гри у Fortnite на своєму Nintendo Switch? Ця стаття повинна допомогти вам вирішити проблему.

Затримка - це складна проблема, з якою багато гравців стикаються щодня. У іграх Nintendo Switch затримка, як правило, спричинена проблемами мережі, хоча деякі люди можуть відчувати проблему через інші фактори.

Що таке відставання у Fortnite?

Багато геймерів Nintendo Switch скаржаться, що вони відчувають багато відставання. Але що саме таке відставання, особливо в комутаторі Nintendo?

Затримка, часто страшне слово в іграх, найкраще описати як невідповідну в грі, як правило, дуже короткими сплесками. Сильне відставання може призвести до того, що гра стане певною мірою невідтворюваною. Що стосується ігор швидкої дії, таких як Fortnite, відставання в секунду може означати певну смерть вашого персонажа, оскільки перестрілки трапляються дуже швидко.

Існує два типи "відставання", і деякі геймери можуть міняти один одного іншим. Перший тип відставання - це те, що ми називаємо низьким FPS або FPS lag. Це трапляється, коли частота кадрів у грі падає до певного низького рівня, особливо в шалені моменти. Затримка FPS може бути спричинена несправністю консолі Nintendo Switch, помилкою гри або проблемою з пристроєм зберігання.

Якщо ви відчуваєте відставання кадрів у секунду у своєму комутаторі Nintendo під час гри у Fortnite, є кілька речей, які ви можете спробувати виправити, якщо справжня причина, якщо не через пошкодження обладнання.

Інший тип відставання - це те, що ми називаємо „мережевим відставанням”. Між цими двома ця проблема є складнішою для виправлення, і іноді може знадобитися втручання користувача, Інтернет-провайдера або розробника гри. Мережне відставання, як затримка FPS, може змусити гру періодично заїкатися або завмирати.

Чому ваша гра Fortnite відстає від Nintendo Switch?

Існує ціла низка можливих причин, чому Fortnite відстає від вашого комутатора Nintendo.

Випадкова помилка гри.

Такі ігри, як Fortnite, схильні як до відставання FPS, так і до мережевого відставання. Як стрілянина, вона вимагає активного використання ресурсів Nintendo Switch, а також стабільного з’єднання з Інтернетом. Іноді нові оновлення можуть спричинити зміни кодування, що може призвести до проблем. На моєму досвіді, мережеве відставання є найбільш домінуючою проблемою, хоча я мав кілька випадків зниження FPS, коли консоль тривалий час постійно використовувалася.

Проблеми з сервером.

Будучи багатокористувацькою грою, продуктивність Fortnite іноді може позначатися, якщо виникають проблеми з ігровими серверами. Занадто багато гравців, які намагаються грати одночасно, іноді можуть тиснути на сервер і спричиняти надмірну потужність.

В інший час розробник може виправити сервери та побічно спричинити затримку, тривалий час завантаження знайомств та проблеми із підключенням.

Погане підключення до локальної мережі.

В інших випадках винна ваша локальна мережа. Інтернет-з’єднання, яке постачає ваш Інтернет-провайдер, може сповільнитися або перерватися.

У деяких користувачів вони можуть зіткнутися з проблемами під час гри у Fortnite у вечірці.

Якщо ви використовуєте Wi-Fi, можливо, у вас можуть виникнути проблеми з бездротовим сигналом. Інші можуть мати досвід роботи у Fortnite через невідповідний модем або маршрутизатор.

Низька пропускна здатність мережі.

Якщо одночасно у вашій локальній мережі занадто багато пристроїв, у вас може виникнути затримка в комутаторі Nintendo під час гри у Fortnite, оскільки пропускна здатність, виділена вашій консолі, стає занадто низькою. Найкращий спосіб визначити, чи є затримка низькою пропускною здатністю, - це відключити всі пристрої від вашої мережі, крім комутатора Nintendo.

Повільне підключення до Інтернету.

Для надійної гри у Fortnite настійно рекомендується мати швидкість завантаження не менше 5 Мбіт / с на комутаторі Nintendo. Якщо ваша швидкість стане нижчою за цю, існує ймовірність того, що гра може відставати, особливо якщо інші локальні мережі використовують вашу локальну мережу.

