3 безкоштовні додатки для другого телефонного номера, які потрібно додати на телефон Android

Одного смартфона більш ніж достатньо, щоб ви відчували себе бідною нянею, але наявність найкращого додатка для другого телефонного номера розширить зручність використання. Ви повинні годувати його, звертати увагу на кожен звук, який він видає, і постійно зберігати його в безпеці та захисті. Отже, коли ви вирішили, що вам потрібна друга телефонна лінія (можливо, щоб розділити ваше професійне та приватне життя), ви цілком твердо вирішили знайти краще рішення, ніж другий смартфон. Ми не тільки розуміємо, звідки ви родом, але ми також маємо рішення, яке ви шукаєте.

Безкоштовний додаток другого телефонного номера для додавання на телефон Android

найкращий додаток для другого телефонного номера

1) Google Voice

Google Voice, заснований Google ще в 2009 році, - це безкоштовна телефонна послуга, доступна для всіх клієнтів США. Послуга надає вам номер телефону, який ви можете використовувати для телефонних дзвінків та текстових повідомлень, доступних міжнародних дзвінків, голосової пошти та переадресації дзвінків.

Вся діяльність синхронізується в Інтернеті та доступна через веб-додаток або додаток для смартфона. Деякі з найцікавіших функцій Google Voice включають безкоштовні транскрипції голосової пошти, можливість налаштування персоналізованих привітань на основі номера дзвінка або підтримку групових чатів із фотографіями.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для другого телефонного номера

2) Бічна лінія

Незважаючи на привабливу ціну Google Voice, яка дорівнює нулю доларів, бізнес, фрілансери та підприємці мають великий попит на послуги альтернативної телефонії. Хтось стурбований помітною відсутністю оновлень, які Google Voice отримував протягом багатьох років, хтось хоче отримати більше функцій, а хтось просто ніколи не вдарився про це завдяки Google Voice.

Sideline - це, мабуть, найбільш рекомендований додаток другого числа для Android, і легко зрозуміти, чому. Базова версія безкоштовна, проте вона має багато корисних функцій та полірованого інтерфейсу користувача. Sideline дозволяє перенести ваш існуючий номер і вибрати будь-який код міста, який ви хочете. Текстові повідомлення безкоштовні, як і користувацькі привітання голосової пошти та переадресація голосової пошти. Вартість дзвінка визначається вашим тарифом оператора, а міжнародні дзвінки в понад 165 країн коштують 15 доларів на місяць за користувача. Інші функції, такі як автоматичне обслуговування, інтеграція Salesforce, голосова пошта в текст та інші, доступні як покупки в додатку.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для другого телефонного номера

3) Муха

Flyp може бути молодим додатком, але це вже робить величезні хвилі. Його дві найбільші визначні пам'ятки - це можливість мати до 5 телефонних номерів на одному пристрої та той факт, що ви можете безкоштовно телефонувати та надсилати текстові повідомлення та телефони Flyp у більш ніж 15 країнах. Компанії, які витрачають багато грошей на внутрішнє спілкування, можуть заощадити невеликий стан і при цьому легко підтримувати зв’язок із зовнішнім світом.

Ви можете спробувати Flyp протягом 7 днів, перш ніж він скаже вам придбати необмежений тариф. На сьогоднішній день з клієнтів США платять 7,99 доларів США за щомісячних абонентів або 79,99 доларів США за щорічних абонентів. До необмеженого плану Flyp входять необмежені дзвінки та текстові повідомлення, налаштування голосової пошти та користувацькі коди регіонів.

Завантажте зараз: тут

Отримайте смартфон з двома SIM-картами з найкращим додатком для другого телефонного номера

Іноді на вас накладають другий номер у вигляді додаткової SIM-картки. Хоча теоретично можливо використовувати номер, пов’язаний із SIM-карткою, із описаними вище програмами, нескінченно зручніше мати можливість використовувати його поряд із основною SIM-карткою.

Смартфони з двома SIM-картами можуть робити саме це, і вони з кожним роком стають все популярнішими. Азіатські виробники смартфонів рідко випускають пристрої без цієї функції, оскільки вони знають, що це не матиме жодних шансів на місцевому ринку. Західні клієнти, схоже, справді насолоджуються смартфонами з двома SIM-картами, що спонукає виробників випускати більше таких пристроїв.

І не думайте, що лише смартфони високого класу мають слоти для двох SIM-карт. Наприклад, нещодавно випущений Xiaomi Redmi Note 4 коштував приблизно близько 200 доларів, однак він має екран Full HD, високоякісний процесор і графічний процесор, чудову камеру і, звичайно, два слоти для SIM-карт.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.