Galaxy Watch Vs Fitbit Versa Best Smartwatch 2020

Отже, ваш смартфон працює і любите доступні вам програми, але ви вирішили, що хочете трохи більше зручності та функціональності у своєму житті. Прагнучи до подальшої інтеграції, ви вирішили знайти найкращий розумний годинник 2018 року для включення та додавання набагато більшої цінності для вашого досвіду мобільних технологій. Як і більшість користувачів розумних годин цього року, ви опинилися в дискусії між Galaxy Watch та FitBit Versa. Ви, мабуть, дивитесь на двох і дивуєтесь - "що робить одного кращим за іншого?" Ми зануримось у ці два найкращі розумні годинники і побачимо, що робить кожен особливим, а що робить їх унікальними.

ПродуктБрендІм'яЦіна
Samsung ElectronicsSamsung Galaxy WatchПеревірте ціну на Amazon
FitbitРозумні годинники Fitbit VersaПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

FitBit Versa

FitBit зарекомендував себе як найкраща технологія, яку можна носити, щоб відстежувати ваше здоров'я та самопочуття, а Versa просто підкріплює причину, що репутація є стійкою до куль. FitBit Versa має цілодобове відстеження серцебиття, відстеження циклу сну, лічильник кроків та спалювач калорій. Оскільки їхня конкуренція наздогнала ці особливості здоров’я, Versa підняла його на новий рівень. Versa має 15+ режимів вправ, які допоможуть вам відстежити переваги тренувань. У дні, коли ви не можете відвідувати тренажерний зал, FitBit Versa включає в себе тренажери для тренувань, які пристосовані до ваших конкретних потреб у здоров’ї та самопочутті та змінюються з часом у міру покращення вашого здоров’я та витривалості. Крім того, ніхто не працює без причини - ми всі робимо це, тому що маємо цілі. Ми хочемо схуднути, почуватись краще, мати більше енергії,і FitBit Versa може відслідковувати ці цілі та допомагати тримати нас мотивованими на ці додаткові кроки, робити додаткові тренування, щоб досягти наших цілей.

У новій функції, яка скоро з’явиться для жінок, які придбали Versa, є плани випустити жіноче оновлення здоров’я, яке допоможе відстежувати та прогнозувати цикли та слідувати окремим моделям та тенденціям.

І оскільки ніхто не хоче тренуватися чи працювати в тиші, FitBit Versa має ємність для зберігання понад 300 пісень, які можна завантажити безпосередньо, які можна синхронізувати з багатьма різними стилями навушників для зручного прослуховування під час важкої роботи.

На додаток до функцій охорони здоров'я Versa, він також надає носіям сповіщення про текст, дзвінки та календарі та сповіщення додатків, щоб допомогти йому зберегти свій простір на ринку. Для тих, хто цього року серйозно ставиться до свого загального стану здоров’я, немає кращих годинників, ніж FitBit Versa.

Придбайте зараз: Amazon

Galaxy Watch

Пересуньте яблука, пора поговорити про апельсини. Хоча у Galaxy Watch є оздоровчий та оздоровчий набір, який забезпечує багато з тих самих цифр, що і FitBit Versa (калорії, цикли сну та частота серцевих скорочень), щоб витрачати час на викладення, що було б визнанням того, що коли справа доходить до цих функцій, Galaxy не зовсім досягає того самого рівня пікових показників фізичної форми. Там, де Galaxy Watch справді блищить, є майже у всіх інших сферах використання розумних годин.

Galaxy Watch пропонує користувачам можливість відповідати на текстові повідомлення, електронні листи, а також здійснювати та приймати телефонні дзвінки безпосередньо на годиннику з якістю динаміка та мікрофона, яка відповідає реальному телефону. Більшість інших розумних годин (включаючи Versa) перенаправляють вхідні та вихідні дзвінки на телефон користувача або послуги вільних рук під час руху. Galaxy Watch позбавляє користувача від втрати дзвінка, коли він возиться в кишенях і сумочках, щоб вчасно отримати телефон, щоб відповісти на дзвінок.

Графіки та календарі спрощуються на Galaxy Watch. Наприкінці кожного дня ваш розумний годинник перевірятиме ваші пройдені кроки, ваш графік на наступний день, а також погоду, на яку ви можете розраховувати, щоб полегшити ранкове планування.

Для будь-яких інвестицій у розумні годинники ми також повинні враховувати довговічність пристрою. Як і Versa та більшість інших розумних годинників, Galaxy Watch забезпечує водостійкість до 50 метрів (приблизно 150 футів), але Galaxy Watch перевершує конкурентів за загальною довговічністю. Galaxy Watch пройшов кілька різних військових випробувань у таких випадках, як падіння (до 4,9 футів), екстремальні температури та висоти над рівнем моря, проникнення пилу та пошкодження вібрації. Світлодіодний екран, виготовлений із запатентованого Corning Glass Gorilla Glass, гіперстійкий до подряпин і тріщин, щоб забезпечити безпеку вашого екрану.

Придбайте зараз: Amazon

Вирок

Найбільше запитання, на яке потрібно відповісти, намагаючись визначити найкращий розумний годинник 2018 року, - для чого ви плануєте його використовувати. Найкращий розумний годинник - це той, який відповідає усім вашим потребам, а не лише деяким з них. Хоча FitBit Versa є вищим продуктом для багатьох на ринку, він, як і раніше, є найкращим інструментом для здоров’я та здоров’я з доданими функціями розумних годинників. Galaxy Watch розроблений, щоб допомогти вам у будь-якому аспекті вашого життя, і хоча він не матиме однакових особливостей тренувань та тренувань, ніж Versa, його вбудовані календарі, планувальники, можливість надсилання та прийому дзвінків надають йому універсальність, що Versa просто ще не збігається.

ПродуктБрендІм'яЦіна
Samsung ElectronicsSamsung Galaxy WatchПеревірте ціну на Amazon
FitbitРозумні годинники Fitbit VersaПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.