Проблема консолі Nintendo Switch.

Якщо інші ігри, а не лише Fortnite, також відстають, можливо, проблема може лежати у вашій консолі. Це може бути спричинено пошкодженими ігровими файлами, проблемою внутрішньої пам’яті / карти SD або загальним збоєм обладнання.

Якщо частота кадрів у секунду (FPS) ваших ігор, навіть коли ви граєте в автономному режимі, продовжує падати, це може бути пов’язано з проблемою консолі та проблемами із сервером чи Інтернетом.

Як виправити затримку Nintendo Switch (мережеве відставання) під час гри у Fortnite?

Для того, щоб виправити затримку під час гри у Fortnite, необхідно виконати ряд кроків з усунення несправностей, які потрібно виконати у своєму комутаторі Nintendo. Через багатокористувацьку природу гри більшість проблем із затримками в Nintendo Switch, ймовірно, спричинені мережевим відставанням, тому більшість пропозицій у цьому посібнику спрямовані на виправлення цього.

 1. Перевірте наявні проблеми з мережею.

  Якщо зміна регіону зв’язку гри не призведе до різниці, можливо, проблема виникла через збій сервера. Іноді ігрові сервери можуть виходити з ладу через технічне обслуговування або перебої. Спробуйте перевірити офіційну сторінку Fortnite у Twitter, щоб побачити, чи зараз не виникає проблем із ігровими серверами.

 2. Використовуйте дротову конфігурацію.

  Якщо ви використовуєте бездротове підключення, існує ймовірність того, що Fortnite може відставати через перешкоди сигналу. Спробуйте використати кабель Ethernet або LAN на комутаторі Nintendo і перевірте, чи це вирішить проблему.

 3. Вимкніть інші пристрої у вашій мережі.

  Наявність занадто великої кількості пристроїв, які одночасно використовують Інтернет-з’єднання, може значно зменшити пропускну здатність, що призведе до затримки. Якщо у вас є пристрої, які транслюють шоу Netflix з високою роздільною здатністю, онлайн-ігри або завантажують великі файли, існує ймовірність того, що ваш комутатор Nintendo не отримує достатньої пропускної здатності. Щоб покращити ситуацію, від’єднайте всі пристрої від мережі, крім комутатора Nintendo, і перевірте, чи це вирішить проблему.

 4. Увімкніть QoS.

  Деякі маршрутизатори здатні визначати пріоритети ігрових пакетів, щоб зменшити мережеве відставання в іграх. Ця функція називається якістю обслуговування (QoS). якщо ваш маршрутизатор має таку можливість, проведіть кілька досліджень за допомогою Google щодо того, як увімкнути QoS для вашого комутатора Nintendo, оскільки точні дії відрізняються для кожного пристрою.

  Крім того, ви можете ознайомитися з документацією або керівництвом вашого маршрутизатора. Якщо ваш маршрутизатор надається постачальником послуг Інтернету, зв’яжіться з їх командою технічної підтримки, щоб отримати допомогу щодо увімкнення QoS.

 5. Отримайте швидшу підписку на Інтернет.

  Якщо швидкість завантаження підключення до Інтернету є повільною, можливо, це не ідеально для багатокористувацьких ігор. Я особисто намагався грати в Fortnite зі швидкістю завантаження 3 Мбіт / с без проблем, але я б рекомендував вам отримати більшу швидкість, особливо якщо у вашій мережі є інші пристрої. Зверніться до свого Інтернет-провайдера, якщо ви хочете отримати найкращий план для вашого способу життя.

Пропоновані показники:

 • Як виправити код помилки Fortnite 91 | ПК, PS4, Xbox One, комутатор Nintendo, мобільний
 • Як виправити проблеми з оновленням PS4 | Не буде оновлено або помилка CE-30002-5
 • Як виправити програму Battle.Net не буде виходити в Інтернет | Blizzard Warzone не завантажується
 • Як змусити закрити гру PS4 | Легке виправлення для заморожування гри або програми

Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube, щоб отримати додаткові відео про усунення несправностей.