Що робити, якщо Galaxy Note8 не заряджається швидко [посібник з усунення несправностей]

В даний час зростає кількість користувачів Android, які звертаються до нас щодо проблеми швидкої зарядки на своєму # GalaxyNote8. Цей пост з усунення несправностей дасть відповідь, що, сподіваємось, ви знайдете цей матеріал корисним.

М'який скидання

Протягом багатьох років підтримки пристроїв Android ми спостерігали багато проблем або незначні помилки, виправлені простим перезапуском пристрою. Деякі помилки зазвичай пов’язані з поточним сеансом операційної системи, а це означає, що вони не можуть продовжувати працювати після переривання Android. Зазвичай це причина, через яку помилки іноді не можуть повернутися після перезапуску пристрою. Причиною вашої проблеми може бути також незначна помилка в ОС, тому, якщо ви не намагалися скинути програмне забезпечення Note8, зараз саме час зробити це. Щоб зробити м’який скидання на Note8:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Потім натисніть і утримуйте клавішу живлення, одночасно утримуючи кнопку гучності.
 3. Тримайте натиснутою обидві клавіші протягом 10 секунд або більше.

Хоча ми наполягаємо на тому, щоб ви перезапустили Note8 прямо зараз, насправді є гарною ідеєю регулярно перезавантажувати пристрій. Переконайтеся, що перезапускаєте Note8 раз на кілька днів, щоб мінімізувати помилки.

Функція швидкої зарядки може зупинитися з ряду причин. Якщо програмне скидання не допоможе вирішити поточну проблему швидкої зарядки, виконайте наведені нижче рекомендації для її вирішення.

Рішення No1: Перевірте, чи ввімкнено швидку зарядку

Хоча швидку зарядку ввімкнено за замовчуванням, існує ймовірність того, що ви помилково вимкнули її десь до того, як помітили проблему. Також можливо, що з будь-якої причини зловмисна програма вплинула на неї, тому добре, якщо ви зможете перевірити стан швидкої зарядки. Перевіряти:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Обслуговування пристрою.
 3. Торкніться Акумулятор.
 4. Торкніться Додаткові налаштування та увімкніть Швидка зарядка кабелю

Рішення No2: Використовуйте відомі робочі аксесуари для зарядки

Функція швидкого заряджання на Note8 є власною технологією, розробленою Samsung, тому вона може не працювати належним чином або взагалі, якщо аксесуар для зарядки, який ви використовуєте, не відповідає певним параметрам. В ідеалі, ви повинні використовувати лише зарядний кабель та адаптер, що постачаються з вашим Note8. Якщо ви так, то подумайте про використання іншого комплекту зарядного кабелю та адаптера Samsung для Note8 і переконайтеся, що це вирішить проблему. Ми пропонуємо зробити те ж саме, якщо ви використовуєте кабель та адаптер після продажу.

Якщо ви не хочете відразу вкладати гроші в новий кабель і зарядний пристрій Samsung, позичте відомий робочий комплект у друга або спробуйте швидко зарядити його в магазині Samsung.

Рішення No3: Спробуйте вимкнути екран під час заряджання

Існує значна різниця в швидкості, коли ви використовуєте пристрій під час заряджання та коли ви вимикаєте екран або сам пристрій. Можливо, ваш Note8 може насправді виконувати швидку зарядку, але якщо ви продовжуєте використовувати його, поки він поповнює заряд акумулятора, може бути багато програм або служб, які працюють одночасно, що так сильно розряджає акумулятор, уповільнюючи темп зарядки до цівки. Щоб перевірити, подумайте про те, щоб вимкнути екран або телефон і перевірити, чи все одно він заряджається швидше. Якщо це так, то наша здогадка правильна. Відтепер переконайтеся, що телефон або екран вимкнено, щоб швидка зарядка працювала.

Рішення No4: заряджайте в безпечному режимі

Якщо ви, як правило, авантюристичні, коли справа стосується додатків, можливо, настане час, коли ви встановите погану програму. Неправдиві або погано закодовані програми є реальністю в сучасному середовищі Android, і якщо ви не вживете додаткових запобіжних заходів щодо того, які програми додавати, завжди є ймовірність того, що одна з ваших програм погана. На ваше щастя, існує простий спосіб перевірити.

Безпечний режим - це хороший інструмент, щоб дізнатися, чи перешкоджає програма чи програми Android. По суті, це працює, блокуючи сторонні програми, додані вами після першого налаштування пристрою, і дозволяючи працювати лише попередньо встановленим програмам. Отже, якщо швидка зарядка працює в безпечному режимі, але не при повторному запуску пристрою в нормальному режимі, ви можете зробити ставку на те, що винна одна з програм.

