Як виправити Samsung Galaxy S8 із проблемою мерехтіння екрана [Посібник з усунення несправностей]

Для кожного обладнання у вашому Samsung Galaxy S8 завжди є послуга або група служб і процесів, які працюють у фоновому режимі, щоб змусити їх працювати так, як слід. Отже, коли екран у цього прекрасного телефону починає мерехтіти, ми не можемо відразу сказати, що це проблема з панеллю дисплея. У минулому ми бачили багато випадків, коли мерехтливий екран викликаний додатком, який вимагає високої роздільної здатності, а телефон важко описував запит. Отже, це призвело до проблеми мерехтіння екрана. У цьому конкретному випадку проблему вирішить видалення програми.

Справа в тому, що ми повинні знати, в чому проблема насправді і що її спричиняє. При усуненні несправностей причина та наслідки завжди матимуть значення, оскільки більшість випадків те, що ми можемо побачити, вже є результатами чи наслідками того, що насправді відбувається всередині телефону. Можливо, проблема мерехтіння екрану пов’язана з несправним акумулятором або серйозною проблемою мікропрограми, яку потрібно негайно вирішити. Ми повинні виключати одну можливість за іншою, поки не зможемо точно визначити, про що йдеться. Таким чином, ми можемо спробувати сформулювати рішення, яке може вирішити проблему та запобігти її повторному поверненню в майбутньому.

Отже, якщо у вас є цей телефон і на даний момент у вас виникає проблема з мерехтінням екрана, продовжуйте читати нижче, оскільки ця публікація може вам допомогти.

Але перш за все, якщо у вас зараз виникають різні проблеми з телефоном, то я пропоную вам відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Samsung Galaxy S8, оскільки ми вже почали надавати підтримку нашим читачам, яким належить цей пристрій. Ми розуміємо, що ваш телефон все ще абсолютно новий, і він повинен працювати бездоганно, але навіть Samsung не може гарантувати, що проблем не буде. Що ми тут робимо, це надаємо допомогу нашим читачам якнайкраще, тому, якщо ми не опублікували публікації про вашу стурбованість, не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши анкету з питань Android.

Що робити, якщо екран Galaxy S8 починає мерехтіти

Проблема : “ Сподіваюсь, ви можете мені допомогти, бо я справді переживаю за свій новий телефон. Це Galaxy S8, який я купив тиждень тому. Проблема в тому, що екран вмикається і вимикається випадковим чином, але вмикання і вимикання відбувається дуже швидко, і я навіть не можу підрахувати, скільки разів він вмикається і вимикається. Я поняття не маю, що з ним сталося, але впевнений, що воно ніколи не змокло і не впало. Чи варто повертатися до магазину і попросити їхнього техніка поглянути на це, чи я можу щось зробити, щоб вирішити цю проблему? "

Усунення несправностей : якщо ви власник Galaxy S8 і зараз ви відчуваєте проблему мерехтіння екрана, то ви не єдиний. Багато людей справді стикалися з цією проблемою, і здається, що Samsung повинна щось з цим зробити. Однак траплялись випадки, коли мерехтіння екрану спричинене деякими факторами, крім апаратної проблеми. Ось чому, завжди варто постріл, намагаючись усунути це, врешті-решт, нічого втрачати. Якщо телефон справді несправний, то Samsung зобов’язана його замінити. Отже, перш ніж відправити його назад, ось що я пропоную вам зробити (не хвилюйтеся, це займе лише кілька хвилин) ...

Крок 1: Перезавантажте телефон у безпечному режимі

Це лише для цілей спостереження і не вирішує проблему. У безпечному режимі всі сторонні програми тимчасово вимкнені, тому, якщо один або деякі з них викликають проблему, екран не повинен мерехтіти, поки ваш Galaxy S8 знаходиться в такому стані:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Крок 2: Знайдіть, скиньте та / або видаліть підозрілі програми

Якщо припустити, що проблема мерехтіння екрана виправляється в безпечному режимі, то це означає, що одна або деякі програми мають щось спільне з проблемою. Вам потрібно шукати цю програму, скинути її, і якщо це не спрацює, вам доведеться її видалити.

