Як стерти розділ кешу на Samsung Galaxy S9 і які його переваги?

Ваш Samsung Galaxy S9 має складні технічні характеристики, які перетворюються на вражаюче апаратне забезпечення, та функціональне програмне забезпечення. На жаль, це не гарантія того, що ваш пристрій більше не може зіткнутися з проблемами з апаратним забезпеченням чи прошивкою. Що стосується проблем з операційною системою, ви завжди можете скористатися функцією відновлення заводських налаштувань для їх вирішення. Але що, якщо ви вже встановили багато програм і зберегли тони файлів у внутрішню пам’ять телефону? Скидання має бути останнім, що вам слід зробити, і саме тут входить стирання розділу кешу.

Видалити розділ кеш-пам’яті означає видалити всі системні кеші, що зберігаються в каталозі, але це не просто видалення цих файлів. Після видалення розділу телефон завантажиться, а видалені кеші заміняться новими. Отже, якщо у вас є проблеми з телефоном, які спричинені пошкодженими кешами, вони, безсумнівно, будуть виправлені, і ваш телефон знову буде працювати ідеально.

Нижче я перелічу переваги стирання розділу кешу. Але перш ніж йти далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своєї проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S9, оскільки ми вже розглядали більшість часто повідомляваних проблем із телефоном. Ми вже надали рішення деяких проблем, про які повідомляють наші читачі, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас, і якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати".

Переваги очищення розділу кеш-пам'яті у вашому Samsung Galaxy S9

Цей метод часто роблять, коли у користувача виникають проблеми з телефоном, але ми пропонуємо робити це час від часу, щоб переконатися, що всі кеші у вашому телефоні нові та оновлені. Чому? Це через наступні переваги.

Видалення розділу кеш-пам'яті зробить ваш Galaxy S9…

 • Бігайте плавніше
 • Швидше відкривайте програми
 • Уникайте збоїв у прошивці чи апаратному забезпеченні
 • Виправте незначні проблеми, які можуть виникати час від часу
 • Оновіть пам’ять телефону
 • Завантажте успішно, коли він застрягне на логотипі
 • Покращення продуктивності, особливо після оновлення мікропрограми

Тепер, коли ви знаєте загальні переваги стирання розділу кеш-пам'яті у своєму Galaxy S9, ви готові зробити це у своєму телефоні.

Як стерти розділ кешу у вашому Samsung Galaxy S9

Подібно до генерального скидання, вам також потрібно перезавантажити Galaxy S9 до режиму відновлення, щоб отримати доступ до опції стирання розділу кешу. Виконайте ці кроки ...

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby , а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 3. Коли відобразиться логотип Android, відпустіть усі три клавіші.
 4. Повідомлення "Встановлення оновлення системи" відображатиметься протягом 30 - 60 секунд, перш ніж з’являться опції меню відновлення системи Android.
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити розділ стирання кешу .
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити так , і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 8. Коли розділ кешу стирання буде завершено, система перезавантаження тепер буде виділена.
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Ваш телефон займе трохи часу після завантаження розділу кешу з його вмісту, оскільки він відновить або відтворить ці кеші. Не лякайтеся, якщо телефон застрягне на логотипі на хвилину-дві після цього, просто не вимикайте його, щоб те, що було видалено, було успішно замінено. Отже, зачекайте, поки ваш Galaxy S9 стане активним. Не хвилюйтеся, цю процедуру зробити дуже просто і безпечно. Ви не пошкодите свій телефон, просто видаливши розділ кешу.

Я сподіваюся, що ця публікація може допомогти вам так чи інакше. Якщо ви хочете поділитися з нами чимось, ви можете зв’язатися з нами або залишити коментар нижче.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які ви також можете переглянути:

 • Як відновити заводські налаштування або головний скинути Samsung Galaxy S9 (прості кроки)
 • Як виправити новий Samsung Galaxy S9, який не вмикається (прості кроки)