Щоб перевести Note8 у безпечний режим:

 1. Вимкніть телефон. Для цього натисніть і утримуйте кнопку живлення та торкніться Вимкнення.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку живлення, щоб перезавантажити телефон.
 3. Коли на екрані з’явиться логотип Samsung, відпустіть кнопку живлення, а потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки телефон не завершить перезапуск.
 5. Логотип безпечного режиму з’явиться внизу ліворуч на екрані, коли це активовано. Переконайтеся, що ви перевірили проблему, зарядившись у безпечному режимі.

Якщо ми підозрюємо, що винна стороння програма, ви зможете швидко заряджатись у звичайному режимі, але не в звичайному. Якщо це так, вам потрібно визначити, у чому полягає проблема, виконавши такі дії:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Якщо швидка зарядка працює в безпечному режимі, видаліть програму, яка, на вашу думку, може спричинити проблему.
 4. Перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо проблема повертається, повторіть кроки 1-4.

Рішення No5: Встановіть оновлення системи

Деякі помилки можна виправити лише шляхом внесення змін кодування в прошивку і нічого іншого. Незважаючи на те, що у нас немає інструменту, який би знав, чи причина, через яку швидка зарядка вашого Note8 перестала працювати, насправді немає інших вагомих причин, щоб пропустити оновлення системи. Переконайтеся, що вручну перевіряєте наявність оновлень у розділі " Налаштування"> "Оновлення програмного забезпечення", щоб перевірити, чи є на даний момент доступне оновлення для вашого Note8.

Рішення №6: Перевірте зарядний пристрій на наявність води чи рідини

За дизайном ваш Note8 не заряджається, якщо виявляє воду, рідину або вологу в зарядному отворі. Ми також знаємо, що деякі користувачі Note8 та S8 раніше стикалися з проблемами швидкої зарядки, коли порт зарядки їх пристрою був вологим. Якщо ви нещодавно піднесли пристрій до води, спочатку подумайте про сушку зарядного отвору.

Вода природним чином випаровується сама, але якщо ви думаєте, що порт вологий, ви можете спробувати допомогти природі пришвидшити процес випаровування, поставивши пристрій поблизу джерела тепла, наприклад, задньої панелі телевізора чи комп’ютера. Намагайтеся не виставляти телефон поблизу прямого джерела тепла, однак це може пошкодити чутливі до нагрівання компоненти материнської плати. Якщо ви впевнені, що в порту є вода або рідина, не використовуйте фен або балон із стисненим повітрям. Пам'ятайте, ваш Note8 не є водонепроникним, і технологія водостійкості, яку він використовує, часто виходить з ладу навіть при звичайному використанні. Щоб запобігти пошкодженню водою, намагайтеся не створювати ситуацій, коли вода може проштовхуватися всередину.

Рішення No7: Скиньте налаштування

На функцію швидкої зарядки може впливати неправильна конфігурація програмного забезпечення. Щоб переконатися, що ваш Note8 має правильні налаштування, ви можете скинути всі налаштування, виконавши такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Загальне управління.
 3. Натисніть Скинути.
 4. Торкніться Скинути налаштування.
 5. Натисніть кнопку RESET SETTINGS.
 6. Перезапустіть S9 і перевірте наявність проблеми.

Рішення No8: Скиньте налаштування програми

Деякі користувачі Note8 змогли успішно виправити проблему швидкої зарядки на своєму пристрої, просто скинувши налаштування програми. Цей процес гарантує, що всі стандартні, але критично важливі програми та служби (і системні програми) не будуть вимкнені. Деякі програми або служби можуть вимкнути інші програми чи послуги, тому добре, якщо ви зможете повернути їх усі до стандартних значень. Скидання налаштувань програми матиме такі наслідки:

 • знову вмикає раніше вимкнені програми та послуги
 • скидає програми за замовчуванням для дій
 • вимикає фонові обмеження даних для програм
 • повернути дозволи програми за замовчуванням
 • розблокувати сповіщення програми

Щоб скинути налаштування програми на S9:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Торкніться значка "Більше налаштувань" (із трьома крапками) у верхньому правому куті.
 4. Торкніться Скинути налаштування програми.

Рішення No9: Скидання до заводських налаштувань

Останнє, що ви можете зробити, - відновити заводські налаштування призначено для вирішення будь-якої тривалої можливості того, що проблема може бути пов’язана із програмним забезпеченням. Якщо ви ще не пробували, ось як це зробити:

 1. Створіть резервну копію своїх особистих даних, щоб уникнути їх втрати.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Зверніться до служби підтримки Samsung

Якщо жодне з наведених вище рішень не допоможе вирішити проблему, можна припустити, що за цим стоїть апаратна несправність. Це може бути поганий зарядний порт, мікросхема управління живленням або будь-яка інша невідома проблема з обладнанням. Щоб знати, що це таке, потрібно дозволити Samsung взяти телефон на ремонт.