6 найкращих програмних засобів безкоштовного віддаленого доступу в 2020 році

Призначення програмного забезпечення для віддаленого доступу, яке іноді також називають програмним забезпеченням для віддаленого робочого столу або програмним забезпеченням для дистанційного керування, - дозволити вам віддалено керувати комп’ютером з іншого комп’ютера. Це може бути корисно, коли друг чи родич, який не настільки підкований у роботі з комп’ютером, як ви просите, просить вас про допомогу або коли ви дозволяєте програмі запускатись на комп’ютері і хочете контролювати її розвиток навіть тоді, коли вас немає. Для початку ми підібрали 5 найкращих доступних програмних засобів для віддаленого доступу та описали основні характеристики кожного з них.

Більшість програмних засобів віддаленого доступу покладаються на архітектуру клієнт-сервер, причому як клієнт, так і сервер використовують програмне забезпечення для полегшення з'єднання. На практиці це означає, що вам потрібно встановити хост-програму віддаленого доступу на комп'ютер, до якого ви хочете отримати віддалений доступ, а потім запустити клієнтську програму віддаленого доступу на кожному пристрої, з якого ви хочете підключитися до комп'ютера.

Деякі програмні засоби віддаленого доступу роблять це простішим, ніж інші, тому важливо вибрати той, який відповідає вашим потребам та рівню кваліфікації. Як правило, чим складніше програмний засіб віддаленого доступу, тим більший контроль над віддаленим підключенням він дає вам.

Найкращі безкоштовні програмні засоби віддаленого доступу

найкраща безкоштовна програма дистанційного керування

1. TeamViewer

TeamViewer - на сьогоднішній день найпопулярніший із доступних програмних засобів віддаленого доступу. Щодня підключаючи понад 1,7 мільярда пристроїв, TeamViewer переконав мільйони домашніх та ділових клієнтів, що це найкраще рішення віддаленого підключення на ринку завдяки неймовірно швидкій та безпечній глобальній мережі, широкому спектру функцій та чудовій простоті використання.

TeamViewer є безкоштовним для особистого користування та доступний для Windows, macOS, Linux, Chrome OS, iOS, Android, Windows RT, Windows Phone та BlackBerry. Окрім віддаленої підтримки, ви також можете використовувати TeamViewer для передачі файлів, віддаленого друку або для доступу до автоматизованих комп'ютерів, серверів, пристроїв Android, пристроїв торгових точок або публічних дисплеїв.

Завантажте зараз: тут

найкраща безкоштовна програма дистанційного керування

2. Віддалений робочий стіл Chrome

Якщо ви використовуєте веб-браузер Chrome або власник Chromebook, Chrome Remote Desktop - це, мабуть, найпростіший інструмент віддаленого доступу, який ви можете використовувати для віддаленого доступу до своїх пристроїв. Цей програмний засіб віддаленого доступу, розроблений Google і доступний як додаток Chrome, використовує власний протокол, розроблений Google, для передачі подій клавіатури та миші, відео та аудіо з одного комп’ютера на інший.

Після встановлення віддаленого робочого столу Chrome на комп’ютері ви можете розпочати спільний доступ до робочого столу, просто надавши доступ кожному, кого хочете. Усі підключення повністю захищені, тому немає причин турбуватися про те, що хтось перехопить ваш сеанс віддаленого робочого столу та викраде у вас конфіденційну інформацію. Віддалений робочий стіл Chrome безкоштовний і працює на Windows, macOS, Linux, iOS та Android.

Завантажте зараз: тут

найкраща безкоштовна програма дистанційного керування

3. Віддалені утиліти

Remote Utilities - це вдосконалений програмний засіб віддаленого доступу з підтримкою Active Directory, яка є службою каталогів, розробленою корпорацією Майкрософт для доменних мереж Windows. Призначенням Active Directory є, серед іншого, автентифікація та авторизація всіх користувачів та комп’ютерів у мережі типу домену Windows. Оскільки віддалені утиліти легко інтегруються в будь-яке середовище Active Directory, ви можете використовувати його для адміністрування всієї вашої мережі з безпрецедентним комфортом.

Віддалені утиліти можуть працювати як 100-відсоткове автономне рішення віддаленої підтримки, щоб відповідати найсуворішим вимогам безпеки, і воно постачається з корисною утилітою MSI Configurator, яка дозволяє створити власний інсталятор хосту для подальшого розгортання у вашій мережі. Ви можете спробувати віддалені утиліти безкоштовно протягом 30 днів і скористатися онлайн-калькулятором ліцензій, щоб дізнатись, скільки коштуватимуть вам віддалені утиліти після закінчення пробного періоду.

Завантажте зараз: тут

найкраща безкоштовна програма дистанційного керування

4. UltraVNC

UltraVNC - це програмний засіб віддаленого доступу з відкритим кодом, призначений для людей, які бажають найбільшого контролю над своїми віддаленими з’єднаннями. Він використовує протокол VNC, який спочатку був розроблений в дослідницькій лабораторії Olivetti & Oracle у Кембриджі, і зараз доступний у багатьох варіантах, включаючи той, що реалізований в UltraVNC.

UltraVNC працює лише в Windows і підтримує різні функції, такі як шифрування, передача файлів, чат та різні методи автентифікації. Для віддаленого адміністрування одного комп’ютера з іншого за допомогою UltraVNC, два комп’ютери повинні мати можливість безпосереднього зв’язку через мережу. Це часто призводить до проблем NAT / брандмауера, що робить UltraVNC значно складнішим у налаштуванні, ніж описані вище програмні засоби віддаленого доступу.

Завантажте зараз: тут

найкраща безкоштовна програма дистанційного керування

5. Віддалений робочий стіл Microsoft

Віддалений робочий стіл Microsoft - це проста, але потужна програма від Microsoft, яка дозволяє підключатись до віддаленого ПК або віртуальних програм та робочих столів. Він доступний для всіх пристроїв на базі Windows і працює спільно з помічником віддаленого робочого столу, який був доданий до оновлення Windows 10 Fall Creators (1709), а також доступний як окреме завантаження.

Щоб увімкнути віддалений доступ у Windows, просто виберіть Пуск і клацніть піктограму Налаштування ліворуч. Потім оберіть «Віддалений робочий стіл» у групі «Система» та за допомогою повзунка увімкніть віддалений робочий стіл. Ось так просто використовувати віддалений робочий стіл Microsoft.

Завантажте зараз: тут

найкраща безкоштовна програма дистанційного керування

6. Дистанційний помічник CloudBerry

CloudBerry Remote Assistant - це простий у використанні інструмент Windows для віддаленого управління та спільного використання робочого столу. Після налаштування зв’язків між двома комп’ютерами ви вибираєте, чи хочете ви надати повний доступ або лише права перегляду. Шифрування SSL, яке використовується для всіх зв’язків, гарантує повну безпеку всіх ваших з’єднань.

Рішення забезпечує безліч чудових функцій, таких як автоматичний доступ, текстовий та голосовий чат, багаторегіональний сервер автентифікації та передача файлів. Для миттєвої підтримки ви можете встановити підключення без встановлення на цільовій робочій станції. Дистанційний помічник CloudBerry абсолютно безкоштовний для особистих та професійних цілей.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.