5 найкращих програм Сейфу для приховування фотографій та файлів у 2020 році

Сучасні технології значною мірою еволюціонували, дозволяючи нам знімати та переглядати відео, а також фотографії. Однак сучасний смартфон - це набагато більше, ніж просто переглядач фотографій, вам потрібна найкраща програма сховища, щоб максимізувати продуктивність. Він також складається з важливих документів та інформації, які в іншому випадку є приватними для вас. Маючи це на увазі, для клієнтів має сенс захищати дані на своїх пристроях, інвестуючи в спеціальний додаток, щоб усі ваші дані, фотографії та документи були схожими.

Звичайно, існує досить багато таких програм, які допомагають приховати конфіденційний вміст на своїх пристроях. Беручи це до уваги, ми вирішили відсортувати деякі найкращі програми сховища, які сьогодні доступні для смартфонів Android. Тож, не чекаючи далі, давайте подивимось.

Найкращі програми Vault для приховування фотографій та файлів

найкращий додаток сховища

1) Сховати сховище

Це чудовий додаток, який розроблений, щоб допомогти вам приховати всі конфіденційні дані зі свого смартфона або планшета. Ви можете захистити свій вміст за допомогою стандартної комбінації PIN-коду / пароля, яка може допомогти у приховуванні речей від ваших друзів та рідних. Якщо ви зазвичай забуваєте про свої паролі, програма допоможе вам відновити пароль електронною поштою, що є зручною функцією. Додаток налічує понад 100 мільйонів користувачів по всьому світу, що свідчить про популярність цієї пропозиції. Окрім приховування фотографій та документів, Vault-Hide також дозволяє приховати чутливі програми від сторонніх очей.

Ви також можете синхронізувати свої дані в хмарі, що може бути зручно при переході на новий пристрій. Ви також можете створити кілька сховищ у цьому додатку і навіть відображати підроблені сховища, щоб обдурити тих, хто регулярно користується вашим телефоном. Це безкоштовний додаток у Google Play Store, але він постачається з рекламою та покупками в додатку.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток сховища

2) Сховати його Pro

Ця програма є головною опорою серед додатків для сховищ у Play Store, існує вже досить давно. Hide It Pro поставляється з досить пристойним користувальницьким інтерфейсом і можливістю приховувати свої фотографії, відео, а також документи. Додаток маскується як повністю функціональний Audio Manager, який може легко пропустити погляд оточуючих, зменшуючи підозру в процесі. Додаток також дозволяє хмарне резервне копіювання всіх файлів у сховищі за додаткову плату (через покупки в додатку).

Ви можете використовувати стандартний пароль / PIN-код або навіть сканер відбитків пальців на телефоні для автентифікації сховища. Якщо ви все ще занадто стурбовані тим, що хтось натрапляє на ваші приховані файли, є також можливість повністю приховати піктограму з ящика програми. Усі ваші файли зашифровані, що є необхідним рівнем безпеки для таких програм. Він також має власний відеоплеєр, що дозволяє відтворювати файли безпосередньо зі сховища. Більше того, програма не відображатиметься у списку ваших останніх програм. Hide it Pro - це безкоштовне завантаження з Play Store. У ньому є оголошення та покупки в додатку. Для використання цієї програми вам знадобиться смартфон або планшет під управлінням Android 4.1 або новішої версії.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток сховища

3) Keepsafe Photo Vault

Це складний додаток для сховищ, призначений насамперед для фотографій та відео. Хоча ви можете скопіювати файли у сховище, файли можна вибрати для видалення з головної галереї, подалі від загального перегляду, але все ще доступні у сховищі. Додаток також підтримує функцію безпечного блокування, що дозволяє негайно заблокувати сховище, коли ви кладете телефон на обличчя. Як і інші додатки сховища, Keepsafe не відображається у списку ваших останніх програм.

Розробник пропонує хмарну послугу зберігання, яка дозволяє синхронізувати приховані файли між кількома пристроями на ваш вибір, для чого потрібно буде придбати в додатку. Ви також можете надіслати фотографії своїм контактам із програми, з можливістю встановити таймер на час видимості фотографії. Начебто зникаючі повідомлення Snapchat та Instagram. Keepsafe, наповнений такими функціями, є досить пристойним додатком і його можна безкоштовно завантажити. На борту є оголошення та покупки в додатку. Додаток сумісний з пристроями під управлінням Android 4.4 та новіших версій. Завдяки понад 50 мільйонам встановлень, Keepsafe користується величезною популярністю серед користувачів Android.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток сховища

4) Неправильний

Ця програма розроблена спеціально для приховування фотографій та відео. Керувати додатком досить просто. Вам просто потрібно відкрити програму, вибрати папки або окремі фотографії та відео, які потрібно сховати, і торкнутися значка замка, щоб сховати їх від очей. Ви також можете приховати фотографії та відео, переглядаючи їх, просто натиснувши кнопку спільного доступу та вибравши Недійсний.

З точки зору безпеки, додаток має можливість фотографувати, коли хтось намагається ввести неправильний пароль кілька разів. Це може мати вирішальне значення під час крадіжки пристрою та може допомогти вам ідентифікувати та потенційно затримати винного. На жаль, програма не дозволяє приховувати документи та інші файли, обмежуючись лише фотографіями та відео. Але якщо це не велика проблема, Vaulty - хороший додаток для смартфона чи планшета. Це безкоштовне завантаження в Play Store, яке постачається з рекламою та покупками в додатку.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток сховища

5) Галерея Сейф

Ця програма може допомогти вам приховати та зашифрувати всі приховані носії, такі як фотографії та відео, захищаючи їх від оточуючих вас, а також від кібератак. Тут є кілька корисних функцій, які можуть допомогти вам уникнути конфіденційних даних від сторонніх очей. Коли ви переглядаєте фотографію чи відео в додатку і розумієте, що до вас хтось наближається, додаток закривається, коли ви швидко струшуєте телефон.

Gallery Vault також має попередження про проникнення, повідомляючи вас, коли хтось намагається відкрити програму без вашого відома. Додаток також підтримує автентифікацію за відбитками пальців для аутентифікації, хоча ця функція наразі обмежена лише пристроями Samsung. Gallery Vault наповнений функціями та безкоштовно завантажується з Google Play Store. Найкращий додаток для сховищ, який підтримується рекламою та покупками в додатках.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.