Що робити з вашим Samsung Galaxy Watch, який не заряджається

Усунення несправностей годинника Samsung Galaxy Watch, який не заряджається, дуже просте, але змусити його зарядитися знову, залежно від того, наскільки серйозна проблема, може бути складним. Припускаючи, що ознак фізичного збитку немає, вам не потрібно так турбуватися про це, оскільки ви можете самостійно це виправити. Пошкодження рідини насправді не є проблемою, оскільки годинник водостійкий, і до цих пір не надходило стільки повідомлень про пошкодження рідини годинниками, які використовувались під водою.

Перш ніж рухатися далі, якщо ви шукаєте рішення іншої проблеми, завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy Watch, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим пристроєм. Можливо, ми вже публікували статті, які можуть допомогти вам вирішити проблему. Ви також можете заповнити нашу анкету та натиснути кнопку подати, щоб зв’язатися з нами, якщо вам потрібна додаткова допомога щодо вашого пристрою.

Тепер, повертаючись до нашого способу усунення несправностей, ось що потрібно зробити, якщо ваш Galaxy Watch більше не заряджається ...

  1. Спробуйте спочатку перезавантажити годинник, якщо він все ще має акумулятор.
  2. Переконайтеся, що бездротовий зарядний пристрій увімкнено.
  3. Спробуйте підключити зарядний пристрій до іншого джерела живлення або комп'ютера.
  4. Огляньте бездротову зарядну станцію Galaxy Watch.

Якщо ваш годинник працював належним чином до виникнення проблеми, то існує ймовірність, що це лише незначна проблема з програмним забезпеченням. Перше, що вам потрібно зробити, якщо він все ще увімкнений, і що батареї все ще залишається достатньо, це перезавантажити його, щоб оновити пам’ять. Ось як це робиться:

  1. На екрані годинника натискайте кнопку «Додому», доки не з’явиться меню параметрів, а потім відпустіть.
  2. На екрані параметрів натисніть Вимкнути живлення.
  3. Після вимкнення пристрою натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки не з’явиться логотип Samsung Galaxy Watch, а потім відпустіть.

Після цього спробуйте зарядити його ще раз і подивіться, чи зарядиться цього разу, але якщо ні, то перейдіть до наступної процедури.

Samsung Galaxy Watch постачається з бездротовим зарядним пристроєм, тому не буде кабелю, що з'єднує ваш телефон із зарядним пристроєм, однак сам зарядний пристрій повинен бути підключений до адаптера живлення, який також підключений до розетки. Якщо через його ланцюги протікає потужність, світлодіодний індикатор повинен засвітитися. Якщо він вимкнений, вам доведеться спробувати підключити його до іншого джерела живлення, наприклад, до банку живлення або комп’ютера. Якщо індикатор не світиться незалежно від того, що ви робите, тоді очевидно, що проблема полягає в зарядному пристрої, а не у вашому годиннику.

Фізично огляньте зарядну док-станцію на наявність будь-яких ознак фізичного пошкодження та зарядних контактів на пристрої. Якщо зарядні контакти на годиннику забруднені, їх можна почистити м’якою сухою тканиною або ватним тампоном зі спиртом. Якщо між годинником та док-станцією бездротового зарядного пристрою є перешкоди, годинник може не зарядитися належним чином.

Після виконання всіх цих дій, і ваш годинник все ще не заряджається, ми могли б сказати, що проблема в апаратному забезпеченні. Пора вам повернути його в магазин і попросити техніка поглянути на нього.

СХОЖІ ПОВІДОМЛЕННЯ:

  • Samsung Galaxy Watch більше не отримує сповіщення від телефону
  • Як виправити Samsung Galaxy Watch, який не вмикається
  • Samsung Galaxy Watch не синхронізується належним чином з телефоном

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.