Найкраща безкоштовна книжка-розмальовка для дорослих для Android

Якби ви запитали когось ще пару років тому, що книжки-розмальовки для дорослих займуть дві з 50 найкращих книг, що продаються на Амазонці, ви б, мабуть, посміялися. Вражає, як швидко ця нова тенденція зросла і стала абсолютною сенсацією. Деякі люди люблять їх, бо вони надають їм полотно, на якому вони можуть виразити свою творчість та художній талант, не думаючи про саму тему, а інші використовують книжки-розмальовки для дорослих як спосіб розслабитися або навіть подолати розумові та фізичні перешкоди. Ми вибрали топ-5 найпопулярніших книжок-розмальовок для дорослих для Android, тому нічого не стоїть між вами та годинами чудового розваги та відпочинку.

Єдиним реальним мінусом є їх ціна. І якщо у вас є звичка фарбуватись щодня, ви швидко виявляєте потребу в постійному постачанні книг. Повинен бути кращий спосіб, правда? Ви праві. Не маючи нічого іншого, як улюблений пристрій Android, у вас під рукою нескінченна кількість високоякісних книжок-розмальовок для дорослих з усіма візерунками, про які ви можете подумати.

Найкраща безкоштовна книжка-розмальовка для дорослих для Android

найкраща розмальовка для андроїд

1. Colorfy: Книжка-розмальовка для дорослих

Colorfy - це найбільш завантажувана програма для розмальовок для дорослих на Android. З його високим рейтингом 4,6 зірки ви знаєте, що вас чекає чудовий досвід. Дійсно, цей постійно оновлюваний додаток відшліфований майже до досконалості. Ви можете вибрати будь-яку тему, яку хочете, включаючи мандали, квіткові, тварини та візерунки. Розробники Colorfy щотижня додають нові зображення, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що у вас закінчаться чудові витвори мистецтва, щоб залити їх будь-якими вподобаними кольорами.

Додаток працює повністю в автономному режимі, тому ви можете нескінченно розважатись, де б ви не знаходились - поки, звичайно, ви берете із собою зарядний пристрій. Коли ви потрапляєте в Інтернет, ви можете ділитися своїми творами на таких сайтах у соціальних мережах, як Instagram, Snapchat, Messenger, Facebook, WhatsApp, Pinterest, Google Plus, Line, Kiko, Twitter або надсилати їх електронною поштою та SMS.

Стильний користувальницький інтерфейс простий в орієнтації, але він надає вам безліч способів, як зробити твір справді вашим за допомогою спеціальних фільтрів та ефектів. Ми радимо заглянути на сторінку Colorfy в Instagram, щоб побачити, що змогли досягти інші за допомогою програми. Нам подобається, що команда, яка стоїть за додатком, хоче зробити його доступним якомога більшій кількості людей. Вам доведеться дуже важко шукати пристрій Android, який би не міг його запустити.

Colorfy доступний безкоштовно в базовій версії. Ті з вас, хто хотів би отримати додатковий вміст, можуть придбати його через покупки в додатку.

Завантажте зараз: тут

найкраща розмальовка для андроїд

2. Книжка-розмальовка для дорослих Преміум

На момент написання цієї статті, кілька мільйонів встановлень, Adult Coloring Book Premium є другою за популярністю книжкою-розмальовкою для дорослих у Google Play. Хоча назва може підказувати, що додаток коштує грошей, навпаки, принаймні для базової версії. Як і у випадку з більшістю програм для фарбування, якщо ви хочете отримати більше вмісту, вам доведеться за це заплатити.

Найпомітнішим обмеженням у випадку з книжкою-розмальовкою для дорослих є відсутність варіантів кольорів у безкоштовній версії. Шкода, що розробники вирішили, що це найкращий спосіб підійти до моделі доходу через додаток. Ми вважаємо, що більше людей полюбило б цю програму, якби вони змогли потрапити в неї відразу, без будь-яких обмежень на їх творчість.

Окрім цієї критики, застосування в цілому є фантастичним. Користувальницький досвід підбору дизайну з, здавалося б, нескінченного різноманіття візерунків, мандал, тварин та природних пейзажів є фантастичним, як і саме забарвлення. Додаток дозволяє дуже легко створювати власні піддони, тому ви можете повторювати загальний вигляд зображення стільки разів, скільки захочете. Навіть найдрібніші деталі не представляють проблеми з кольором, оскільки ви завжди можете просто натиснути, щоб збільшити або зменшити, щоб збільшити зображення. Коли ви закінчите з твором, є можливість зберегти його на своєму пристрої або поділитися з друзями на сайтах соціальних мереж.

