Як виправити проблеми з Wi-Fi комутатором Nintendo | не вдається підключитися, знайти мережу

Чи виникають у вас проблеми з Wi-Fi на консолі Nintendo Switch? Якщо ви це зробите, вам пощастить, оскільки ця стаття допоможе вам усунути неполадки, які ви можете зробити.

Деякі загальні сценарії Wi-Fi, з якими можуть зіткнутися деякі геймери, включають консоль:

 • не вдається вийти в Інтернет
 • не вдалося знайти бездротову мережу
 • може шукати бездротові мережі, але не може знайти вашу конкретну мережу wifi

У цій консолі може виникнути багато інших проблем з Wi-Fi, тому те, що ми пропонуємо в цій публікації, є загальними рішеннями для всіх них. Сподіваємось, ця стаття вам стане в нагоді.

Причини проблем із Wi-Fi на комутаторі Nintendo

Проблеми з Wi-Fi можуть бути спричинені широким колом факторів. У цій статті про усунення несправностей ми покажемо вам різні кроки, які ви можете зробити, щоб вирішити багато проблем із Wi-Fi на цьому пристрої.

Незначні помилки.

Деякі помилки можуть виникнути, якщо ви використовуєте консоль без зупинок протягом декількох днів. Переконайтеся, що час від часу перезапускаєте його. Для цього просто натисніть кнопку живлення протягом приблизно 3 секунд, виберіть Параметри живлення та виконайте перезапуск .

Тимчасові збої в мережі.

Подібно до вашої консолі, маршрутизатори або будь-яке інше мережеве обладнання можуть створювати незначні помилки, якщо вони працюють протягом тривалого періоду. Переконайтеся, що перезавантажили маршрутизатор або модем, або те й інше, якщо у вас і надалі виникають проблеми з Wi-Fi на комутаторі Nintendo.

Проблеми з маршрутизатором.

Деякі проблеми з маршрутизатором можуть впливати на підключені до нього пристрої. Можливо, вам доведеться виконати певні кроки з усунення несправностей маршрутизатора, щоб усунути можливі причини. Деякі з цих питань маршрутизатора згадані нижче.

Слабкий сигнал або перешкоди.

Якщо ваш комутатор знаходиться далеко від маршрутизатора або якщо сигнал Wi-Fi отримує слабкий, можливо, він не зможе підтримувати зв’язок. Спробуйте підійти ближче до маршрутизатора і перевірте, чи це вирішить проблему.

Втручання сигналу також може вплинути на роботу консолі з маршрутизатором. Металеві предмети або інші електронні пристрої можуть перешкоджати бездротовим сигналам у вашому домі. Відсуньте такі предмети, як картотеки, акваріум, бездротові телефони, шнури живлення та інші бездротові пристрої, і подивіться, чи це покращить ситуацію. Якщо можливо, вимкніть усі бездротові пристрої вдома та від’єднайте їх від маршрутизатора. Потім підключіть свою консоль Nintendo Switch окремо до маршрутизатора і перевірте, чи це вирішить проблему.

Проблеми з програмним забезпеченням.

На вашій консолі може бути проблема з програмним забезпеченням, яка впливає на функціональність Wi-Fi. Якщо рішення в цій статті взагалі не допоможуть, спробуйте стерти пристрій за допомогою заводських налаштувань.

Вирішення проблем з Wi-Fi на консолі Nintendo Switch

Потрібний час: 15 хвилин

Ви хочете виконати набір кроків з усунення несправностей, щоб вирішити проблему з Wi-Fi. Дізнайтеся, що це за кроки нижче.

 1. Перезапустіть консоль Nintendo Switch.

  Натисніть кнопку живлення протягом приблизно 3 секунд, оберіть Параметри живлення та виконайте перезапуск .

 2. Цикл живлення мережі.

  Відключіть ваш модем або маршрутизатор (якщо він відокремлений від модему) від розетки приблизно на 30 секунд. Переконайтесь, що індикатори маршрутизатора стабільно працюють, перш ніж намагатися підключити комутатор Nintendo.

