Samsung Galaxy S4 не може підключитися до проблеми Wi-Fi та інших пов’язаних проблем

Смартфон - це один з найкращих портативних пристроїв, який можна взяти з собою, щоб залишатися на зв'язку з Інтернетом. Якщо ви знаходитесь у своїй улюбленій кав'ярні, ви можете взяти, наприклад, # Samsung Galaxy # S4 і підключитися до його мережі Wi-Fi. Потім ви можете перевірити свою електронну пошту або оновити свої соціальні мережі після підключення. Однак бувають випадки, коли ваш телефон не може підключитися до Інтернету через проблему з підключенням. Саме цим ми займемося сьогодні, коли ми маємо справу з Galaxy S4, який не може підключитися до проблеми Wi-Fi та інших пов’язаних проблем.

Samsung Galaxy S4

Якщо у вас є Samsung Galaxy S4 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S4 не вдається підключитися до Wi-Fi

Проблема: я не можу підключитися до Wi-Fi незалежно від того, де я перебуваю. навіть коли я вмикаю wifi, він насправді ніколи не вмикається повністю. я перезапустив телефон, вимкнув його, вийняв акумулятор і знову увімкнув. я все ще не можу змусити його підключитися до wifi

Рішення: Значок Wi-Fi стає зеленим, а потім сірим? Якщо це станеться, це може бути проблемою з обладнанням. Спробуйте спочатку зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування. Після перезавантаження ще нічого не встановлюйте на пристрій. Спочатку слід перевірити, чи можна ввімкнути Wi-Fi. Якщо він не вмикається, це, швидше за все, апаратна проблема. Якщо це так, тоді я пропоную перевірити ваш телефон в авторизованому сервісному центрі. Це може бути пошкоджено або мікросхему Wi-Fi / Bluetooth, або конденсатор Wi-Fi Bluetooth.

S4 Wi-Fi та Bluetooth не вмикаються

Проблема: Мій wifi не вмикається, я намагаюсь його увімкнути, телефон на хвилину думає, а потім відображає wifi як вимкнений. Мій синій зуб теж робить те саме. Я кілька разів скидав телефон до заводських налаштувань, пробував безпечний режим, все ще та сама проблема. Будь ласка, допоможіть!!!!

Рішення: На жаль, ця проблема схожа на апаратну проблему. Wi-Fi та Bluetooth вашого телефону обробляються однією мікросхемою та одним конденсатором. Оскільки у вас проблема з обома функціями, то несправна або мікросхема, або конденсатор. Я пропоную перевірити ваш телефон в авторизованому сервісному центрі, щоб визначити точну причину цієї проблеми.

S4 Автоматичне підключення до Wi-Fi Варіант відсутній

Проблема: Привіт. У мене є Samsung Galaxy S4 mini GT-I9195 Android версії 4.4.2. Деякий час у мене проблема втрати пароля WIFI. Я був радий знайти рішення у вашій статті про це: //thedroidguy.com/2013/08/galaxy-s4-asks-for-wifi-password-every-time-wifi-turns-itself-off-automatically-70074 . Однак на моєму телефоні на екрані WIFI> Додатково параметр «автопідключення» просто не відображається. Будь-які ідеї?

Вирішення: Ваш телефон все ще працює на своєму програмному забезпеченні? Якщо це так, спробуйте оновити програмне забезпечення телефону до останньої версії, а потім перевірте, чи з’являється параметр автоматичного підключення в налаштуваннях Wi-Fi.

Вам також слід зробити резервну копію даних телефону, після чого виконати заводські скидання. Після скидання перевірте можливість автоматичного підключення.

S4 не відкриє сторінку входу в Wi-Fi

Проблема: Мій s4 не відкриє мою працюючу сторінку входу в Wi-Fi, він підключається до Wi-Fi, але просто не відкриє сторінку входу або дозволить мені перейти до неї вручну. Єдине, що змінилося, так це те, що я нещодавно оновився до 5.0.1. Кожен інший Wi-Fi чудовий, просто не з цим порталом.

Рішення: Спробуйте забути з’єднання Wi-Fi, а потім знову під’єднайтеся до нього. Якщо проблема не зникає, виконайте кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

  • Витріть розділ кешу телефону з режиму відновлення. Це призведе до видалення тимчасових даних, збережених у вашому телефоні, які в разі пошкодження можуть спричинити цю проблему.
  • Увімкніть телефон у безпечному режимі, а потім перевірте, чи не виникає проблема. Іноді додаток, який ви завантажили, може спричинити цю проблему. Ось як ви перевіряєте, чи це так. Якщо ви можете підключитися до робочого Wi-Fi у цьому режимі, проблема може бути спричинена додатком. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.
  • Скиньте заводські налаштування. Це поверне ваш телефон до початкового стану. Перед цим виконайте резервну копію даних телефону.

