Як видалити спливаючі вікна та шкідливе програмне забезпечення на Galaxy S10

Ваш Galaxy S10 - це міні-складний комп’ютер, який може стати об’єктом реклами та інших видів шкідливого програмного забезпечення. Якщо вам цікаво, як захистити його від загроз, або якщо ви хочете знати, як позбутися наявних спливаючих вікон, читайте далі.

Як боротися зі спливаючими вікнами браузера

Якщо у вас з’являються спливаючі вікна або якщо при відкритті такого веб-переглядача, як Google Chrome для Android, оголошення продовжують неконтрольовано відображатись, можливо, зазначений браузер викрадено. Це досить поширене явище в ПК, але на сьогодні це не так поширене в Android. Однак, якщо ви продовжуєте отримувати сповіщення з певного веб-сайту і, здається, не можете його нормально стряхнути, потрібно виконати три дії.

Визначте погану сторонній додаток

В Android зловмисне програмне забезпечення зазвичай поширюється шляхом встановлення програм. Якщо на вашому пристрої Galaxy з’явилися спливаючі вікна з нізвідки, це може бути ознакою відповідальності нещодавно встановленої програми. Якщо ви все ще можете згадати, видаліть програму та перевірте, чи допоможе це. Якщо ви не уявляєте, якою з ваших програм це може бути, ідентифікуйте її, використовуючи процедуру безпечного режиму.

Безпечний режим - це окреме програмне середовище від Android, яке використовується техніками для усунення несправних програм. Ви також можете використовувати його, щоб визначити, яка з ваших програм є проблематичною. Поки ваш Galaxy S10 працює в безпечному режимі, усі сторонні програми не зможуть завантажуватися. Отже, якщо спливаючі вікна відсутні в безпечному режимі, але повертаються після перезапуску S10 до нормального режиму, це підтвердження того, що це спричиняє одна з програм. Щоб усунути проблему, потрібно використати процес усунення, щоб виявити та видалити погану програму із системи.

Щоб перезапустити телефон у безпечному режимі:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Після того, як пристрій перейде в безпечний режим, спостерігайте за ним деякий час, щоб побачити, чи повертаються спливаючі вікна. Якщо так, видаліть останню встановлену вами програму. Потім поверніть телефон у звичайний режим і ще раз перевірте наявність спливаючих вікон. Якщо спливаючі вікна все ще є, виконайте ще один раунд видалення програми та повернення до звичайного режиму. Робіть цей цикл, поки не визначите погану програму.

Запобігайте зловмисному програмному забезпеченню за допомогою Play Protect

Google пропонує спосіб захистити пристрої Android від шкідливих програм шляхом сканування пристрою на наявність загроз. Обов’язково використовуйте його як ще одну альтернативу пошуку зловмисного програмного забезпечення на вашому пристрої. Ось як:

 1. Відкрийте на своєму пристрої додаток Google Play Store.
 2. Торкніться значка меню.
 3. Торкніться Play Protect.
 4. Увімкніть Сканування пристрою на наявність загроз безпеці.

Крім того, ви також можете придбати або завантажити безкоштовні антивірусні програми, щоб допомогти боротися з потенційними вірусами. У магазині Play є багато хороших безкоштовних антивірусних програм. Обов’язково використовуйте лише ті, що належать відомим компаніям. Якщо говорити про антивірусні програми, наявність декількох з них - це не гарна ідея. Встановіть лише один, щоб уникнути проблем із продуктивністю на вашому пристрої.

ПРИМІТКА. Деякі зловмисні програми можуть маскуватися під антивірусні програми. Будьте впевнені, щоб не впасти на них. Проведіть дослідження перед тим, як встановити програму, в якій ви не впевнені.

Вимкніть сповіщення з певного веб-сайту

Якщо ви хочете керувати сповіщеннями з веб-сайту, який ви регулярно відвідуєте, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте програму Chrome.
 2. Перейдіть на веб-сторінку.
 3. Праворуч від адресного рядка торкніться значка "Більше" (три крапки)
 4. Потім натисніть Інформація або Інформація.
 5. Торкніться Налаштування сайту.
 6. У розділі "Дозволи" торкніться Сповіщення.
 7. Якщо ви не бачите "Дозволи" або "Сповіщення", на сайті не ввімкнено сповіщення.
 8. Вимкніть налаштування.

Як взагалі зупинити спливаючі вікна на Galaxy S10

Здебільшого спливаючі вікна оголошень змушені відображати погані програми в будь-який час. Ця форма зараження шкідливим програмним забезпеченням дратує і може привести пристрій у непридатність. Ми бачили, як ця форма спливаючих вікон стає все більш поширеною в наш час. Якщо спливаючі вікна на вашому Galaxy S10 не обмежуються веб-браузером, яким ви користуєтесь, це спробу усунення несправностей.