 3. Спробуйте використовувати діапазон 5 ГГц.

  Якщо ваш маршрутизатор має дводіапазонну здатність, тобто він може транслювати сигнали Wi-Fi як на 2,4 ГГц, так і на 5 ГГц, спробуйте використати останні. Консолі Nintendo Switch можуть працювати з будь-якими діапазонами, але спробуйте використовувати 5 ГГц і перевірте, чи це буде працювати. Багато бездротових пристроїв за замовчуванням налаштовано на підключення до частоти 2,4 ГГц, тому в цій смузі можуть виникати перешкоди сигналу. Переміщення вашого Nintendo на менш переповнений діапазон 5 ГГц може зробити для вас трюк.

 4. Зміна каналу маршрутизатора.

  Якщо на даний момент у вашого комутатора Nintendo все ще є проблеми з Wi-Fi, ви також можете спробувати використовувати різні канали у своєму маршрутизаторі. Ви можете використовувати канали 1, 6 і 11 і подивитися, який працює краще. Спробуйте порівняти кожен канал, використовуючи свій перемикач протягом деякого часу, підключаючись до кожного з них.

 5. Повторно введіть пароль Wi-Fi.

  Комутатор Nintendo підтримує протоколи безпеки WEP, WPA-PSK (AES) та WPA2-PSK (AES). Якщо у вашому маршрутизаторі використовується інший протокол захисту, відмінний від згаданих, спробуйте змінити його на один із підтримуваних протоколів.

 6. Повторно створіть мережеве з’єднання.

  Якщо для домашнього маршрутизатора встановлено приховування SSID для додаткової безпеки, вам слід розглянути можливість повторного додавання комутатора Nintendo вручну як крок з усунення несправностей. Цей крок, очевидно, призначений для досвідчених технічних користувачів, тому, якщо ви не уявляєте, про що ми тут говоримо, спробуйте провести з ним дослідження. 

  Коли ви вручну створюєте підключення до Інтернету на консолі, вам потрібно лише оновити налаштування SSID. Решта налаштувань можна залишити такими, якими вони є. 

  Щоб оновити SSID, потрібно скористатися опцією Встановлення вручну в розділі Параметри системи> Інтернет> Налаштування Інтернету> Знайдено мережі .

  Крім того, ви можете використовувати опцію, щоб відкрито транслювати свій SSID, замість того, щоб приховувати його, щоб перевірити, чи це вирішить проблему.

 7. Перевірте наявність перешкод сигналу wifi.

  Металеві предмети, армовані товстими сталевими стінами та інші бездротові пристрої можуть впливати на ваші сигнали Wi-Fi вдома. Спробуйте перенести свою консоль Nintendo Switch якомога ближче до маршрутизатора та подалі від можливих джерел перешкод сигналу. Якщо після цього консоль може без проблем підключитися до Інтернету, можливо, у вас виникли проблеми з перешкодами сигналу. Вам доведеться використовувати процес усунення, щоб визначити, хто з них викликає проблему.

 8. Змініть DNS-сервер. 

  Якщо на консолі використовується інший DNS-сервер, спробуйте повернутися до DNS-сервера за замовчуванням провайдера. За замовчуванням для DNS-сервера встановлено автоматичне значення, тому спробуйте змінити його вручну, щоб побачити, чи це спрацює.

 9. Поверніть налаштування програмного забезпечення за замовчуванням (заводські налаштування).

  Якщо жодне з рішень не допомагає взагалі, а ваш Nintendo Switch і надалі відчуває проблеми з Wi-Fi, можливо, існує більш глибока проблема програмного забезпечення, яка може бути виправлена ​​лише за допомогою скидання до заводських налаштувань. Дізнайтеся, як відновити заводські налаштування консолі, дотримуючись цієї статті.

Пропоновані показники:

 • Як показати відсоток заряду батареї Nintendo
 • Як виправити неправильний індикатор заряду батареї Nintendo
 • Як виправити перемикач Nintendo, який не вмикається (немає живлення)
 • Як виправити заморожений або невідповідний комутатор Nintendo

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.