Веб-сторінка S4 ніколи не завантажується повністю

Проблема: Коли я переходжу на веб-сторінку, вона ніколи не завантажується повністю (синя смужка зупиняється на 90%). Потім відкриється вікно помилки із вказівкою «Вкладка зірвана», сторінка перезавантаження. Я натискаю перезавантажити, і повторюється те саме.

Рішення: Схоже, це може бути проблемою, пов’язаною з веб-переглядачем. Спробуйте очистити кеш-пам’ять та дані браузера, яким ви користуєтеся, а потім перевірте, чи проблема все ще не виникає.

S4 Mobile Data включається автоматично

Проблема: У моєї дочки проблема з включенням мобільних даних, ми перепробували все, чи може це бути вірусом? Будь ласка, допоможіть, тому що це вичерпує весь її передплачений кредит і коштує нам цілого стану і спасибі заздалегідь

Рішення. Існує ймовірність, що додаток, встановлений у телефоні, спричиняє таку поведінку. Спробуйте запустити телефон у безпечному режимі, а потім спостерігайте, чи проблема виникає в цьому режимі. Якщо цього не сталося, це, швидше за все, спричинено додатком. Дізнайтеся, що це за програма, і видаліть її.

Якщо проблема не зникає навіть у безпечному режимі, я пропоную вам зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування.

S4 не підключається до 3G

Проблема: Після відновлення заводських налаштувань через повну внутрішню пам’ять 3g перестав працювати! Значок стає зеленим, але мобільний не підключається, а мобільний також не отримує повідомлення про конфігурацію від оператора. Перш ніж повідомлення прийшло негайно. З'єднання налаштовано добре вручну, і сим-карта працює в 3g із моєю старою galaxy s3 mini. Дякую

Рішення. Оскільки ви можете підключитися до мобільних даних, коли SIM-карту передано на інший пристрій, ми можемо усунути будь-які проблеми, пов’язані з обліковим записом або мережевим сигналом, які можуть спричинити цю проблему. Найімовірнішою причиною цього є те, що налаштування APN вашого телефону не збігаються з тими, якими користується ваша мережа. Я пропоную вам порівняти налаштування APN телефону з тими, які використовує ваша мережа, а потім внести необхідні зміни, якщо це потрібно.

S4 Wi-Fi продовжує запитувати пароль

Проблема: Мій Wi-Fi продовжує запитувати пароль знову і знову. Я хотів би долучити кілька знімків екрана налаштувань розширених налаштувань WiFi.

Рішення: Спробуйте забути з’єднання Wi-Fi, а потім знову під’єднайтеся до нього. Якщо це не допомогло, перезапустіть телефон і маршрутизатор. Спробуйте підключитися до мережі Wi-Fi ще раз, перевірте, чи проблема все ще виникає. Якщо це сталося, запустіть телефон у режимі відновлення, а потім протріть його розділ кешу. Це видаляє тимчасові дані, збережені у вашому телефоні, які можуть спричинити проблему. Спробуйте також підключити телефон до іншої мережі Wi-Fi, щоб перевірити, чи не проблема викликана маршрутизатором, до якого ви намагаєтесь підключитися.

Якщо вищевказані кроки з усунення несправностей не вдаються, то я пропоную вам зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування.

S4 не може отримати доступ до Wi-Fi

Проблема: У мене є два з цих телефонів. На даний момент вони заблоковані, поки я не сплачу рахунок. Мені сказали, що я все ще можу використовувати ці телефони лише як Wi-Fi. Я планую використовувати їх для завантаження музики або подкастів. Однак ... незалежно від того, що я роблю ... я не можу отримати доступ до жодної служби wifi. Як я можу користуватися цими телефонами? Я не можу знайти в Інтернеті нічого, що мені допомагає. Дякую.

Рішення: Обов’язково увімкніть перемикач Wi-Fi на телефоні, а потім дайте йому просканувати будь-яку доступну мережу. Якщо у списку ви бачите свою мережу, підключіться до неї. Можливо, вам доведеться ввести пароль мережі. Після підключення телефон повинен мати можливість підключення до Інтернету.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами, використовуючи цю форму. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.