Протріть пристрій (скидання до заводських налаштувань)

Якщо ваш телефон замерз, не відповідає або просто непридатний для використання через нескінченні спливаючі вікна, перше, що ви хочете зробити, це стерти його. Скидання до заводських налаштувань видалить усі несистемні критичні доповнення, включаючи потенційно шкідливі програми, віруси, шкідливе програмне забезпечення та коди, що змушує з’являтися спливаючі вікна. Перш ніж робити це рішення, обов’язково створіть резервну копію своїх особистих даних. Також не забудьте видалити обліковий запис Google зі свого S9, щоб уникнути проблем, які можуть бути спричинені функцією захисту від заводських скидок.

Щоб відновити заводські налаштування Galaxy S9:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 8. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Використовуйте антивірусну програму

Скидання до заводських налаштувань може бути ефективним для очищення телефону, але він не може захистити його постійно. Якщо ви не будете обережні, ви знову введете джерело вірусу (програми). Щоб зменшити ймовірність цього, ви хочете переконатися, що виконуєте ці дві дії відразу після налаштування пристрою:

 • Увімкніть Play Protect у Play Store
 • Встановіть антивірусну програму

Перший (Play Protect) згаданий вище, тому радимо дотримуватися вказівок, щоб увімкнути його.

Встановлення антивірусної програми має відбуватися після скидання заводських налаштувань. Це має надати додатковий захист системі, перш ніж встановлювати решту програм. Мета, мабуть, поставити ваш пристрій посередині між антивірусом та потенційними загрозами. У магазині Play існує безліч хороших безкоштовних антивірусних програм. Для початку радимо скористатися одним із них. Якщо ви знайдете улюбленого пізніше, саме в цей час ви хочете інвестувати в отримання преміум-версії. Однак для базового захисту ви можете використовувати безкоштовну версію.

Вибираючи антивірусну програму, важливо вибрати авторитетну. Є багато вірусів та шкідливих програм, які маскуються під законні антивірусні програми. Обов’язково прочитайте відгуки інших користувачів і використовуйте лише відгуки відомих розробників.

Додавання одного антивіруса допоможе захистити систему від відомих шкідливих програм під час встановлення, але додає ще більше? НІ! Мати більше однієї антивірусної програми у своїй системі - це не гарна ідея. Це може спричинити серйозні проблеми з продуктивністю та інші проблеми. Виберіть один і дотримуйтесь його. Або просто видаліть перший, перш ніж замінити його.

Встановлюйте лише хороші програми

Що стосується захисту вашого пристрою від загроз безпеці, велика його частина лягає на ваші плечі як користувача. Антивірус та інші форми автоматизованого захисту можуть настільки допомогти. Погані хлопці регулярно знаходять спосіб обійти антивірус та захист Google Play Store. Між ними та хакерами постійно відбувається битва «кішки-мишки», тому ви не повинні весь час залишати цілісність своїх даних програмам. Якщо дратівливі спливаючі вікна повертаються після відновлення заводських налаштувань (майте на увазі, що легальні та безпечні програми можуть використовувати спливаючі вікна, щоб заробляти гроші), це, мабуть, тому, що ви не робите хорошої роботи з фільтрацією своїх програм. Якщо ви не впевнені, чи безпечно встановити програму чи гру, подбайте про те, щоб дізнатись більше про неї. Використовуйте Google, щоб знаходити відгуки про це,або ви можете перевірити відгуки, розміщені іншими користувачами на сторінці встановлення програми в Play Store. Якщо є багато негативних відгуків та згадок про вірус чи спливаючі вікна, пов’язані із згаданим додатком, напевно, є гарною ідеєю триматися подалі від нього.

Ми пропонуємо вам також розглянути видавця або розробника програми, яку ви встановлюєте. Не всі розробники мають на увазі добрі наміри. Якщо ви вважаєте, що гарний додаток походить від невідомого, найменш відомого або підозрілого розробника, не встановлюйте його. Знову ж таки, проведіть дослідження та перевірте, чи безпечний товар, який вони пропонують. Якщо вам потрібна певна функція, і ви хочете мати її на своєму телефоні, спробуйте перевірити, чи можете ви отримати її з іншого додатка.

Сподіваємось, усі вищезазначені пропозиції допоможуть вам захистити телефон від загроз. Обов’язково зв’яжіться з нами, якщо вам потрібна додаткова допомога в майбутньому.