5 найкращих додатків для кросвордів для Android

Кросворди - одна з найпопулярніших ігор навколо, і з однієї ключової причини, а найкраща програма для кросвордів на Android значно полегшила це шанувальникам кросвордів. Вони розважають розум, а також перевіряють ваш словниковий запас мови. Звичайні користувачі чекають газетних кросвордів, але минули часи, коли потрібно чекати день чи тиждень, щоб отримати доступ до улюбленого кросворду. Ми поговоримо про п’ять найкращих додатків для кросвордів, доступних у Google Play Store. Деякі з них включають популярні імена, в той час як ми також обов’язково поговоримо про кілька нетрадиційних імен тут, лише щоб це було цікаво.

Завдяки розвитку мобільних технологій у магазині Google Play є кілька додатків для кросвордів. Ці головоломки позбавлять вас від необхідності знайти газету, а також заощадять час у процесі, оскільки всі кросворди доступні безпосередньо на вашому смартфоні або планшеті.

Кращі програми для кросвордів для Android

Кращі додатки для кросвордів

1) Слово Хрест

Описаний розробником як "захоплююча" гра, Word Cross поєднує в собі доброту кросворду без жодних роздратування. Ви можете вибрати кілька форматів, включаючи інтерфейс, схожий на скреббл. Ці ігрові режими роблять це не просто звичайний кросворд, тримаючи вас на ногах і бажаючи закінчити більше рівнів. Це, можливо, пояснює, чому гру оцінюють як вибір редактора в Google Play. Це є свідченням його популярності та печаткою схвалення виробниками Android.

Якщо є слово, якого ви не знаєте, ви можете легко провести пальцем, щоб знайти пропущене слово, що дозволить вам просуватися далі за своїми рівнями. Щоб упевнитись, що користувачі щодня входять у систему, гра також щодня отримує бонус за вхід із нагородами в грі, які потрібно отримувати щодня. Розробники зазначають, що в грі понад 2000 завдань, що створює справді розважальний досвід для словесників. Додаток можна завантажити безкоштовно, але постачається з рекламою та покупками в додатку. Він сумісний з пристроями під управлінням Android 3.0 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

Кращі додатки для кросвордів

2) Кросворд

Це для пуристів, оскільки він дає вам основний і традиційний кросворд без будь-яких вигадливих модифікацій. Якщо ви хочете повторити досвід роботи з кросвордами газет та журналів, це додаток, який ви можете отримати. Користувачі можуть вибрати кількість рядків і стовпців, яку вони хочуть для свого кросворду, а також налаштувати складність на свій смак. Однак існує лише три рівні складності (легкий, середній та складний).

Розмір сітки можна персоналізувати від 3 × 3 до 25 × 25 для більшої головоломки зі складнішими словами. У гру можна грати скільки завгодно, оскільки в ній немає таймера. Оскільки користувач в основному встановлює тут усі правила, звикнути до цього не складно. Найкраще тут те, що додаток можна завантажувати безкоштовно, але в мінусі вам доведеться поживитись рекламою. Ця програма працює на пристроях з ОС Android 2.3 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

Кращі додатки для кросвордів

3) NYTimes - кросворд

Кросворд New York Times надзвичайно популярний серед любителів кросвордів, і цілком справедливо, що люди в Нью-Йорку мають власний додаток для кросвордів у магазині Google Play. Ви знайдете всі щоденні опубліковані головоломки NYT за допомогою цього додатка, позбавляючи вас від проблем із захопленням газети лише для кросворду. Однак програма не є абсолютно безкоштовною у використанні. Кросворд NYT вимагає передплати на безперебійний доступ до великого списку кросвордів.

Безкоштовні користувачі отримують доступ до чогось, відомого як міні-головоломка, яка має невеликий розмір, і тому рекомендується, якщо ви хочете вирішувати головоломки на коротший проміжок часу. Однак отримання підписки має великий сенс, враховуючи той факт, що це дає вам доступ до 20-річних кросвордів з архівів компанії. Додаток можна безкоштовно завантажити і містить рекламу, а також покупки в додатку. Вартість передплати становить 6,95 доларів на місяць або 39,95 доларів на рік, причому останній варіант є найкращим варіантом для багатьох.

Для роботи програми потрібні смартфони та планшети, що працюють принаймні на Android 5.0. Обов’язково перевірте цей найкращий додаток для кросвордів для android з магазину Play.

Завантажте зараз: тут

кращий кросворд додаток для android

4) Безкоштовні кросворди

Це чудовий додаток для кросвордів, який має всі функції стандартного кросворду та багато іншого. Є привабливі пакети головоломок, які періодично розгортаються в додатку, щоб підтримувати вміст свіжим та цікавим для клієнтів. Існує кілька підказок, пропонованих разом із головоломками, щоб переконатися, що ви не застрягли на одному рівні занадто довго. Найкраще те, що він підтримує кілька мов, відкриваючи можливості гри для більшої аудиторії.

Але оскільки це безкоштовна версія, користувачі отримують доступ лише до безкоштовних головоломок. Додаткові головоломки доведеться придбати через покупку в додатку. Але з огляду на те, що ми знаємо про програми freemium, це не надто дивно. Найкраща безкоштовна версія кросворду для Android також постачається з рекламою, що дає користувачам ще одну причину зробити покупку в додатку.

Завантажте зараз: тут

Кращі додатки для кросвордів

5) Пошук слів

Це трохи сучасний погляд на кросворд, хоча він все ще майже такий самий, як і звичайний кросворд. Ігровий процес обертається навколо розмітки зі списком переплутаних алфавітів у коробці, і різноманітність рівнів складності свідчить про те, наскільки довгими та незвичними будуть ці слова. Дітям настійно рекомендується спробувати цю програму, оскільки вона містить слова, що стосуються широкого кола тем, таких як тварини, країни тощо. Тут є таймер, в якому додаток відстежує ваші найшвидші головоломки.

Інтерфейс Android для найкращих додатків для кросвордів Android досить пристойний і імітує справжню книгу чи газету, даючи часом відчуття справжніх кросвордів. Додаток можна завантажити безкоштовно, але постачається з рекламою. У програмі немає покупок, тому з рекламою ви нічого не можете зробити. Word Search працює з пристроями під управлінням Android 2.3 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.