Як перезапустити заморожений Samsung Galaxy S8 Plus (прості кроки)

Замерзлий Samsung Galaxy S8 Plus може бути ознакою незначної проблеми або складної апаратної проблеми. Вам потрібно щось зробити, щоб мати змогу дізнатись, що насправді стосується вашого телефону. Якщо ви є власником цього телефону і нещодавно стикалися з подібною проблемою, вам доведеться вирішити цю проблему, оскільки ви завжди маєте змогу її виправити.

У цій публікації я розповім вам про усунення несправностей вашого Galaxy S8 Plus, який замерз або більше не відповідає. Проблема може здатися дуже складною проблемою з прошивкою чи обладнанням, але насправді і, виходячи з нашого досвіду, це не так. Ну, було кілька випадків, коли ми стикалися з тим, що проблема була спричинена фізичним збитком, але поки ви знаєте, що ваш телефон не зазнав будь-якої сили, яка може призвести до фізичної шкоди, тоді ми дотримуємось припущення, що це це лише незначна проблема.

Перш ніж ми приступимо до усунення несправностей, якщо ви шукаєте рішення іншої проблеми, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим телефоном. Перегляньте сторінку, щоб знайти найкраще для вас рішення. Якщо після цього вам все ще потрібна наша допомога, зв’яжіться з нами через нашу анкету з питань Android.

Як розморозити заморожений Galaxy S8 Plus

Коли ваш телефон раптово зависає без видимих ​​причин або причин, перше, що ви повинні припустити, це те, що прошивка аварійно завершила роботу. Це найпоширеніша причина, чому телефони Android, навіть такі преміум-класу, як ваш S8 Plus, можуть перестати реагувати в будь-який час доби. На щастя, існує простий спосіб змусити його знову відповісти - перезапуск.

Перше рішення: примусова перезавантаження

Це правильно! Повторний запуск може вирішити цю проблему, але це не просто звичайна перезавантаження, тому що ваш телефон не реагуватиме незалежно від того, як довго ви натискаєте та утримуєте клавішу живлення. Що вам потрібно зробити, це примусове перезавантаження, що еквівалентно процедурі витягування батареї. Це найефективніший метод виправлення збоїв мікропрограми або будь-яких незначних системних проблем. Ось як ви це робите:

 • Натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 10 секунд або більше.

У разі успіху телефон може перезавантажитися нормально. Однак, якщо ваш телефон все ще не реагує, зробіть це ще пару раз, або ви можете спробувати це.

 1. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Потім натисніть і утримуйте клавішу живлення, одночасно утримуючи кнопку гучності.
 3. Тримайте натиснутою обидві клавіші протягом 10 секунд або більше.

Друга процедура в основному така ж, як і при першій, тому що ми переконуємось, що ви натискаєте клавішу живлення після зменшення гучності, оскільки в іншому випадку подібні результати не дадуть.

Однак, якщо ваш Galaxy S8 Plus все ще не реагує на це, перейдіть до наступного рішення.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Galaxy S8 Plus застряг у циклі завантаження, Android не завантажується та зависає під час встановлення оновлень
 • Що робити з вашим Samsung Galaxy S8 Plus, який працює так повільно і мляво при відкритті програм [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити свій Samsung Galaxy S8 Plus, який постійно відображає помилку “На жаль, мої файли зупинились” [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити ваш Samsung Galaxy S8 Plus, який постійно відображає помилку “На жаль, налаштування зупинено” [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, якщо ваш новий Samsung Galaxy S8 Plus відчуває чорний екран смерті [Посібник з усунення несправностей]

Друге рішення: заряд і примусовий перезапуск

Після першого рішення, а телефон все ще не реагує, можливо, акумулятор розрядився. Розряд акумулятора насправді не є проблемою, але справа в тому, що якщо обладнання та прошивка не були належним чином вимкнені, оскільки ви користувались телефоном, коли заряд акумулятора закінчився, це може призвести до збою системи, а потім ви додасте факт що акумулятор розряджений. Звичайно, коли телефон виходить з ладу, він не реагує на звичайну процедуру перезавантаження, тому вам дійсно потрібно виконати перше рішення, але тоді, якщо заряд акумулятора розрядиться, пристрій все одно не реагуватиме. Щоб вирішити цю проблему, ось що ви повинні зробити:

 1. Підключіть зарядний пристрій до робочої розетки. Обов’язково використовувати дротовий зарядний пристрій.
 2. За допомогою оригінального кабелю живлення / передачі даних підключіть телефон до зарядного пристрою.
 3. Незалежно від того, показує телефон, що він заряджається чи ні, залиште його підключеним до зарядного пристрою на 10 хвилин і більше.
 4. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 5. Потім натисніть і утримуйте клавішу живлення, одночасно утримуючи кнопку гучності.
 6. Тримайте натиснутою обидві клавіші протягом 10 секунд або більше.

Якщо проблема виникла через збій системи, тоді будь-яке з двох рішень буде працювати, і ви зможете змусити телефон знову відповісти. Однак, якщо проблема не зникне після цього, спробуйте запустити телефон у режимі відновлення, і якщо це вдалося, спробуйте спочатку стерти розділ кешу та виконати генеральний скидання. Але ви повинні знати, що якщо телефон завантажується в режимі відновлення, ви вже можете вважати проблему виправленою, оскільки телефон уже запустився. Але ось як ви завантажуєте S8 Plus у режимі відновлення та виконуєте генеральний скидання:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby , а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 2. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 3. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 4. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 5. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 7. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Я сподіваюся, що ми так чи інакше змогли допомогти вам. Якщо у вас є інші проблеми, якими ви хочете поділитися з нами, не соромтеся зв’язуватися з нами або залишити коментар нижче.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Дописи, які ви також хотіли б прочитати:

 • Як виправити ваш Samsung Galaxy S8 Plus, який постійно відображає помилку “На жаль, налаштування зупинено” [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити свій Samsung Galaxy S8 Plus, який тепер працює повільно через місяць використання [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, якщо ваш новий Samsung Galaxy S8 Plus відчуває чорний екран смерті [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy S8 Plus постійно відстає і відображає помилку "На жаль, налаштування зупинено" [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy S8 Plus застряє на логотипі під час запуску [Посібник з усунення несправностей]