Як виправити Samsung Galaxy S7, який не вмикається, не завантажується та інші проблеми з живленням

 • Дізнайтеся більше про свій #Samsung Galaxy S7 (# GalaxyS7), який не ввімкнеться після оновлення Android 6.0.1 #Marhmallow, та дізнайтеся, як його вирішити.
 • Що робити, якщо ваш Galaxy S7 застряг під час завантаження.
 • Що це означає, якщо екран вашого S7 стає чорним, але синє світло постійно блимає.
 • Що робити, якщо телефон вимкнувся і не ввімкнеться знову після того, як його занурили у воду.

Galaxy-S7 не вмикається при завантаженні

Частіше у телефону, який не вмикається, можуть виникнути проблеми з акумулятором або його обладнанням. Однак у смартфонах є прошивка, яку потрібно враховувати, особливо якщо проблема почалася після оновлення мікропрограми. Це може статися з деякими власниками Samsung Galaxy S7, які повідомили, що їх телефони не реагують, коли вони натискають клавішу живлення.

У цій публікації я відповів на деякі проблеми, пов’язані з енергоспоживанням, про які повідомляли власники Galaxy S7. Перший - про S7, який не ввімкнеться після того, як сам вимкнеться, і за словами власника, проблема почалася після завантаження та встановлення нової прошивки.

Друге питання стосується пристрою, який не може успішно завантажитися. За словами власника, екран телефону стає чорним після логотипу, а це означає, що він застряг між логотипом і головним екраном. Читайте далі, щоб дізнатись більше про ці проблеми та способи їх усунення.

Для тих, хто має інші проблеми з Galaxy S7, обов’язково відвідайте сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже вирішували багато проблем з моменту його випуску. Знайдіть подібні до вашої проблеми та скористайтеся запропонованими нами рішеннями.

Ви також можете зв’язатися з нами, якщо не можете знайти рішення своєї проблеми, заповнивши анкету з питань Android. Надайте нам якомога більше інформації, щоб нам було легше вирішити вашу проблему.

Galaxy S7 вимкнувся і не ввімкнеться після оновлення

Проблема : Привіт. Мій телефон - Galaxy S7. Нещодавно було оновлення, яке я завантажив та встановив. Був у змозі користуватися телефоном протягом декількох днів з моменту оновлення, а потім він сам відключився без будь-якої причини, і тепер він не ввімкнеться знову. Перепробував усе, що тільки пригадую, але телефон просто мертвий. Чи можливо я встановив погане оновлення? Будь ласка, допоможи мені. Дякую! - Юрис

Виправлення неполадок : Привіт Юріс! Ця проблема трапляється постійно, і мені шкода, що ви один із власників, які зіткнулися. Ви можете бути впевнені, що якщо проблема пов’язана з прошивкою через останнє оновлення, ви можете виправити це без допомоги технічного персоналу. З огляду на це, ось що ви можете зробити для усунення несправностей:

Крок 1: Виконайте процедуру примусового перезавантаження

Це виключить можливість того, що ваш телефон не вмикається в тому, що система вийшла з ладу. Коли це трапляється, пристрій не реагує, коли ви натискаєте клавішу живлення, а також не реагує на підключення до зарядного пристрою.

Щоб примусово перезавантажити телефон, натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавіші живлення разом протягом 10 секунд.

Якщо телефон перезавантажується, проблема вирішена, інакше слід перевірити, повністю розряджений акумулятор чи ні.

Крок 2: Підключіть телефон до зарядки та залиште його на 10 хвилин

Якщо акумулятор повністю розряджений, звичайно, телефон не реагує, коли ви натискаєте клавішу живлення. Отже, якщо перший крок не зміг відновити життя телефону, переконайтеся, що акумулятор має достатньо енергії, щоб увімкнути всі компоненти та завантажити всі служби. Підключіть телефон, щоб заряджатись принаймні 10 хвилин, перш ніж намагатись увімкнути його знову.

Якщо проблема все ще не реагує, спробуйте виконати процедуру примусового перезавантаження, поки пристрій заряджається. Якби проблема була спричинена будь-якими іншими факторами, а не апаратною проблемою, вона повинна перезавантажитися.

Крок 3: Спробуйте завантажити телефон у безпечному режимі

Після перших двох кроків і проблема залишається, спробуємо вичерпати всі можливості. Ще один фактор, який також може призвести до цієї проблеми, коли деякі програми виходять з ладу і впливають на загальну продуктивність телефону. Частіше це сторонні програми, які мають тенденцію до злому. Тому завантаження в безпечному режимі - це наступна найбільш логічна процедура, яку слід спробувати, оскільки вона тимчасово відключає всіх сторонніх розробників. Ось як ви завантажуєте Galaxy S7 у безпечному режимі:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Як тільки ви побачите на екрані 'Samsung Galaxy S7', відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезавантаження.
 4. Ви можете звільнити його, коли у нижньому лівому куті екрана з’явиться повідомлення "Безпечний режим".