Як скинути програму на Galaxy S8

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Програми.
 3. Торкніться потрібної програми у списку за замовчуванням або торкніться значка 3 крапки> Показати системні програми, щоб відобразити попередньо встановлені програми.
 4. Торкніться Зберігання.
 5. Торкніться Очистити кеш.
 6. Торкніться Очистити дані, а потім натисніть OK.

Як видалити програму з Galaxy S8

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Програми.
 3. Торкніться потрібної програми у списку за замовчуванням або торкніться значка 3 крапки> Показати системні програми, щоб відобразити попередньо встановлені програми.
 4. Торкніться потрібної програми.
 5. Натисніть Видалити.
 6. Ще раз натисніть Видалити для підтвердження.

Однак, якщо екран все ще мерехтить, перебуваючи в безпечному режимі, вам доведеться перейти до наступного кроку.

Крок 3: Перезавантажте телефон у режимі відновлення та протріть розділ кешу

Цей крок все-таки вартий пострілу, оскільки я особисто знаю два випадки, коли проблему мерехтіння екрана було вирішено шляхом витирання розділу кешу. Ця процедура видалить всі тимчасові файли, створені системою. Ці файли називаються кешами, і вони часто використовуються для покращення продуктивності. Однак, коли вони пошкоджені, вони спричинять занепокоєння щодо продуктивності.

Все-таки варто пострілу, оскільки це може вирішити проблему. Повернення телефону може зайняти кілька тижнів, перш ніж ви зможете фактично отримати запасний блок. Отже, вам слід спробувати ці кроки:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли відображається логотип Android, відпустіть усі клавіші (`` Встановлення оновлення системи '' відображатиметься приблизно 30-60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe cache partition”.
 5. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 6. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “так”, і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Якщо після цього екран все ще мерехтить, то наступним кроком є ​​остання процедура, яку потрібно зробити перед відправкою телефону назад.

Крок 4: Виконайте генеральний скидання на вашому Galaxy S8

Це виключить можливість того, що проблема виникла через проблему з прошивкою, але крім цього, це призведе до видалення всієї вашої особистої інформації, яка необхідна перед тим, як фактично відправити телефон назад. Але перед скиданням, якщо у вас є важливі файли та дані на телефоні, обов’язково створіть резервну копію, оскільки вони будуть видалені і більше не можуть бути відновлені. І якщо це можливо, вимкніть захист від заводських скидок, щоб після скидання ви не втратили доступ до свого телефону, особливо якщо ви не знаєте свого ідентифікатора Google та пароля.

Як відключити FRP на Galaxy S8 перед скиданням

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Хмара та облікові записи.
 3. Торкніться Облікові записи.
 4. Торкніться Google.
 5. Натисніть свою електронну адресу Google ID, якщо налаштовано кілька облікових записів. Якщо у вас налаштовано кілька облікових записів, вам потрібно буде повторити ці кроки для кожного облікового запису.
 6. Торкніться значка з 3 крапками.
 7. Торкніться Видалити обліковий запис.
 8. Торкніться ВИДАЛИТИ РАХУНОК.

Як скинути налаштування Galaxy S8

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити “wipe data / factory reset.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 8. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Крім того, ви також можете скинути налаштування телефону за допомогою меню Налаштування ...

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування> Хмара та облікові записи.
 3. Торкніться Резервне копіювання та відновлення.
 4. За бажанням натисніть Резервне копіювання даних, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 5. Якщо потрібно, натисніть Відновити, щоб пересунути повзунок у положення УВІМК. Або ВИМК.
 6. Торкніться кнопки "Назад" у меню "Налаштування", а потім - "Загальне управління"> "Скинути"> "Скинути заводські дані"
 7. Натисніть Скинути.
 8. Якщо увімкнено блокування екрана, введіть свої дані.
 9. Натисніть Продовжити.
 10. Торкніться Видалити все.

Після всього цього, і проблема все ще залишається, надішліть телефон назад. Ви зробили все можливе, щоб допомогти, тепер на черзі вирішити проблему Samsung.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.