Як виправити PS4 випадковим чином вимикає видання

PS4 або PlayStation 4 - це популярна домашня відеоігрова консоль, розроблена Sony, і вперше випущена на ринок у 2013 році. Це незмінно найбільш продавана ігрова консоль, що обіграла своїх конкурентів, таких як Xbox та Nintendo. Хоча це надійний пристрій, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему PS4, яка випадково вимикає проблему.

Якщо у вас виникли проблеми з комп’ютером або пристроєм Android, не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми будемо більш ніж раді допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.

Причини, чому PS4 випадково вимикається

Існує ряд факторів, які слід враховувати при вирішенні випадкової проблеми перезавантаження у вашому PS4.

Перше, на що слід звернути увагу, - це можливість перегрівання . PS4 призначений для вимкнення себе, якщо його внутрішня температура досягає певного рівня. Якщо ваш PS4 стає незвично теплим на дотик, особливо коли всередині є ігровий диск, він може перегрітися.

Найкращий спосіб запобігти перегріванню PS4 - це зберігати його в прохолодному приміщенні з вентиляцією. В ідеалі, ви повинні керувати консоллю лише при нормальній кімнатній температурі або прохолоді. Якщо ви не можете контролювати температуру у своїй кімнаті, можливо, ви захочете інвестувати в якісь сторонні холодильні стенди.

Друга найпоширеніша причина випадкового перезапуску на PS4 - несправний кабель живлення. Якщо можливо, спробуйте використати інший набір кабелів для вашого PS4, щоб перевірити, чи не викликає проблему старий.

У деяких випадках проблема з випадковим перезавантаженням PS4 виникає через проблему з внутрішнім жорстким диском. Ігри можуть виходити з ладу, не завантажуватися або PS4 може не завантажуватися, якщо жорсткий диск несправний. Іноді пошкодження даних або програм може спричинити збій системи PS4, створюючи враження, що вона випадково вимикається.

Як виправити PS4 випадково вимикає проблему

Перш ніж виконувати будь-який із рекомендованих кроків з усунення несправностей, перелічених нижче, спробуйте спочатку перезапустити PS4, оскільки це оновить його програмне забезпечення. Цей простий крок зазвичай усуває більшість проблем, з якими ви можете зіткнутися з пристроєм.

 1. Перевірте підключення живлення .

  PS4 вимагає стабільного джерела живлення, щоб він міг працювати безперебійно. Ось чому вам слід перевірити підключення живлення пристрою. Ось що вам потрібно зробити:

  -Вимкніть PS4 повністю, натискаючи кнопку живлення принаймні на 7 секунд.

  -Від'єднайте кабель живлення консолі від розетки.

  -Спробуйте використати інший шнур живлення.

  -Спробуйте підключити шнур живлення до іншої розетки. Обов’язково під’єднуйте його безпосередньо до розетки, а не до подовжувача.

  Перевірте, чи PS4 випадковим чином вимикається, проблема все-таки виникає.

 2. Запобігати перегріванню .

  Ваш PS4 працюватиме краще, якщо буде круто. Якщо він працює гаряче, то, швидше за все, пристрій вимкнеться. Щоб переконатися, що не відбувається перегрівання, виконайте наступні дії.

  -Переконайтесь, що ваш PS4 знаходиться у добре провітрюваному приміщенні та подалі від прямого впливу сонячного світла.

  -Перевірте вентилятор PS4, щоб переконатися, що він не заблокований - Якщо вентилятор заблокований, він не може належним чином розігнати гаряче повітря, перегріється і вимкнеться. Слід також переконатися, що вентилятор обертається.

  -Використовуйте балон стисненого повітря для очищення повітрозабірника PS4 і використовуйте стиснене повітря там, де розташований вентилятор, для видалення пилу або скупчення бруду.

  Перевірте, чи PS4 випадковим чином вимикається, проблема все-таки виникає.

 3. Перевірте жорсткий диск .

  PS4 використовує жорсткий диск для зберігання важливих системних та ігрових файлів. Якщо доступ до цих файлів неможливий, ви, швидше за все, зіткнетеся з цією проблемою. Виконайте наведені нижче дії.

  -Вимкніть PS4 повністю, натискаючи кнопку живлення принаймні на 7 секунд

  -Від'єднайте кабель живлення від електричної розетки та кабелю.

  -Зсуньте кришку відсіку жорсткого диска (блискучу частину) назовні та подалі від системи, щоб зняти її.

  -Перевірте жорсткий диск, щоб переконатися, що він правильно встановлений і правильно прикручений до системи. 

  -Ви можете спробувати поміняти жорсткий диск новим, щоб перевірити, чи не старий викликає проблему. 

  Перевірте, чи PS4 випадковим чином вимикається, проблема все-таки виникає.

 4. Оновіть програмне забезпечення в безпечному режимі | Оновлення вручну.

  Бувають випадки, коли застаріла версія програмного забезпечення може спричинити цю проблему. Щоб усунути цю можливість, потрібно переконатися, що пристрій працює на найновішій версії програмного забезпечення.

  -Використовуйте USB-накопичувач із принаймні 400 МБ вільного місця. 

  -Форматуйте USB за допомогою комп'ютера, а потім створіть папку під назвою PS4. Зайдіть у цю папку, а потім створіть іншу папку з назвою UPDATE.

  -Завантажте останнє оновлення PS4 з //www.playstation.com/en-us/support/system-updates/ps4/ і скопіюйте його в папку UPDATE на флеш-накопичувачі або зовнішньому жорсткому диску.

  -Вимкніть PS4

  -Підключіть USB-накопичувач до PS4 через один із передових USB-портів.

  -Утримуйте кнопку живлення принаймні 7 секунд, і в цей момент система завантажиться в безпечний режим.

  -У безпечному режимі виберіть третій варіант - «Оновити програмне забезпечення системи», і звідти ви зможете легко дотримуватися вказівок.

  Перевірте, чи PS4 випадковим чином вимикається, проблема все-таки виникає.

Що робити, якщо ваш PS4 все одно випадково вимикається?

У випадку, якщо описані вище дії не дозволяють усунути проблему, вам слід віднести пристрій до сервісного центру Sony і виправити його, оскільки це вже могло бути спричинено несправним апаратним компонентом.

Пропоновані показники:

 • Як виправити проблему із заморожуванням PS4, швидко і просто
 • Як змусити закрити гру PS4 | Легке виправлення для заморожування гри або програми
 • Як виправити проблеми з пінгом або затримкою в Warzone COD PS4
 • Прості кроки для видалення батьківського контролю PS4 | 2020 | НОВИЙ підручник!

Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube, щоб отримати додаткові відео про усунення несправностей.