5 найкращих додатків для дзеркального відображення екрану для Android | Хлопець-дроїд

Дзеркальне відображення екрану - це процес, який дозволяє вам ділитися екраном свого смартфона або планшета з іншим пристроєм (наприклад, ПК), а найкраща програма дзеркального відображення робить це набагато простішим. Є кілька причин, чому ви хотіли б це зробити. По-перше, це може допомогти розширити ваше полотно, так би мовити, оскільки смартфони та планшети мають обмежене відображення нерухомості порівняно з комп’ютером. Тож, можливо, ви захочете відобразити екран свого смартфона на комп’ютері, щоб отримати більше роботи. Існують програми віддаленого робочого столу, які допомагають відображати екран ПК на пристрої Android. Це однаково корисно і допомагає налаштувати клієнт мобільного ПК на смартфоні чи планшеті.

Чи знали ви, що всього цього можна досягти за допомогою простої програми. Однак існує маса програм, які дають вам доступ до цих функцій, хоча не кожна програма має високу оцінку. Маючи це на увазі, ми поговоримо про декілька з цих програм, щоб дати вам краще уявлення про найкращі програми, що відображають екран, доступні для Android.

Кращі програми для дзеркального відображення екрану для Android

найкраще додаток для дзеркального відображення екрану

1) Віддалений робочий стіл Microsoft

Ця програма допомагає віддзеркалити вміст комп’ютера з ОС Windows на смартфоні або планшеті Android. Оскільки додаток походить від Microsoft, підтримуються версії Windows Professional та Server. Налаштувати його так само просто, як завантажити програмне забезпечення віддаленого робочого столу на свій ПК і дозволити йому виконувати всю важку роботу. Налаштування займає кілька хвилин, але як тільки ви закінчите, ніяких інших змін чи коригувань не потрібно. Додаток підтримує мультисенсорні жести в Windows завдяки протоколу віддаленого робочого столу (RDP) та підтримці RemoteFX.

За допомогою цього додатка ви також отримуєте якісну якість звуку та відео, що робить його придатним для потокової передачі вмісту в дорозі. Клієнти Windows Home повинні оновити версію Pro перед використанням програми. Нарешті, віддалений робочий стіл Microsoft також підтримує програму AzureRemote.

Цю найкращу програму для дзеркального відображення екрану можна завантажити безкоштовно та позбавлена ​​реклами та покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток для дзеркального відображення екрану

2) Віддалений робочий стіл Chrome

Подібно до пропозицій Microsoft, Google також має один із них. Під назвою Віддалений робочий стіл Chrome (CRD), процес налаштування тут трохи зручний у порівнянні з пропозицією Microsoft. Налаштування займає лише кілька хвилин, і все, що вам потрібно зробити, - це завантажити додаток Віддалений робочий стіл Chrome на свій комп’ютер із Веб-магазину Chrome. Після цього, коли ви відкриєте програму на своєму смартфоні Android, з’явиться список усіх комп’ютерів навколо вас із запущеним CRD.

Тут ви можете керувати комп’ютерами як Windows, так і Mac, тому його функціональність дещо широка порівняно із вищезазначеним додатком Microsoft. Клієнти високо оцінюють якість відео та звуку за допомогою CRD, тоді як деякі користувачі стикаються з проблемами підключення. Але загальний консенсус полягає в тому, що CRD - це чудовий варіант для дзеркального відображення екрана, особливо якщо ви не хочете витрачати ціле багатство на інші конкуруючі програми. Віддалений робочий стіл Chrome можна безкоштовно завантажити в Play Store і сумісний зі смартфонами та планшетами під управлінням Android 4.0 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток для дзеркального відображення екрану

3) ApowerMirror

Зараз ми потрапляємо в сторонні програми для дзеркального відображення. ApowerMirror - це відмінна програма для дзеркального відображення вмісту, яка дозволяє повністю відображати екран вашого смартфона або планшета на комп'ютері. Це фактично означає, що крім відтворення відео- та аудіофайлів, ви також можете насолоджуватися своїми іграми на більшому екрані. Він підтримує дзеркальне відображення пристроїв Android та iOS на комп’ютері з ОС Windows або Mac, що робить його доступним для всіх по всьому світу. Додаток також підтримує введення з клавіатури, коли на вашому комп’ютері відображається екран вашого телефону. Це означає, що ви можете вводити свої повідомлення в таких програмах, як WhatsApp, Instagram, Facebook тощо за допомогою клавіатури ПК.

Тут також увімкнена підтримка сповіщень, що дозволяє отримувати сповіщення Android на ПК. Що стосується варіантів підключення, ви не обмежуєтесь лише використанням Wi-Fi тут. Додаток також дозволяє стандартне дротове підключення через USB, що забезпечить кращу продуктивність у порівнянні з бездротовими підключеннями. Найкращий додаток для дзеркального відображення екрану можна завантажити абсолютно безкоштовно та позбавлений реклами та покупок у програмі. Він працює з пристроями під управлінням Android 5.0 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток для дзеркального відображення екрану

4) TeamViewer для дистанційного керування

TeamViewer, без сумніву, одна з найпопулярніших програм віддаленого дзеркального відображення, доступних там. Однак послуга дещо втратила свій блиск завдяки пропозиціям від Microsoft та Google. Однак він все ще залишається чудовим рішенням для тих, хто хоче відобразити вміст на більшому екрані. За допомогою цього додатка ви можете керувати комп’ютерами з ОС Windows або Mac із можливістю виступати в якості пульта для інших смартфонів Android та Windows 10. Тут доступні жести та сенсорні елементи керування, які допомагають вам відносно легко переміщатися по комп’ютеру чи смартфону.

Він також підтримує передачу HD у реальному часі, тому не спостерігається затримок, коли ви переглядаєте вміст із високою роздільною здатністю на своєму комп’ютері чи смартфоні. Всі дані тут зашифровані за допомогою 256-бітного кодування AES-сеансу, а також 2048-бітного обміну ключами RSA. Процес налаштування займає кілька хвилин, і його досить легко зрозуміти. Ця програма також є безкоштовною в магазині Play, без реклами та покупок у програмі. Додаток працює на пристроях з ОС Android 4.0 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток для дзеркального відображення екрану

5) Samsung Smart View

Як випливає з назви, саме цей додаток створений для пристроїв Samsung. Однак це не підключається до комп’ютера, а дозволяє вам відображати вміст на телевізорах Samsung Smart TV та FRAME TV. Тут підтримується кілька моделей телевізорів Samsung, але ми рекомендуємо переглянути сторінку продукту компанії, щоб отримати точну інформацію. Додаток також постачається з ігровим контролером, що дозволяє брати участь у ігрових сесіях, не маючи нічого, крім смартфона та телевізора.

Програма Smart View також може активувати деякі сумісні телевізори Smart TV, але ця функція вимагає постійного ввімкнення Bluetooth. Тут також доступні всі ваші програми та ігри для телефону, що робить це простим рішенням, якщо у вас є сумісний телевізор Samsung. Найкращий додаток для віддзеркалення екрану можна безкоштовно завантажити з Google Play Store.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.