Samsung Galaxy S8 продовжує мерзнути і відставати після оновлення Android 8.0 Oreo (прості кроки)

Замерзання та затримки, які виникають після оновлення, є досить незначними проблемами, і якщо у вас є така проблема, ви можете вирішити це самостійно, не звертаючись до спеціаліста. У нас є читачі, яким належить Samsung Galaxy S8, які повідомили, що їхні пристрої почали виникати подібні проблеми незабаром після оновлення до Android 8.0 Oreo. Це не нова проблема. Насправді, раніше ми стикалися з кількома проблемами, які також мають однакові симптоми.

У цій публікації я розповім вам про усунення несправностей вашого Galaxy S8, який почав зависати та затримуватися після оновлення мікропрограми. Я поділюсь з вами рішенням, яке ми використовували для їх виправлення. Якщо ви є одним із власників цього пристрою і наразі маєте подібні проблеми, продовжуйте читати, оскільки ця публікація може вам допомогти.

Для тих, хто шукає рішення іншої проблеми, завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим телефоном. Перегляньте сторінку, щоб знайти проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас або якщо ви все ще потребуєте нашої допомоги, зв’яжіться з нами в будь-який час через нашу анкету з питань Android.

Як виправити Samsung Galaxy S8, який постійно замерзає і відстає після Oreo

Проблеми з прошивкою є загальними незначними проблемами, але вони дуже дратують, особливо якщо ви не можете належним чином користуватися телефоном через затримки та зависання. Наступні рішення можуть допомогти вам знову змусити ваш телефон працювати ідеально.

Перезавантажте телефон - якщо ви ще цього не зробили, спробуйте перезавантажити телефон, перш ніж робити щось складне. Я розумію, що ці проблеми могли виникнути після оновлення, але цілком можливо, що вони були спричинені деякими збоями. Перезавантаження може виправити це, тому займіть трохи часу, щоб перезавантажити телефон. Або ще краще, виконайте примусову перезавантаження, одночасно натиснувши та утримуючи клавіші зменшення гучності та живлення 10 секунд або більше. Якщо проблема не зникне після цього, спробуйте наступну.

Використовуйте телефон у безпечному режимі - це не усуває проблему, але дасть вам уявлення про те, що проблеми були спричинені сторонніми програмами. У безпечному режимі всі завантажені вами програми будуть тимчасово вимкнені, тому, якщо одна або деякі з них викликають ці проблеми, ваш телефон повинен нормально працювати в цьому режимі. Якщо це стосується вашого телефону, наступне, що вам слід зробити, це знайти програму, яка викликає проблему, та видалити її. Однак, якщо проблеми виникають навіть у безпечному режимі, перейдіть до наступного кроку.

Видаліть розділ кешу - також можливо, що проблеми пов’язані з деякими пошкодженими системними кешами. Отже, якщо проблеми виникають навіть у безпечному режимі, протріть розділ кешу, щоб видалити та замінити кеші. Для цього запустіть телефон у режимі відновлення та витріть звідти розділ кешу. Якщо проблеми тривають і після цього, то наступна процедура повинна допомогти.

Початкове скидання - на даний момент у вас немає іншого вибору, крім як скинути налаштування телефону. Однак обов’язково виконайте резервне копіювання всіх своїх файлів і даних, оскільки вони будуть видалені. Це поверне пристрій до заводських налаштувань і змусить його працювати так само гладко, як раніше. Однак оновлення Oreo залишатиметься, тому не хвилюйтеся з цього приводу.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Що робити, коли ваш новий Samsung Galaxy S8 застряє на екрані Verizon під час завантаження [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, якщо ваш Galaxy S8 увімкнувся, але застряг на чорному екрані [посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити проблему випадкового перезапуску Galaxy S8 після вкорінення [керівництво з усунення несправностей]
 • Як виправити ваш Samsung Galaxy S8, який більше не включається після оновлення прошивки (прості кроки)
 • Samsung Galaxy S8 не запускається Блакитний світлодіод продовжує блимати проблемою та іншими супутніми проблемами

Як запустити Galaxy S8 в безпечному режимі

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Як стерти розділ кешу

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe cache partition”.
 5. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 6. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “так”, і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Як зробити головне скидання

 1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті. Якщо ви ввійшли в обліковий запис Google на пристрої, ви активували функцію захисту від крадіжки, і вам потрібні будуть ваші облікові дані Google, щоб завершити основне скидання.
 2. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 3. Торкніться Налаштування> Хмара та облікові записи.
 4. Торкніться Резервне копіювання та відновлення.
 5. За бажанням натисніть Резервне копіювання даних, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 6. Якщо потрібно, натисніть Відновити, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 7. Торкніться кнопки "Назад" у меню "Налаштування", а потім - "Загальне управління"> "Скинути"> "Скинути заводські дані"
 8. Торкніться Скинути пристрій.
 9. Якщо увімкнено блокування екрана, введіть свої дані.
 10. Натисніть Продовжити.
 11. Торкніться Видалити все.

Я сподіваюся, що цей посібник з усунення несправностей так чи інакше допоміг вам. Якщо у вас є інші проблеми, якими ви хочете поділитися з нами, не соромтеся зв’язуватися з нами або залишити коментар нижче.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які ви також можете переглянути:

 • Як виправити Samsung Galaxy S8, який постійно відображає помилку "На жаль, галерея зупинилася" [Посібник з усунення несправностей]
 • Проблеми з додатком Galaxy S8: як виправити Instagram не оновиться, як вийти з Facebook Messenger
 • Як виправити проблему програми Galaxy S8 Samsung Themes, що відображає помилки S503, проблеми синхронізації електронної пошти S8
 • Як виправити свій Samsung Galaxy S8, що відображає помилку "На жаль, процес com.android.phone зупинився" [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Samsung Galaxy S8, який не отримував сповіщення про отримання повідомлення [Посібник з усунення несправностей]