Завантажте зараз: тут

найкраща розмальовка для андроїд

3. Розмальовка Експерт-розмальовка

Книжка-розмальовка «Розмальовка» застосовує дещо інший підхід від попередніх двох програм у нашому списку. Colorfy та Книжка-розмальовка для дорослих Premium більш уважно стежать за естетичним підходом тенденції розмальовки для дорослих, ця програма обмінюється мандалами та візерунками для більшої різноманітності більш реалістичних зображень, включаючи відомих вчених та музикантів, екзотичних тварин, далекі міста та навіть пригодницькі види спорту. З одного боку, це робить його чудовим для батьків та їх дітей, оскільки надає їм фантастичну можливість того, як представити предмет, представлений на малюнку. З іншого боку, це також допомагає розірвати монотонність забарвлення одного і того ж малюнка знову і знову.

Найбільша проблема цієї програми - і, мабуть, причина, через яку вона не користується більшою популярністю, - це незграбний користувальницький інтерфейс. Зверху є ряд великих квадратних піктограм, і всі вони схожі на те, що їх розробив хтось, хто не настільки досвідчений у Photoshop та графічному дизайні загалом. Це може здатися тривіальною скаргою, але ви були б здивовані, наскільки важливим є надихаючий графічний інтерфейс користувача, коли ви хочете розкрити свою творчість.

Сама програма пропонує понад 670 сторінок вмісту та має всі інструменти, які можуть знадобитися, щоб їх розфарбувати. Інтуїтивно зрозумілі жести використовуються для навігації, а кольорова палітра з виділеною кольоровою крапельницею дозволяє легко вибрати правильний колір. Загалом, Coloring Expert Coloring Book, мабуть, не стане вашим основним додатком для фарбування, але ми не сумніваємось, що він знайде своє місце на вашому домашньому екрані.

Завантажте зараз: тут

найкраща розмальовка для андроїд

4. Сімейна книжка-розмальовка

Чим цифрова книжка-розмальовка для дорослих відрізняється від їх паперових побратимів? В основному сам досвід забарвлення. Насправді важко порівняти підхід, який застосовується у більшості застосувань із відром фарби, із заспокійливим відчуттям, коли олівець тереться об папір. Розробники компанії Colorfit добре знають цю проблему, і сімейне розмальовка - це їх рішення.

На відміну від більшості книжок-розмальовок на Android, Сімейна книжка-розмальовка поєднує в собі пензлі зі стандартним підходом до відра для фарб, щоб зробити приємніші розмальовки. Використовуючи у своєму розпорядженні різноманітні кольорові інструменти, ви можете поступово заповнювати монтажну область живими кольорами, приголомшливими градієнтами та витонченими акцентами.

Якщо ви помилитеся або вирішите, що певна частина мистецтва буде виглядати краще в іншому кольорі, просто виберіть гумку і починайте спочатку. Якщо ви хочете продублювати певну частину заради симетрії, вам просто потрібно натиснути потрібний колір на монтажній області, і програма автоматично підбере його.

Все акуратно відсортовано за окремими категоріями, а деякі частини справді заворожують своїм масштабом та складністю. Просто загляньте на сторінку програми в Instagram і переконайтесь самі.

Завантажте зараз: тут

найкраща розмальовка для андроїд

5. Забарвлення

Останнє додавання книжки-розмальовки для дорослих у нашому списку не переповнює безліччю функцій, якими ви ніколи не скористаєтесь, і не включає тисячі і тисячі зображень. Базова версія постачається з кольором трохи більше 50 штук та інтуїтивно зрозумілою схемою управління. Це робить забарвлення чудовим для початківців або тих, хто вважає за краще сприймати речі повільно.

Подібно до Сімейної книжки-розмальовки, Розмальовка також підтримує режим пензля для малювання від руки. Але це також доброзичливо до людей, які пишуть лівою рукою. Немає значення, чи віддаєте перевагу кольорову гаму на смартфоні чи планшеті - додаток оптимізовано для обох.

Ви можете користуватися безкоштовною версією необмеженого часу та купувати додаткові пакети зображень лише тоді, коли у вас закінчуються речі, щоб забарвити. Загальна кількість зображень - 170, чого повинно бути достатньо, поки ви не почуєтесь досить впевнено, щоб зануритися у величезне море візерунків та мандал, які можна знайти в інших розмальовках для дорослих для Android.

Завантажте зараз: тут

Висновок про найкращу безкоштовну книжку-розмальовку для дорослих для Android

Дорослі книжки-розмальовки - чудовий спосіб розкрити свій творчий потенціал або просто вбити трохи часу. Незважаючи на те, що програми, описані в цій статті, є найпопулярнішими серед Android, є багато інших на вибір. Ми радимо вам самостійно здійснити пошук у магазині Google Play - можливо, ви натрапите на якісь приховані скарби.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.