5 кращих бездротових зарядних пристроїв для Moto G6

Провід. Всі вони дратують - micro-USB та USB Type-C. Провід просто не зручний - і не тільки це, але може бути надзвичайно складно і дорого отримати пристойний, ефективний, який прослужить вам кілька років. Ось чому бездротова зарядка стала настільки популярною - встановіть телефон на бездротову зарядну панель, і зарядка починається негайно - не потрібно возитися з проводами. Мало того, але сьогодні безліч бездротових зарядних пристроїв можуть надзвичайно швидко випити ваші пристрої, особливо якщо ваш пристрій має SoC із підтримкою швидкої зарядки Qualcomm.

Вибір редакції

Нашим улюбленим бездротовим зарядним пристроєм є бездротова зарядна панель Anker потужністю 10 Вт.

Перевірити ціну

ПродуктБрендІм'яЦіна
АнкерAnker Wireless Charger, Qi-Certified Wireless Charging StandПеревірте ціну на Amazon
АнкерБездротовий зарядний пристрій Anker 10 ВтПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Отже, бездротова зарядка надзвичайно зручна, але як же перенести її на телефон, який не має таких можливостей, наприклад, на Moto G6? Все, що вам потрібно, це Qi-ресивер, який потрібно підключити до порту Micro-USB Moto G6, а потім ви можете засунути його під футляр. Однак, коли ви це зробите, які бездротові зарядні пристрої ви підбираєте для Moto G6? Ми зробили для вас багато цієї роботи, показавши вам, які п’ять найкращих бездротових зарядних пристроїв є нижче. Ось наші найкращі вибори.

Бездротова зарядна панель Mophie

І зайнявши п’яте місце, у нас є бездротова зарядна панель Mophie. Mophie вже досить багато займається заряджанням продуктів, тому вони знають, що роблять із цією бездротовою зарядкою. Він може зарядити ваш телефон за пристойними тарифами; однак нам подобається варіант від Mophie - це його надійність. Після цього вам не доведеться купувати ще один бездротовий зарядний пристрій.

Придбайте зараз: Amazon

Belkin Boost Up

І на четвертому місці - Belkin Boost Up. Belkin створив Boost Up у партнерстві з Apple, щоб створити відмінне рішення для бездротової зарядки для багатьох моделей iPhone, які підтримують Qi. Тим не менш, Boost Up також добре працює з багатьма іншими телефонами на ринку, включаючи Moto G6. Зарядка за допомогою дроту все одно набагато швидша в порівнянні з Boost Up, але ви все одно отримаєте пристойні тарифи, не кажучи вже про кількість запобіжних заходів щодо заряджання, вбудованих прямо в схему.

Придбайте зараз: Amazon

Підставка для бездротового заряджання Samsung Fast Charge

І третім у нашому списку є власний бездротовий зарядний пристрій Samsung - підставка для бездротової зарядки Fast Charge. Існує багато бездротових бездротових зарядних пристроїв, і саме тому Samsung тут зробив преміум-варіант. Це одне з найкращих, що можна придбати сьогодні - саме там, разом із Mophie, Samsung вклав у це преміальну конструкцію, яку важко обіграти. Бездротовий зарядний пристрій зовсім не дешевий, і на нього можна покластися протягом багатьох років. Після того, як ви спочатку встановили зарядний пристрій, вам більше ніколи не доведеться мати справу з проводами. І, як можна було очікувати, є декілька запобіжників заряджання, вбудованих безпосередньо в схему.

Придбайте зараз: Amazon

Підставка для бездротового зарядного пристрою Anker

Ми зайняли друге місце в нашому списку, і у нас є підставка для бездротового зарядного пристрою Anker. Не хочете витрачати занадто багато на бездротовий зарядний пристрій, але все ж хочете переконатися, що ви отримуєте чудову якість? Тоді цей варіант від Anker буде прямо у вас в рубці - він буде заряджати ваш телефон трохи повільніше, ніж, скажімо, підставка для бездротової зарядки Samsung Fast Charge, але важко скаржитися на щось таке доступне. Приємним у цьому є те, що він є підставкою, тому керувати сповіщеннями та телефонними дзвінками легко, не перериваючи зарядку.

Придбайте зараз: Amazon

Швидкий бездротовий зарядний пристрій Anker

Anker також пропонує досить дешевий та преміальний бездротовий зарядний пристрій у традиційному профілі "колодки". Це Anker Fast Wireless Charger - налаштуйте свій Moto G6 на цього поганого хлопчика, і зарядка відбуватиметься дуже швидкими темпами. На додаток до своїх лінійних можливостей заряджання, швидкий бездротовий зарядний пристрій Anker - це один з елегантніших варіантів на ринку зараз. Він підійде до будь-якого стилю будинку чи офісу. Нарешті, кілька схем вбудовано в схему, щоб захистити ваш Moto G6 від перезарядки, стрибків напруги тощо.

Придбайте зараз: Amazon

Вирок

Отже, ми показали вам п’ять найкращих бездротових зарядних пристроїв, які ви можете вибрати для Moto G6. Будь-яка з них буде працювати добре, якщо у вас підключений Qi-приймач до вашого пристрою. Однак якщо ви хочете придбати бездротовий зарядний пристрій, який прослужить вам довгий час, швидким бездротовим зарядним пристроєм Samsung - це шлях сюди, або навіть швидким бездротовим зарядним пристроєм Anker, якщо у вас бюджет.

У вас є улюблений бездротовий зарядний пристрій для Moto G6? Повідомте нас, що це таке, у розділі коментарів нижче - ми б раді почути від вас!

ПродуктБрендІм'яЦіна
АнкерAnker Wireless Charger, Qi-Certified Wireless Charging StandПеревірте ціну на Amazon
АнкерБездротовий зарядний пристрій Anker 10 ВтПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію за продаж, якщо ви купуєте товари за нашими посиланнями. Вивчайте більше.