Крок 4: Спробуйте завантажити пристрій у режимі відновлення

Якщо ваш телефон не може завантажитися в безпечному режимі, спробуємо перевірити, чи може він завантажитися в режим відновлення. У цьому режимі всі апаратні компоненти живляться лише тим, що не є інтерфейсом користувача Android. У разі успіху можна видалити розділ кешу, щоб видалити всі системні кеші. Ось як ...

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Якщо ваш пристрій все ще не завантажується в режимі відновлення, у вас немає іншого вибору, крім як принести його в магазин і перевірити, оскільки це, швидше за все, проблема з апаратним забезпеченням, яка сталася після оновлення.

Galaxy S7 не може успішно завантажитися після незначного оновлення, розгорнутого оператором

Проблема : У мого постачальника послуг було це оновлення, яке ми, абоненти, змушені завантажувати. Коротше кажучи, після оновлення телефон просто не включатиметься на головний екран, як раніше. Екран залишається чорним після логотипу. Я насправді намагався залишити телефон так на кілька годин, думаючи, що він може завантажити все назад, але це не так. Іноді він застряє на логотипі, і бувають випадки, коли він перезавантажується і застряє на одному екрані. Що дає? Чи можете ви пролити світло на це питання? - Джош

Усунення несправностей : частіше за все, коли пристрій застряє під час завантаження після оновлення мікропрограми, це системний кеш, який має деякі проблеми - він може бути пошкоджений. Справа в тому, що нова система все ще може використовувати старий кеш, що може призвести до серйозних проблем, пов’язаних із прошивкою, таких як ця, що зробить ваш пристрій марним. Тому перше, що вам слід зробити, це стерти розділ кешу. Спробуйте дотримуватися вказівок у попередній проблемі, як видалити системний кеш. Після цього телефон може успішно перезавантажитися, і можливо, вам не доведеться продовжувати усунення несправностей. Однак, якщо проблема залишається після витирання розділу кеш-пам'яті, вам слід скинути налаштування телефону, оскільки, можливо, пошкоджено не лише кеш, а й дані. Ось як ...

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.

ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.

 1. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 2. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.

ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.

 1. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 2. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 3. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 4. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 5. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Якщо проблема залишається після скидання, можливо, потрібно буде перевстановити прошивку. Якщо ви знаєте, як це зробити, продовжуйте на свій страх і ризик, інакше нехай технік зробить це за вас.

Екран Galaxy S7 чорний, але сині вогні продовжують блимати так, ніби є повідомлення

Проблема : Сподіваюсь, ви, хлопці, вже стикалися з цією проблемою. Мій телефон - це Galaxy S7, який я купив близько 4 місяців тому. Це міжнародна версія, але її активував один із постачальників у США. Я міг користуватися пристроєм без будь-яких проблем весь час, поки не надійшло оновлення та не почалася проблема. Вже пару днів екран мого телефону чорний, але є це блакитне світло, яке продовжує блимати, як ніби я маю повідомлення. Коли я дзвоню на свій номер, він не дзвонить, а коли заряджаю телефон, він не заряджається. Чи повинен я відправляти його на ремонт чи я можу щось зробити, щоб це виправити? - Мело

Виправлення неполадок : Привіт Мело! Мабуть, це просто збій системи. Це трапляється, коли сама прошивка виходить з ладу. На щастя, цю проблему легко вирішити…

 1. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 2. Утримуючи його, натисніть і утримуйте клавішу живлення та утримуйте їх протягом 10 секунд.

Пристрій перезавантажиться, і проблема виправлена, але якщо вона повториться, створіть резервну копію даних і виконайте скидання.

Galaxy S7, занурений у воду, після цього не ввімкнеться

Проблема : Я став необережним, і мій телефон потрапив у дитячий басейн, але я негайно вибрав його. Через декілька хвилин він вимкнувся, і коли я спробував увімкнути його на екрані мерехтіло кілька секунд, а потім стало чорним. Спробував увімкнути його знову, але він більше не реагує. Це пошкоджено чи щось? Я думав, що цей телефон повинен бути водонепроникним? Чому це сталося божевільним через кілька секунд у воді? Чи можна це виправити? Дякую за ваш час. - Дженніс

Пропозиція : Ей, Дженіс. Очевидно, вода потрапила у ваш телефон і зіпсувала його зсередини. Дозвольте відповісти на одне з ваших запитань ... насправді, Galaxy S7 є водонепроникним і не зовсім водонепроникним. Крім того, є місця, в які може потрапити рідина, наприклад, порт для зарядки, роз'єм для навушників, і між корпусами є простір.

Відповідь на інші ваші запитання цілком очевидна, і єдине, що ви можете для цього зробити зараз, - це дозволити технологіям подбати про це за вас.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.